pijana
pijana
  21 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam :ziober2:
Odkąd zaczęłam się malować szukam idealnego podkładu - jeszcze nie znalazłam, dlatego znów zwracam się o pomoc.
Problem jest taki - jak kolor idealny, to sam podkład mi nie odpowiada, jak podkład idealny - to kolor nie.
Do rzeczy: szukam bardzo jasnego podkładu, kryjącego, dobrze aby długo się trzymał.
Nie polecajcie mi:
1. Bardzo tanich podkładów, szkoda mi cery
2. Lasting Performance'a - wszystko jest w nim idealne oprócz koloru, za ciemny.
3. Colorstay'a - kolor jest idealny, ale to jest podkład kryjący chyba dla cer idealnych :zonk: Podkreśla wszystko co się da, najbardziej rozszerzone pory.
4. Podkładów La Roche-Posay, wszystkie za ciemne.
5. Vichy Dermablend - robi się brzydki na twarzy

Wklejam kilka podkładów znalezionych na Allegro, które wydają się mieć jasne kolory, jeśli macie coś do powiedzenia na ich temat to również chętnie poczytam.

Z góry dzięki i pozdrawiam :bye:

1.
2.
3.
4.
5.

pijana
pijana
  21 lipca 2011

Dodam jeszcze, że szukałam rozmaitych próbek na Allegro, ale wszystko ciemne.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Lancome wygląda zachęcająco :zakochany:
pijana
pijana
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lancome wygląda zachęcająco

Czytam właśnie, że też włazi w pory, robi smugi - czyli to samo co Colorstay u mnie :and: Już nie mam sił i cierpliwości do szukania tego idealnego podkładu :and:
bezobllacnoja
bezobllacnoja
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lancome wygląda zachęcająco

z pensji pomiota fryzjerskiego w zakladzie dla bezdomnych nigdy cie na to nie bedzie stac
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytam właśnie, że też włazi w pory, robi smugi - czyli to samo co Colorstay u mnie Już nie mam sił i cierpliwości do szukania tego idealnego podkładu

Ja obecnie uzywam Maybelline Dream Satin Liquid i przy mojej problemowej cerze nawet sie sprawdza :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: z pensji pomiota fryzjerskiego w zakladzie dla bezdomnych nigdy cie na to nie bedzie stac

dalej, ulzyj sobie ;-)
bezobllacnoja
bezobllacnoja
  21 lipca 2011

dobra cofam nie wiedzialam ze tanczysz na rurze
i jak to dziala?-podklad maybelline jak polkniesz?

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a to w ogole czego oczekujesz od podkkładu? bo nie napisałaś :-)
Martitta
Martitta
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytam właśnie, że też włazi w pory, robi smugi

Z Pharmaceris jest odcień bardzo jasny ale na twarzy wygląda tragicznie! Niby ma tuszować a podkreśla wszystkie niedoskonałości. Tragedia. Ale kolor masakrycznie jasny. Masz rację, najpierw próbek poszukaj. Chociaż w Polsce o dziwo kolorystyka podkładów jest dość ciemna. Niepojęte to dla mnie. Nie masz więc łatwego zadania... :/
pijana
pijana
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja obecnie uzywam Maybelline Dream Satin Liquid i przy mojej problemowej cerze nawet sie sprawdza :-)

Widzę, że ma jasne kolory, kiedyś się chyba przejdę nieumalowana do drogerii i się wysmaruję czym się da :rotfl:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra cofam nie wiedzialam ze tanczysz na rurze

nie tancze, ale ok ;-) widze ze musisz wylac z siebie cały żal, pewnie trudne dziecinstwo.. dalej, mozesz sobie ulzyc. jestem z toba ;-)
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę, że ma jasne kolory, kiedyś się chyba przejdę nieumalowana do drogerii i się wysmaruję czym się da

Jeeeej on ma tyle odcieni, ze to magia :nie: ja w super pharmie godzine wybierałam bo jak zaczęłam wszystkimi się mazac to sama nie mogłam się zdecydowac, obecnie mam FAWN i jest idealny, takiego koloru jeszcze nie mialam.
pijana
pijana
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a to w ogole czego oczekujesz od podkkładu? bo nie napisałaś :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Do rzeczy: szukam bardzo jasnego podkładu, kryjącego, dobrze aby długo się trzymał.

:)
Konto usunięte
Konto usunięte: Z Pharmaceris jest odcień bardzo jasny ale na twarzy wygląda tragicznie! Niby ma tuszować a podkreśla wszystkie niedoskonałości. Tragedia. Ale kolor masakrycznie jasny. Masz rację, najpierw próbek poszukaj. Chociaż w Polsce o dziwo kolorystyka podkładów jest dość ciemna. Niepojęte to dla mnie. Nie masz więc łatwego zadania... :/

No właśnie, jakby to Polki miały nie wiem jak ciemne cery i jak żółte :and: Chyba pojadę do Azji po kosmetyki, tam mają obsesję jasnej cery i są tego tony :rotfl:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :)

o kurde, nie doczytałam :wtf: obrazki zaczęłam oglądać i wyleciało mi te pytanie z głowy. ciezko bedziesz miec. chyba nikt nie znalazl idealnego podkladu :ninja:
bezobllacnoja
bezobllacnoja
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie tancze, ale ok ;-) widze ze musisz wylac z siebie cały żal, pewnie trudne dziecinstwo.. dalej, mozesz sobie ulzyc. jestem z toba ;-)

tanczysz
I TAK NIE OGARNIESZ tego co robię na tym zdjęciu. ;D więc nie pytajcie.
dostalas schodzone buty po zonie klienta za spust do ust i probujesz doczyscic buta bo ci kapnelo?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.