naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  15 lipca 2011 (pierwszy post)
Fiolet.


Konto usunięte
Konto usunięte: Fiolet idealnie podkreśla ciemną karnację, natomiast kompletnie nie nadaje się dla jasnoskórych blondynek (szczególnie uważaj na szorty jeżeli masz nieopalone nogi). Na pokazach widzimy najczęściej fiolet w połączeniu z czarnym. Takie zestawienie jest idealne na wieczór!

Zaczerpnięte z portalu www.polki.pl.

Zdjęcia:









Pytania:
#1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje?
#2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze?
#3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

Pozdrawiam, Natalka :bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

ChicaBombb
ChicaBombb
  15 lipca 2011
naaats
naaats: #1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje? #2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze? #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

1. uwielbiam:D ale taki nasycony, intensywny. nie wiem, czy mi pasuje, ale nosze;)
2 no ba:)
3 fajnie wyglada z czernia, rozem.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lipca 2011
naaats
naaats: #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

Z białym i brązowym.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

moonlight28
moonlight28
  15 lipca 2011

Podoba mi się, mam wiele łachów w tym kolorze i uważam że mi pasuje
A moim zdaniem najlepiej łączyć z czernią, szarym, srebrnym, złoto też by pasowało aczkolwiek osobiście nie trawię, róż, jakieś beże

moonlight28
moonlight28
  15 lipca 2011

Aha a co do tego iż pasuje tylko ciemnej karnacji i ciemnym włosom uważam za brednie, moim zdaniem jest to kolor uniwersalny, dobry nawet dla rudzielców


adra1992
adra1992
  15 lipca 2011
naaats
naaats: Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje?

Bardzo mi sie podoba (w szczególnosci na innych :P ) , mi natomiast srednio pasuje...
Robi sie misz-masz. Wlosy mam rudo-brazowo-czerwone, oczy zielone, skore dosc blada wiec dodatek fioletu tylko miesza w kolorystyce. Ale nie wygladam najgorzej :P

naaats
naaats: #2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze?

Mam fioletowa koszulke, ladnie wycieta ze 'zwisajacym' dekoldem i obciskajacym pasem przy biodrach. Ladnie sie prezentuje bo tuszuje moje sylwetkowe nierownosci. Mam tez kiecke a'la bombonierka, zdewastowana juz przez czas. Mam tez druga koszulke podobna do tej pierwszej ale ciemny roz, wpadajacy w fiolet i z rekawiem do lokci.
Koszulki nawet dosc czesto nosze, do czarnych lateksowych leginsow. Kiecke natomiast tylko 'po domu'.

naaats
naaats: #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

Czern. Zaryzykowalabym rowniez multicolor (szczegolnie jaskrawy zielony, turkusowy, pomaranczowy. wiele kolorow na raz by wtedy musialo byc) np.

Z zoltym chyba nie byloby tez najgorzej, zalezy tez od ciucha (rodzaj, krój) np.
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  15 lipca 2011
naaats
naaats: Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze?

podoba mi się ;) hmmm .. tylko jeżeli chodzi o makijaż ;) mam pare paletek cieni w róznych jego odcieniach :) .

Konto usunięte
Konto usunięte: co do tego iż pasuje tylko ciemnej karnacji i ciemnym włosom uważam za brednie, moim zdaniem jest to kolor uniwersalny, dobry nawet dla rudzielców
jak wyżej :)
adra1992
adra1992
  15 lipca 2011

** 3. i ze zlotym rowniez

Maryla
Maryla
  15 lipca 2011
naaats
naaats: Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje?

lubię, ale bardziej jako dodatek, niż ubiór.
czy się podoba? lubię, ale bardziej jasne fiolety, takie 'wypłowiałe'.

naaats
naaats: Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze?

miałam kilka bluzek, sweter. wszystko ma moja ekhm, przyjaciółka, która już ponad rok zapomina mi oddać.

naaats
naaats: Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

czarny, biały, szary.
moonlight28
moonlight28
  15 lipca 2011

A połączenie o którym chyba nikt nie wspomniał a moim zdaniem jest to kolor stworzony do łączenia z fioletem to seledyn ;)

moonlight28
moonlight28
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z fioletem to seledyn

i to nie ma znaczenia czy chodzi o ubrania, dodatki, wystrój wnętrz :)
moonlight28
moonlight28
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wystrój wnętrz :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 lipca 2011
naaats
naaats: Pytania: #1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje?


moze byc, choc w fiolecie wole jasniejsze odcienie

naaats
naaats: #2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze?

cos sie znajdzie :D

naaats
naaats: #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?


z czarnym to chyba taka polska bezpieczna wersja

1. bialy
2. czarny
3. burgund
4. czerwony
5. zolty
6. pomaranczowy
i wiele innych zalezy to w duzej mierze od odcienia jednego i drugiego

Blondynkom tez dobrze w fiolecie




"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ChicaBombb
ChicaBombb
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


lowickie wycinanki;)?
asiulcia1
asiulcia1
  15 lipca 2011
naaats
naaats: #1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje?

lubie ten kolor, dobrze sie w nim czuje

naaats
naaats: #2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze?

tak mam sweterki, płaszcz zimowy, pokoj sobie powoli przerabiam na fioletowy ;d

naaats
naaats: #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

najlepiej z czarnym:mrgreen:
a dla odwaznych to z koralem/łososiem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.