Mika121
Mika121
  15 lipca 2011 (pierwszy post)

Hej jak uzyskac efekt matowej skory? Mam cere mieszana i uzywam matujacepodkladu i matujacego pudru ale to nie do konca sie sprawdza

RPWrapFanatyk
RPWrapFanatyk
  15 lipca 2011

Nie rozumiem was dziewczyny jak można nakładać sobie na twarz jakieś chemiczne gówna i chodzić w tym cały dzień. Dbajcie o siebie a nie będzie trzeba kryć niedoskonałości pod pudrami

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Mi bardzo pomagają bibułki matujące, są świetne ;-)
Aneczka17f
Aneczka17f
  15 lipca 2011

Krem SEBOTON kosztuje 14zł w aptece i efekt matowej skóry utrzymuje sie przez cały dzień ;) efekty pojawiają się już po 4tyg od regularnego stosowania 1-2xdziennie

Cyrkoniczna123
Cyrkoniczna123
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi bardzo pomagają bibułki matujące, są świetne ;-)


Potwierdzam :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem was dziewczyny jak można nakładać sobie na twarz jakieś chemiczne gówna i chodzić w tym cały dzień. Dbajcie o siebie a nie będzie trzeba kryć niedoskonałości pod pudrami

CHam, ale z klasą :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej jak uzyskac efekt matowej skory? Mam cere mieszana i uzywam matujacepodkladu i matujacego pudru ale to nie do konca sie sprawdza

idealist robi kozacki mat na twarzy - nawet nie trzeba pudru ani podkladu po nim uzywac.

moze napisz jakiego podkladu i pudru uzywasz, moze te akurat sie nie sprawdzaja do twojej cery?
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem was dziewczyny jak można nakładać sobie na twarz jakieś chemiczne gówna i chodzić w tym cały dzień. Dbajcie o siebie a nie będzie trzeba kryć niedoskonałości pod pudrami

Jakbys troszke pomyslal, to wiedzialbys, ze dbac o siebie trzeba miedzy innymi tymi ''chemicznymi gownami'', no chyba ze myjesz sie sama woda, antyperspirantow nie uzywasz a ludzie trzymaja sie od Ciebie z daleka, bo razi ich po oczach twa doskonalosc.
Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba ze myjesz sie sama woda

Woda też zawiera związki chemiczne :mrgreen:
Mika121
Mika121
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem was dziewczyny jak można nakładać sobie na twarz jakieś chemiczne gówna i chodzić w tym cały dzień. Dbajcie o siebie a nie będzie trzeba kryć niedoskonałości pod pudrami


Spoko na codzien zwlaszcza w wakacje uzywam tylko tuszu do rzes :) No i oczywiscie krem do twarzy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: moze napisz jakiego podkladu i pudru uzywasz, moze te akurat sie nie sprawdzaja do twojej cery?


Teraz mam jakis maybyline nie pamietam dokladnie .... Zaznaczam uzywam dosc tanich komsetykow z prostej przycyzny nie stac mnie na drozsze-wiem wiem jakosc lepsza no ale coz.

A mzoe to wina tego ze uzywam bazy silikonowej pod podklad??
Cyrkoniczna123
Cyrkoniczna123
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz mam jakis maybyline nie pamietam dokladnie .... Zaznaczam uzywam dosc tanich komsetykow z prostej przycyzny nie stac mnie na drozsze-wiem wiem jakosc lepsza no ale coz.


Too ze cos jest tanie, nie oznacza ze odrazu gorszej jakosci :)
Po prostu moze jednak podkład nie dokonca spełnia swoje zadanie i w tym tkwi głowny problem
pFyk
pFyk
  15 lipca 2011

dla mnie znalazło się lekarwsto na to dziadostwo :) krem z eveline, podkład revlon i puder z rosmana do cery tradzikowej. nie dość, że nie mam efektu maski i makijaż wygląda bardzo naturalnie to w ogóle się nie błyszczę a wcześniej miałam z tym spory problem

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi bardzo pomagają bibułki matujące, są świetne ;-)

często o tym ostatnio słyszę / czytam jak to się stosuje :D?
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

też mam mieszaną cerę, chociaż nie świece się jak psu jajca ;P
ostatnio używam podkładu rimmel lasting finish 25 i on daje bardzo fajne matowe wykończenie :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to się stosuje :D?

1 wyciągasz bibułkę z opakowania
2 przykładasz bibułkę w miejscach gdzie sie świecisz nie pocierając

:ninja:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.