oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  14 lipca 2011 (pierwszy post)

mam górną dwójkę taką igiełkę i chce nadac temu zębowi fajny kształt i miał ktos z was taki zabieg- koszt, czy wam sie trzyma czy jesteście zadowolone itd..
pozdsrawiam ;-)

SoDope
SoDope
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ze szpital jest zadluzony to nie znaczy, ze wyplaty nie maja ;P

no wiem ale płace w niektórych są inne - też chyba zależy od tego jaki staż ma lekarz.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wiem ale płace w niektórych są inne - też chyba zależy od tego jaki staż ma lekarz.

tak czy siak duzo zarabiaja :ziober2:
SoDope
SoDope
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak czy siak duzo zarabiaja

czy ja wiem .. - lekarz chyba dopiero po 10 latach może liczyć na dobrą pensje.

Moja ciocia jest pielęgniarką i na śląsku ma min. 5000zł.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja ciocia jest pielęgniarką i na śląsku ma min. 5000zł.

moja mama też jest pielęgniarką ale pracuje na oiomie + jest anestezjologiczną (asystuje przy operacjach) i ma z tego duzo dodatkow to tez tak dobrze zarabia, ja w zyciu tyle nie zarobie chyba ze swoj salon otworze :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: czy ja wiem .. - lekarz chyba dopiero po 10 latach może liczyć na dobrą pensje.

a tego to nie wiem :-)
SoDope
SoDope
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale pracuje na oiomie

najgorszy oddział chyba jaki mogła otrzymać .. :crylol:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najgorszy oddział chyba jaki mogła otrzymać ..

chyba najcięższy :-) ile tam sie naoglada porozwalanych głów, wypłyniętych mózgów to tylko ja wiem :-)
SoDope
SoDope
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile tam sie naoglada porozwalanych głów, wypłyniętych mózgów to tylko ja wiem :-)


Mama tak chyba mogłabym powiedzieć z resztą mogłabym sobie tutaj poklnać na taki jeden oddział ale dam sobie spokój bo wiem, że tylko w Ostrowie jest tak pięknie wykwalifikowana kadra lekarska. Pomijam jakiekolwiek zachowania typowo ludzkie tamtego ordynatora - który o stanie pacjentów omawiał przy swoim obiadku.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mama tak chyba mogłabym powiedzieć z resztą mogłabym sobie tutaj poklnać na taki jeden oddział ale dam sobie spokój bo wiem, że tylko w Ostrowie jest tak pięknie wykwalifikowana kadra lekarska. Pomijam jakiekolwiek zachowania typowo ludzkie tamtego ordynatora - który o stanie pacjentów omawiał przy swoim obiadku.

tak bywa, nic z tym nie zrobisz.. ;/
SoDope
SoDope
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak bywa, nic z tym nie zrobisz.. ;/

z resztą nic dziwnego, że po takich akcjach to nawet Dyrektor zrezygnował z posady :crylol:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z resztą nic dziwnego, że po takich akcjach to nawet Dyrektor zrezygnował z posady

:wtf: to az tak?
nie to u nas nie ma takiego czegos;/
SoDope
SoDope
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to az tak?

U mnie miejscowy szpital ma dość poszlakowaną opinie każdy woli umrzeć w domu niż TAM. Z resztą nawet moj ojciec mówił, że z tamtąd się nie wraca i miał racje.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie miejscowy szpital ma dość poszlakowaną opinie każdy woli umrzeć w domu niż TAM. Z resztą nawet moj ojciec mówił, że z tamtąd się nie wraca i miał racje.

przykro mi...
asiulcia1
asiulcia1
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: asiulcia1:pierwsze słyszę :P z tego co ja wiem to właśnie jedynki są refundowane i np. nie wiem jak to u was w gabinetach u mnie w większości przypadków robią czarne plomby to np na przednie przypadają białe


tak na NFZ robia podobno czarne plomby, :ble: dlatego lepiej isc prywatnie
SoDope
SoDope
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak na NFZ robia podobno czarne plomby, dlatego lepiej isc prywatnie
tak .. ale na reszte zębów przypadają czarne a na 1 białe :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy mam racje ale chyba przednie zęby refundowane są przez NFZ :D

Refundowane = czarne :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.