Mika121
Mika121
  15 lipca 2011 (pierwszy post)

Hej jak uzyskac efekt matowej skory? Mam cere mieszana i uzywam matujacepodkladu i matujacego pudru ale to nie do konca sie sprawdza

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 lipca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ostatnio używam podkładu rimmel lasting finish 25 i on daje bardzo fajne matowe wykończenie :)

zapomniałam dodać, że ten podkład dobrze kryje ;)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
marta0859
marta0859
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej jak uzyskac efekt matowej skory? Mam cere mieszana i uzywam matujacepodkladu i matujacego pudru ale to nie do konca sie sprawdza

Jeżeli masz skórę przetłuszczającą się to żaden podkład, żaden puder nie pomoże. Ja od kilku lat szukam skutecznego sposobu na pozbycie się tego problemu, próbowałam wielu rzeczy z niższej/średniej/wyższej półki, ale nie znalazłam niczego skutecznego, nawet dermatolog mi nie pomógł, więc się z tym pogodziłam. Widocznie nie da się z tym nic zrobić.
Jedyne co mogę "poradzić" to unikaj kremów matujących, obojętnie jakich firm, bo to syf. Może zrezygnuj z podkładu i w zamian za to kup sobie jakiś nawilżający krem lekko koloryzujący.
RPWrapFanatyk
RPWrapFanatyk
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbys troszke pomyslal, to wiedzialbys, ze dbac o siebie trzeba miedzy innymi tymi ''chemicznymi gownami'', no chyba ze myjesz sie sama woda, antyperspirantow nie uzywasz a ludzie trzymaja sie od Ciebie z daleka, bo razi ich po oczach twa doskonalosc.


Jeśli będzie się dbało o siebie od środka to na zewnątrz też większych problemów być nie powinno chyba że pochodzenia bakteryjnego a chemiczne gówna można zastąpić, nie wiem czy wiesz ale istnieją takie ekologiczne i naturalne preparaty które pomagają nam zachować zdrowie i urodę. A jeśli o mnie chodzi to zgadłaś myje się wodą a jeśli już to używam mydła szarego, jelenia i nie używam anty-perspirantów ani żadnych perfum czy innych gówien w ogóle staram się żyć zdrowo i w zgodzie z naturą
RPWrapFanatyk
RPWrapFanatyk
  16 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii:


CHam, ale z klasą

Zaraz cham, po prostu dla mnie jest to coś dziwnego i nie zrozumiałego to takie oszukiwanie rzeczywistości, lepiej robić coś w tym kierunku aby na trwałe zmienić swoją atrakcyjność a nie tylko maskować problemy. A klasa być musi
marta0859
marta0859
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli będzie się dbało o siebie od środka to na zewnątrz też większych problemów być nie powinno chyba że pochodzenia bakteryjnego a chemiczne gówna można zastąpić, nie wiem czy wiesz ale istnieją takie ekologiczne i naturalne preparaty które pomagają nam zachować zdrowie i urodę. A jeśli o mnie chodzi to zgadłaś myje się wodą a jeśli już to używam mydła szarego, jelenia i nie używam anty-perspirantów ani żadnych perfum czy innych gówien w ogóle staram się żyć zdrowo i w zgodzie z naturą

Że się tak wtrącę...
wszystko ok, natura górą, wszyscy głoszą takie slogany a jak przychodzi co do czego to i tak wolicie tlenione, wysolaryzowane 'dupy' z tipsami sięgającymi do połowy dolnych kończyn :crylol:
żeby nie było, też cenię naturalność, ale nie do tego stopnia, żeby nie używać antyperspirantu, bo perfumy można sobie nawet darować, nie każdy musi, nie każdy lubi - ok. Ale nie popadaj ze skrajności w skrajność. :rotfl:
Śmieszy mnie wręcz taka gadka... najlepiej w ogóle przestańmy się myć, bo przecież naturalny zapach człowieka nawet po tygodniu niemycia jest w porządku, a nawet mydło jeleń nie ma w 100% składników naturalnych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz cham, po prostu dla mnie jest to coś dziwnego i nie zrozumiałego to takie oszukiwanie rzeczywistości, lepiej robić coś w tym kierunku aby na trwałe zmienić swoją atrakcyjność a nie tylko maskować problemy. A klasa być mus

dziewczyna nie ma akurat wielkiego problemu, jedynie się błyszczy, więc jeszcze nie musi tego zakrywać czy maskować, ale są osoby, które nie z własnej woli muszą "maskować" problemy.
co ma powiedzieć ktoś z takim czymś na twarzy?

