pijana
pijana
  21 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam :ziober2:
Odkąd zaczęłam się malować szukam idealnego podkładu - jeszcze nie znalazłam, dlatego znów zwracam się o pomoc.
Problem jest taki - jak kolor idealny, to sam podkład mi nie odpowiada, jak podkład idealny - to kolor nie.
Do rzeczy: szukam bardzo jasnego podkładu, kryjącego, dobrze aby długo się trzymał.
Nie polecajcie mi:
1. Bardzo tanich podkładów, szkoda mi cery
2. Lasting Performance'a - wszystko jest w nim idealne oprócz koloru, za ciemny.
3. Colorstay'a - kolor jest idealny, ale to jest podkład kryjący chyba dla cer idealnych :zonk: Podkreśla wszystko co się da, najbardziej rozszerzone pory.
4. Podkładów La Roche-Posay, wszystkie za ciemne.
5. Vichy Dermablend - robi się brzydki na twarzy

Wklejam kilka podkładów znalezionych na Allegro, które wydają się mieć jasne kolory, jeśli macie coś do powiedzenia na ich temat to również chętnie poczytam.

Z góry dzięki i pozdrawiam :bye:

1.
2.
3.
4.
5.

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tanczysz

nie tancze ;-) wmawiaj mi dalej.. albo sobie, sama nie wiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: dostalas schodzone buty po zonie klienta za spust do ust i probujesz doczyscic buta bo ci kapnelo?

dokładnie. idealnie to opisałaś/eś
bezobllacnoja
bezobllacnoja
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie tancze ;-) wmawiaj mi dalej.. albo sobie, sama nie wiem.

nie tanczysz bo dupczysz za odziez uzywana
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie tanczysz bo dupczysz za odziez uzywana

dokładnie. :-) :*
bezobllacnoja
bezobllacnoja
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie. :-) :*

do szkoly na poprawki won albo zawsze bedziesz wlosy z posadzki zlizywala
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: do szkoly na poprawki won albo zawsze bedziesz wlosy z posadzki zlizywala

pisałam już, ja mam od tego ludzi. czyt. uczennice ;-) :ziew:
boniwinter
boniwinter
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Do rzeczy: szukam bardzo jasnego podkładu, kryjącego, dobrze aby długo się trzymał.

wiec zainwestuj w firmy takie jak Lancome, Clarins i te troche tansze jak L'Oreal czy Max Factor....te dwie ostatnie firmy maja duza game kolorow i na pewno znajdziesz kolor dla siebie co do tych dwoch pierwszych to maja doskonale podklady, nie ma mowy o wysuszonej skorze, kolory rowniez sa doskonale, drozsze ale cholernie wydajne i naprawde sie utrzymuja na twarzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Vichy Dermablend - robi się brzydki na twarzy

ta firma jest dobra jezeli chodzi o kremy do twarzy i ciala

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Bardzo tanich podkładów

nawet nie bierz takich pod uwage

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Lasting Performance'a


Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Colorstay'a -

kompletnie nie znam tych firm

Konto usunięte
Konto usunięte: La Roche

mam po wszystkim uczulenie
bezobllacnoja
bezobllacnoja
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pisałam już, ja mam od tego ludzi. czyt. uczennice ;-)

nie perdol tylko zuj wlosiory
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie perdol tylko zuj wlosiory

już wylałaś/eś cały żal? :-) jak tak to świetnie. pozdrawiam :bye:
pijana
pijana
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec zainwestuj w firmy takie jak Lancome, Clarins i te troche tansze jak L'Oreal czy Max Factor....te dwie ostatnie firmy maja duza game kolorow i na pewno znajdziesz kolor dla siebie co do tych dwoch pierwszych to maja doskonale podklady, nie ma mowy o wysuszonej skorze, kolory rowniez sa doskonale, drozsze ale cholernie wydajne i naprawde sie utrzymuja na twarzy.

Mogę zainwestować bez problemu, ale szukam konkretnych podkładów, bo wtopiłam już sporo kasy w różne i nadal lipa... A panie w Sephorach/Douglasach zazwyczaj doradzają to co mają z góry narzucone :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: kompletnie nie znam tych firm

Bo to nazwy konkretnych podkładów, najpopularniejszych chyba w Polsce - Colorstay to Revlon, a Lasting Performance to właśnie Max Factor.
bezobllacnoja
bezobllacnoja
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: już wylałaś/eś cały żal? :-) jak tak to świetnie. pozdrawiam

nastepnym razem czep sie sflaczalego fjuta twojego pedala a nie wyksztalconych ludzi na forum zylaku odbytniczy bez szkoly
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nastepnym razem czep sie sflaczalego fjuta twojego pedala a nie wyksztalconych ludzi na forum zylaku odbytniczy bez szkoly

znów się powtarzasz, mam średnie :-) więc jak mogę być bez szkoły? :ziew:

dobrze, tak właśnie zrobię. ;-)
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  21 lipca 2011

a może bb creamy??

pijana
pijana
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a może bb creamy??

Też zastanawiałam się nad tym, ale nie mam pojęcia jakie konkretniej są dobre i w czym tkwi ich fenomen, bo ostatnio stały się chyba bardzo popularne ?
marta0859
marta0859
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nastepnym razem czep sie sflaczalego fjuta twojego pedala a nie wyksztalconych ludzi na forum zylaku odbytniczy bez szkoly

uf, jak dobrze, że ty chociaż jesteś wykształcona, a tym bardziej jestem pełna podziwu dla twojej kultury osobistej i dbałości o piękno wypowiedzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Odkąd zaczęłam się malować szukam idealnego podkładu - jeszcze nie znalazłam, dlatego znów zwracam się o pomoc. Problem jest taki - jak kolor idealny, to sam podkład mi nie odpowiada, jak podkład idealny - to kolor nie. Do rzeczy: szukam bardzo jasnego podkładu, kryjącego, dobrze aby długo się trzymał.

Vichy Normateint, w miarę jasny kolor, Bourjois Healthy Mix i Bell mineralny anty-aging, ten ostatni tani, ale kiedyś miałam i byłam miło zaskoczona bo miał idealny kolor i w miarę długo się nie spływał, co do dwóch pozostałych, też są w miarę ok, tyle że ja mam tłustą skórę i mega długo mi się żaden nie utrzyma więc trudno mi się odnieść co do trwałości. :woot: I nie wiem jak z kryciem bo też nie mam za bardzo czego zakrywać, ale te 3 które wymieniłam dobrze się rozprowadzają i nadają się do jasnej karnacji.
marta0859
marta0859
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w miarę długo się nie spływał

:wtf: w miarę długo się utrzymywał.
dobra, żeby nie było offtopu to jeszcze dodam, że KAŻDY podkład Max Factora po czasie ciemnieje nawet, kiedy kolor nawet zaraz po nałożeniu jest idealny więc nie ma co eksperymentować, ktoś tu widzę wspomniał o pharmaceris, ale też nie polecam, kiedyś miałam i kolor trupio blady, biały wręcz i świeci się zaraz po nałożeniu. Z 'wyższej półki' nic nie używałam więc nie mogę niczego polecić i nie mam porównania.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.