oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  14 lipca 2011 (pierwszy post)

mam górną dwójkę taką igiełkę i chce nadac temu zębowi fajny kształt i miał ktos z was taki zabieg- koszt, czy wam sie trzyma czy jesteście zadowolone itd..
pozdsrawiam ;-)

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011

nie wiem czy mam racje ale chyba przednie zęby refundowane są przez NFZ :D

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba przednie zęby refundowane są przez NFZ :D


no co ty?
zeby kazdy pijaczek co dostal w ryj od nawalonego kompana wygladal jak czlowiek? :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
massacre
massacre: zeby kazdy pijaczek co dostal w ryj od nawalonego kompana wygladal jak czlowiek?


hmm .. :D
mój kolega kiedyś wywalił się na rowerze :D
w skutek tego stracił połówkę jedynki i 2 zeby z tyłu ;)
jedynkę mu zrobili na NFZ a za resztę płacił ;D
styka51
styka51
  14 lipca 2011

Też wydaje mi się, że jedynki, dwójki i trójki są refundowane.

asiulcia1
asiulcia1
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

to chyba zalezy jak duzo chcesz 'dopelnic' tego zęba..

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy mam racje ale chyba przednie zęby refundowane są przez NFZ :D

pierwsze słyszę :P
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsze słyszę :P

dlatego nie napisałam NA PEWNO :D !
asiulcia1
asiulcia1
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: asiulcia1:pierwsze słyszę :P dlatego nie napisałam NA PEWNO :D !


no ale dobrze wiedziec na przyszłość w razie czego :)
pijana
pijana
  14 lipca 2011

Też mi się wydaje, że przednie zęby są robione na NFZ, ale to po wypadkach, nie wiem czy tak po prostu to zrobią za darmoszkę...

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też mi się wydaje, że przednie zęby są robione na NFZ, ale to po wypadkach, nie wiem czy tak po prostu to zrobią za darmoszkę...

Robią, każdy z nas płaci za to, u mnie w przychodni wisi cała tabela co jest robione w ramach nfz w tym kazdy z nas (kto ma ubezpieczenie nfz) ma prawo raz na kwartał polakierować zęby, ale mało kto o tym wie.
Tylko ze ja w zyciu nie pojde do przychodni. Tam nie robią dobrze zębow.
pijana
pijana
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Robią, każdy z nas płaci za to, u mnie w przychodni wisi cała tabela co jest robione w ramach nfz w tym kazdy z nas (kto ma ubezpieczenie nfz) ma prawo raz na kwartał polakierować zęby, ale mało kto o tym wie. Tylko ze ja w zyciu nie pojde do przychodni. Tam nie robią dobrze zębow.

Ja chodzę raz w roku na czyszczenie zębów na NFZ, też praktycznie nikt o nim nie wie i każdy się dziwi. No i też nigdy bym nie poszła do przychodni zrobić zębów, za dużo się nasłuchałam o średniowiecznych metodach, starym sprzęcie itp., wiadomo, że szukają oszczędności jak się da...
SoDope
SoDope
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsze słyszę :P

z tego co ja wiem to właśnie jedynki są refundowane i np. nie wiem jak to u was w gabinetach u mnie w większości przypadków robią czarne plomby to np na przednie przypadają białe :crylol:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja chodzę raz w roku na czyszczenie zębów na NFZ, też praktycznie nikt o nim nie wie i każdy się dziwi. No i też nigdy bym nie poszła do przychodni zrobić zębów, za dużo się nasłuchałam o średniowiecznych metodach, starym sprzęcie itp., wiadomo, że szukają oszczędności jak się da...

U mnie w przychodni pracuje doktorka W. Jestem bardzo niezadowolona, wspomnienia z dziecinstwa mam na tyle koszmarne, ze obecnie robie zęby w narkozie bo inaczej na fotel nie usiade, siostrze 2 lata temu zostawila na wpol wyrwanego zęba, rozprute dziąsło i powiedziala, ze ona nie da rady wyrwac i ma jechac do chirurga czaszkowo szczękowego? Czy twarzowo szczękowego nie wiem i niech sie pani pospieszy bo otwarte do 15 dzisiaj. ;]
a ma swoj tez prywatny gabinet to tam obsluga bez porównania.
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rozprute dziąsło

ja kiedys miałam całą rozharataną dolną wargę . !
bo pani ' dentystka ' nie mogła trafić strzykawką .
to było okropne . ! przed 3 dni nie mogłam nic jeść ani pić. !!
potem z wielkim bólem .!!! a goiło mi się lepiej niż dwa tygodnie . !
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja kiedys miałam całą rozharataną dolną wargę . ! bo pani ' dentystka ' nie mogła trafić strzykawką . to było okropne . ! przed 3 dni nie mogłam nic jeść ani pić. !! potem z wielkim bólem .!!! a goiło mi się lepiej niż dwa tygodnie . !

polska służba zdrowia. jak w łape nie dasz lub nie pojdziesz prywatnie to niczego dobrze nie zrobią.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.