czy nie lepiej wygląda zakryte?
albo bardziej drastyczny przykład

chociaż podejrzewam że takiemu niewiele już pomoże, tak czy inaczej przestańcie już pie:cenzura:dolić że wolelibyście wszystkich oglądać w wersji natural.
nie zawsze naturalność jest piękna, świat nie jest idealny
pijana
pijana
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli o mnie chodzi to zgadłaś myje się wodą a jeśli już to używam mydła szarego, jelenia i nie używam anty-perspirantów ani żadnych perfum czy innych gówien w ogóle staram się żyć zdrowo i w zgodzie z naturą

Na pewno pięknie pachniesz :haft:
Konto usunięte
Konto usunięte: marta0859

:tak: Dobrze prawisz, podpisuję się pod tym w 100%.
voiceontheradio
voiceontheradio
  16 lipca 2011

polecam bambusowy puder z everyday minerals, nie używałam go bo myślałam, że jest tak samo gówniany jak kaolin sunlight

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Tylko pogratulowac osobom, ktore zmuszone sa przechodzic kolo siebie zwlaszcza w takie uupaly. Jak dla mnie nieuzywanie przez ciebie antyperspirantu czyni cie smierdzielem.
Zawsze sie modle jak wchodze do sklepow badz autobusu by na takie smrodki nie trafic. Fuj.
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: .. najlepiej w ogóle przestańmy się myć, bo przecież naturalny zapach człowieka nawet po tygodniu niemycia jest w porządku

No do tego nie podcierajmy tylka poskorzystaniu z ubikacji - zwierzeta sie przeciez nie podcieraja - tak jest naturalnie :rotfl:
ChicaBombb
ChicaBombb
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zwierzeta sie przeciez nie podcieraja

zebow tez nie myja, nie gola sie... nie ma to jak dziunia ktora moze plesc warkocze z wlosow na nogach i pod pachami.
pijana
pijana
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No do tego nie podcierajmy tylka poskorzystaniu z ubikacji - zwierzeta sie przeciez nie podcieraja - tak jest naturalnie

Albo liściem !
Konto usunięte
Konto usunięte: jak uzyskac efekt matowej skory?

Jeszcze jest taki sposób jak nakładanie skrobi na twarz, pod makijaż czy tam jako puder, ale nie próbowałam więc nie wiem czy to jest bardzo skuteczne.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nakładanie skrobi na twarz

mąka ziemniaczana? :woot: pierwsze słyszę :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo liściem !

ale tylko takim, co spadl sam z drzewa, trzeba byc w pelni naturalnym :tak:

ChicaBombb
ChicaBombb: zebow tez nie myja, nie gola sie... nie ma to jak dziunia ktora moze plesc warkocze z wlosow na nogach i pod pachami.

mmm, normalnie miodzio.
kazdy facet chcialby byc z kobieta, ktora nie goli pach i nog, taka mega naturalna.
justjust0908
justjust0908
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze jest taki sposób jak nakładanie skrobi na twarz, pod makijaż czy tam jako puder, ale nie próbowałam więc nie wiem czy to jest bardzo skuteczne.


To chyba jakieś pradawne sposoby naszych babc :D Przecież są teraz różne bazy pod makijaż, na cholere skrobia :D
pijana
pijana
  16 lipca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: mąka ziemniaczana? pierwsze słyszę :)

Była tu kiedyś o tym mowa, ale nie zagłębiałam się, bo mi to niepotrzebne...
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba jakieś pradawne sposoby naszych babc :D Przecież są teraz różne bazy pod makijaż, na cholere skrobia :D

Wydaje mi się, że to jest właśnie nowy sposób :) Baza przedłuża makijaż, raczej nie matuje, a skrobia ponoć tak.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.