naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  15 lipca 2011 (pierwszy post)
Fiolet.


Konto usunięte
Konto usunięte: Fiolet idealnie podkreśla ciemną karnację, natomiast kompletnie nie nadaje się dla jasnoskórych blondynek (szczególnie uważaj na szorty jeżeli masz nieopalone nogi). Na pokazach widzimy najczęściej fiolet w połączeniu z czarnym. Takie zestawienie jest idealne na wieczór!

Zaczerpnięte z portalu www.polki.pl.

Zdjęcia:









Pytania:
#1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje?
#2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze?
#3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

Pozdrawiam, Natalka :bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Mika121
Mika121
  15 lipca 2011

Mialam sukienke w tym kolorze na weselu wlasnie z dodatkami czarnymi i uwazam ze najgorzej nie bylo :D

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 lipca 2011

bzdura ze niie pasuje do blondynek, jestem bladym blondyem i wg mnie pasuje.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 lipca 2011
Prinz
Prinz: bzdura ze niie pasuje do blondynek, jestem bladym blondyem i wg mnie pasuje.


nie tylko wg ciebie, dlatego nawet wkleilam zdjecia bladych blondynek w fiolecie - wygladaja bardzo dobrze :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Darunia511
Darunia511
  15 lipca 2011
naaats
naaats: #1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje? #2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze? #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

1. Lubię, nawet rozważam czy się na niego nie pofarbować, kiedyś nosiłam długaśną fioletową fryzurę.
Mam. Przez jakiś rok byłam ruda, teraz jestem siwa - fioletowe ubrania pasują wg. mnie do tych kolorów.
3. Z prawie każdym.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Identyczny widziałem w reserved.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lipca 2011


Ot.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  15 lipca 2011
naaats
naaats: #1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje? #2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze? #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

1. Podoba, jest ok. Mi wszystkie pasują, powiem nieskromnie :mrgreen:
2. Mam jakąś taką fioletową bluzkę, ale nie ma tak intensywnego koloru.
3. Beże i biele.
Fieska
Fieska
  15 lipca 2011
naaats
naaats: #1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje? #2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze? #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?


1. Mi się jakoś specjalnie nie podoba. Wole beżowe, jasne kolory.
2. Nie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Mi się jakoś specjalnie nie podoba. Wole beżowe, jasne kolory.


Wg mnie w bezach wygladasz mdlo, przynajmniej na zdjęciach ktore widzialam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  15 lipca 2011

bardzo lubię fiolet.

Fieska
Fieska
  15 lipca 2011
massacre
massacre: Wg mnie w bezach wygladasz mdlo, przynajmniej na zdjęciach ktore widzialam


Nie lubię szaleć z kolorami. Wolę pastelowe kolory. Łatwiej można coś do nich dobrać.
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  15 lipca 2011
naaats
naaats: #1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje?

Podoba mi się.
Za to ściany fioletowe mam :ziober2: i włosów część niedługo będę mieć :D
Jasne. Mi wszystko pasuje :mrgreen:

naaats
naaats: #2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze?

Bikini jedno, w baardzo ciemnym odcieniu... i to chyba na tyle.

naaats
naaats: #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

Z czernią, bielą, szarościami.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  15 lipca 2011

Mam chyba jedną koszulkę, bo nie lubię plam z potu, nawet delikatnych dlatego unikam takich kolorów :ziober2:.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 lipca 2011
naaats
naaats: #1 Co sądzicie na temat tego koloru? Podoba się Wam? Dobrze czujecie się w tym kolorze? Uważacie, że wam pasuje? #2 Czy macie w swojej szafie coś w tym kolorze? #3 Z jakimi kolorami, waszym zdaniem, najlepiej łączyć fiolet?

lubię ten kolor :) nie wiem czy mi pasuje ;P
mam parę rzeczy, ale nie chce mi się myśleć co :)
3 a bo ja wiem:woot: fioletowe t-shirty zazwyczaj nosze z ciemnymi dżinsami
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  16 lipca 2011

Pasuje mi, ale nie wiem czy jeszcze coś fioletowego ostało się w mojej szafie, nie pamiętam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.