naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  15 lipca 2011 (pierwszy post)
Fiolet.


Konto usunięte
Konto usunięte: Fiolet idealnie podkreśla ciemną karnację, natomiast kompletnie nie nadaje się dla jasnoskórych blondynek (szczególnie uważaj na szorty jeżeli masz nieopalone nogi). Na pokazach widzimy najczęściej fiolet w połączeniu z czarnym. Takie zestawienie jest idealne na wieczór!

Zaczerpnięte z portalu www.polki.pl.

Zdjęcia:









Pytania:
#1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje?
#2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze?
#3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

Pozdrawiam, Natalka :bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Zadziora
Zadziora
  16 lipca 2011

Minęła mi już faza na fiolety, ale fakt- lepiej wygląda w połączeniu z brunetkami :)

naaats
naaats: 1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje? #2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze? #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

1. Fiolet zawsze będzie mi się podobał, tak jak szary.
2. Mam mnóstwo rzeczy :ziober2:
3. Z białym, szarym, czarnym - raczej z tymi stonowanymi :) Choć pomarańcz też fajnie wygląda z fioletem ^^
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lubię szaleć z kolorami.


kwestia gustu :tak:
pastele sa ok, ladnie pewnie ci w zlocie, czekoladzie, pastelowym fiolecie, zielonym typu lemon grass, jasnym khaki - takie moje zdanie
Konto usunięte
Konto usunięte: Łatwiej można coś do nich dobrać.


ja tam wole wyzwania :D
ale faktycznie bez jest bezpieczny, neutralny - mi sie kojarzy z bezplciowoscia i brakiem stylu, uciekaniem w to co bezpieczne, gdy sie nie ma wlasnego gustu. oczywiscie nie zrozum mnie zle, mam beze w garderobie, jednak nie zmonopolowaly innych kolorow :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi wszystko pasuje


bo masz taki typ urody

smiej sie, wiem ze to nie twoj styl, bosko bys w rozowym wygladala :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 lipca 2011
massacre
massacre: smiej sie, wiem ze to nie twoj styl, bosko bys w rozowym wygladala

a ja Asiu? jakie kolory bys dobrala? :d

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ImaDrug
ImaDrug
  16 lipca 2011

KOCHAM FIOLET ;) ;D
Mam bardzo dużo ubrań w tym kolorze lubie robić makijaż z dodatkiem fioletu.
Łączę z zielenią bielą czernią,różnie:)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 lipca 2011
Prinz
Prinz: a ja Asiu? jakie kolory bys dobrala? :d


kolor aqua, ciemny grafitowy, burgund, pastelowy blekit i wiele innych odcieni niebieskiego, brudny orange...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  17 lipca 2011
naaats
naaats: #1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje? #2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze? #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

Ad1. Uważam, że jest ładny
Ad2. Mam kilka rzeczy w tym kolorze... chociaż generalnie wolę czerń i czerwień :)
Ad3. zdfecydowanie z czernią
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.