oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  14 lipca 2011 (pierwszy post)

mam górną dwójkę taką igiełkę i chce nadac temu zębowi fajny kształt i miał ktos z was taki zabieg- koszt, czy wam sie trzyma czy jesteście zadowolone itd..
pozdsrawiam ;-)

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pojdziesz prywatnie

problem w tym , ze to było prywatnie :/
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: problem w tym , ze to było prywatnie :/

mogłaś kupić kawę i bombonierkę to na pewno by dobrze zrobili, bo lekarzom jest wiecznie mało, zarabiają po 40 tys w lepszych szpitalach i wiecznie mało :ziew:
SoDope
SoDope
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zarabiają po 40 tys w lepszych szpitalach i wiecznie mało

nie wydaje mi się, żeby zarobki KAŻDEGO polskiego lekarza były aż takie wysokie.

Co innego gdy lekarz pracuje w szpitalu + przychodnia + prywatny gabinet.
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mogłaś kupić kawę i bombonierkę

Taa :D to by powiedziała, ze tylko przyjmuje złote zegarki :D !
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wydaje mi się, żeby zarobki KAŻDEGO polskiego lekarza były aż takie wysokie.

u mojej mamy w szpitalu na pewno, bo raz księgowa się pomyliła i doktor na CZ dostał pensję od takiego faceta o podobnym nazwisku na CZ co robi przy TK głowy a ten facet od TK dostał pensję od doktora, i zamiast 900 zl dostal ponad 40 tys.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co innego gdy lekarz pracuje w szpitalu + przychodnia + prywatny gabinet.

a o tym to juz nie wspomne, ze powinno to byc zakazane bo przez to ze po 24 godziny spedzaja w robocie nie umieja sie porzadnie zająć pacjentami tylko wszystko na odpier...
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wydaje mi się, żeby zarobki KAŻDEGO polskiego lekarza były aż takie wysokie. Co innego gdy lekarz pracuje w szpitalu + przychodnia + prywatny gabinet.


Moja P. dermatolog bierze za wizytę od 70 do 200 zł ;)
karze do siebie przychodzić co najmniej 3 razy w miesiącu :) .
i wypisuje recepty tylko na TE LEKI , KTORYCH NIE MA W APTEKACH :)
a na , które ona ma podpisane umowy z jakimiś firmami ;))
dziennie przyjmuje ok 20 pacjentów :) .
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja P. dermatolog bierze za wizytę od 70 do 200 zł ;) karze do siebie przychodzić co najmniej 3 razy w miesiącu :) . i wypisuje recepty tylko na TE LEKI , KTORYCH NIE MA W APTEKACH :) a na , które ona ma podpisane umowy z jakimiś firmami ;)) dziennie przyjmuje ok 20 pacjentów :) .


:crylol: to wychodzi z 80 miesiecznie buahahaha z tymi prowizjami od lekow haha
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011

jej mąż też jest lekarzem :) ale oni ciągle strajkują :)

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jej mąż też jest lekarzem :) ale oni ciągle strajkują :)

eee srac to, gowniany temat :D
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: eee srac to

noo .. :D
bo juz zaczełam marzyć co bym kupiła jak bym tyle kasy miała ;O
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: noo .. :D bo juz zaczełam marzyć co bym kupiła jak bym tyle kasy miała ;O

ja mam dołożone i nie moge narazie wydać, to jest ból :lol:
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  14 lipca 2011

Weźcie nie wrzucajcie wszystkich przychodni do jednego worka - u mnie jest świetna dentystka, bije na łby wszystkich prywatnych, pół Gdyni się u niej leczy :ziober2:

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Weźcie nie wrzucajcie wszystkich przychodni do jednego worka - u mnie jest świetna dentystka, bije na łby wszystkich prywatnych, pół Gdyni się u niej leczy

no tak, masz racje, nie mozna wszystkich wrzucac do jednego wora :-) są takie skarby, ale rzadko, szkoda.
SoDope
SoDope
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Co szpital to inna płaca - większości szpitali są chyba zadłużone :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja P. dermatolog bierze za wizytę od 70 do 200 zł ;) karze do siebie przychodzić co najmniej 3 razy w miesiącu :) .

tylko, że wątpie ze każdy pacjent tak do Niej przychodzi skoro np nie widzi efektów kuracji.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co szpital to inna płaca - większości szpitali są chyba zadłużone :D

to ze szpital jest zadluzony to nie znaczy, ze wyplaty nie maja ;P od mojej mamy tez byl w dlugach i dyrektor np kazal nosic wlasny papiero toaletowy itp
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.