Mika121
Mika121
  15 lipca 2011 (pierwszy post)

Hej jak uzyskac efekt matowej skory? Mam cere mieszana i uzywam matujacepodkladu i matujacego pudru ale to nie do konca sie sprawdza

Mariettaa
Mariettaa
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem was dziewczyny jak można nakładać sobie na twarz jakieś chemiczne gówna i chodzić w tym cały dzień. Dbajcie o siebie a nie będzie trzeba kryć niedoskonałości pod pudrami

tapeta, a makijaż to różnica. ;)
Makijaż powinien być subtelny. ;)
Poza tym jeśli ktoś chodzi cały dzień w jednym makijażu to jest to... łee..
ale
Dbanie o siebie i jakość skóry nie zawsze idzie ze sobą w parze, bo niestety dużo mają tutaj do powiedzenia geny... Jak wiadomo nie zawsze są idealne.
Też posiadam cerę mieszaną i mam niemały problem z zachowaniem matowości... Pomimo tego iż kosmetyki (żele do mycia twarzy, kremy, peelingi itd) mam od dobrego dermatologa to nie jestem w stanie ogarnąć cery na tyle, by się nie świeciła. Inna sprawa, że mam dopiero 16 lat i nie wszystko w moim organiźmie się uspokoiło... Mniejsza o to. chodzi mi o to, że gdybym np nie uzyła pudru matującego też byś powiedział, że o siebie nie dbam, bo świeci mi się nos...
pijana
pijana
  20 lipca 2011
Mariettaa
Mariettaa: Poza tym jeśli ktoś chodzi cały dzień w jednym makijażu to jest to... łee..

Nie rozumiem tego zdania :ninja: W sensie, że w połowie dnia trzeba zmyć makijaż i zrobić nowy ? :woot:
boniwinter
boniwinter
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej jak uzyskac efekt matowej skory? Mam cere mieszana i uzywam matujacepodkladu i matujacego pudru ale to nie do konca sie sprawdza

przede wszystkim powinnas zainwestowac w dobry krem do cery mieszanej, a nie nakladac stosy pudru.
Staraj sie zapobiegac, ale ukrywac.
Ja tez mam cere mieszana tylko nie wiem w jakim sensie Ty masz mieszana cere.
RPWrapFanatyk
RPWrapFanatyk
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


pustaku tępy
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pustaku tępy

widac ze nie masz nic w glowie, jedynie rodzynki w gaciach.
pijana
pijana
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pustaku tępy

:crylol:
Już nie będę mówić kto tu jest pusty, nie myjąc się i pokazując jedynie "bica" i plecy na zdjęciach :rotfl:
pijana
pijana
  21 lipca 2011

Sorry, myjąc - samą wodą :tak:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 lipca 2011

Super Matt skonczyl raz na mojej twarzy :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  21 lipca 2011
massacre
massacre: Super Matt skonczyl raz na mojej twarzy

:crylol: :crylol: :crylol: Padłam :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.