Mika121
Mika121
  12 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam planuje zakupić pędzle do makijażu i tak sie zastanawiam jakiej firmy??
Słyszałam , że MAC, Inglot Sephora Maestro sa dobre ....ale chyba niekoniecznie na moją kieszeń....

Z tańszych widziałam firmy lacrone ...co o nich sadzicie? A moze jakeis inne polecacie?

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011

czytając Twoją wypowiedz mam ochotę zrobić sobie z Ciebie obroże dla mojego psa .;]

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czytając Twoją wypowiedz mam ochotę zrobić sobie z Ciebie obroże dla mojego psa .;]

ze mnie niby? :wtf:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ze mnie niby

dokładnie .
Martitta
Martitta
  14 lipca 2011

O, tutaj widzę też "ciekawie" się robi :ninja:

mmaryjka
mmaryjka
  14 lipca 2011

givenchy ma jasne odcienie, mam 03 i jest idealny, aczkolwiek ja mam niekryjący, ale na pewno jakiś mają. sprawdź sobie, bo mi się podoba.

Darunia511
Darunia511
  14 lipca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: i chooj ci z tego wyjdzie, bo ten pędzelek plastikowym włosiem będzie się rozkładał ze 100 tys lat i będzie wtedy wydzielał trujące substancje, które w tym czasie pozabijają więcej wiewiórek, soboli, fretek i innych zwierzątek futerkowych niż firmy które "bestialsko mordują te zwierzaki obdzierając je ze skóry na żywo uprzednio je ogłuszając.....och jaaakie to niehumanitarne" po to by wyprodukować dla nas - ludzi bez serca i sumienia - pędzle do makijaży, futra i skórzane buty na zimę

Jesteś tak głupia, czy robisz tu specjalnie z siebie idiotkę piszac na siłę w tak wąskotorowy sposób? Jakaś chęć zwrócenia na siebie uwagi? Im wulgarniej, tym wyżej? Gratulacje.
Mi nie chodzi o bycie eko na wszelką cenę, bo gdybyś pomyślała, to byś doszła do wniosku, że plastikowa butelka których używamy na codzień rozkłąda się rownie długo, jednakże chyba pędzli syntetycznych nikt normalny nie wyrzuca w naturalne środowisko zwierząt np. las? Jeżeli tak robisz, gratuluje Ci ponownie.
Nie zabijam po prostu zwierząt, to takie ciężkie do pojęcia?
Bez odbioru, odpowiedź w Twoją strone dla Twoich refleksji.
SoDope
SoDope
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tańszych widziałam firmy lacrone ...co o nich sadzicie? A moze jakeis inne polecacie?

ja mam te 1,5 roku i jeszcze zaden mi nie uleciał.
pijana
pijana
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: givenchy ma jasne odcienie, mam 03 i jest idealny, aczkolwiek ja mam niekryjący, ale na pewno jakiś mają. sprawdź sobie, bo mi się podoba.

Ok, pobuszuję, dzięki :)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś tak głupia, czy robisz tu specjalnie z siebie idiotkę piszac na siłę w tak wąskotorowy sposób? Jakaś chęć zwrócenia na siebie uwagi? Im wulgarniej, tym wyżej? Gratulacje.

specjalnie nie pisałam kulturalnie i z elokwentnym polotem, bo byś nie zrozumiała :ninja:, a poza tym nie byłam wulgarna :lol:
i dla twojej wiadomości - nie jestem głupia, ani nie jestem idiotką :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli tak robisz, gratuluje Ci ponownie.

oczywiście, że tak robię - mam w lesie swoje własne małe wysypisko śmieci i każdego dnia chodzę i wyrzucam na nie kilka plastikowych butelek po różnych napojach i ok 10 syntetycznych pędzli do makijażu, a potem patrze sobie jak wiewiórki sobie zdychają i spadają z drzew :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zabijam po prostu zwierząt, to takie ciężkie do pojęcia?

a co ci tak zależy na nie zabijaniu zwierząt?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Mika121
Mika121
  14 lipca 2011

Dobra stwierdzilam ze kupie te nacrone i ozbaczymy co z tego wydjzie...Jak narazie bede miala przynajmniej na czym cwiczyc.

A apropo co zorbic by uzyskac dobry mat na twarzy... uzywam matujacego podkladu ipudru ale toi tak nie daje efektu w 100%

assiqq
assiqq
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tańszych widziałam firmy lacrone

mam w domu pędzle tej firmy i średnio jestem zadowolona. Wszystkie cieńsze pędzelki ok. Z grubszych do pudru wypadają włoski a pędzelek do podkładu jest straszny.
Nie kupuj całych zestawów po 20-30 pędzli. Kup sobie oddzielnie kilka, których będziesz używała :) Polecam maestro do podkładu a całą resztę z sephory :)
SoDope
SoDope
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam w domu pędzle tej firmy i średnio jestem zadowolona.

bo z tych pędzli to są wypuszczone pare 'zestawów'
1 jest kompletną klapą - rączki ulatują od razu od włosia przy pierwszym szarpnięciu
2 jak piszesz ma mieszańce w zastawie jednym pędzlach wypa dają kłaki
3 nic się z pędzlami nie robi

Też widać po zdjęciach -, że są dziwne rózne warianty kolorystyczne ..
Mika121
Mika121
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam w domu pędzle tej firmy i średnio jestem zadowolona. Wszystkie cieńsze pędzelki ok. Z grubszych do pudru wypadają włoski a pędzelek do podkładu jest straszny. Nie kupuj całych zestawów po 20-30 pędzli. Kup sobie oddzielnie kilka, których będziesz używała :) Polecam maestro do podkładu a całą resztę z sephory :)

Nie planuje kupic zestawu tylko kilka pedzli i ozbaczymy :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.