Mika121
Mika121
  12 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam planuje zakupić pędzle do makijażu i tak sie zastanawiam jakiej firmy??
Słyszałam , że MAC, Inglot Sephora Maestro sa dobre ....ale chyba niekoniecznie na moją kieszeń....

Z tańszych widziałam firmy lacrone ...co o nich sadzicie? A moze jakeis inne polecacie?

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co sadzicie o tych lacrone miala ktoras je?

ja mam :)_ kupiłam cały zestaw na alledrogo :)
w porównaniu do inglota to straszny szajs (z wyjątkiem pędzli do nakładania pudru - te są świetne i bardzo mięciutkie :)) , ale jak malujesz się tylko na co dzień to w zupełności wystarczają ::mrgreen::
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
sylwik
sylwik
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam , że MAC, Inglot Sephora Maestro sa dobre ....ale chyba niekoniecznie na moją kieszeń.... Z tańszych widziałam firmy lacrone ...co o nich sadzicie? A moze jakeis inne polecacie?

mam lacrone do podkladu i jest dobry:tak:
w sumie co z sephory - jestem bardzo zadowolona.
z inglota sa i dobre, i kiepskie;)
Mika121
Mika121
  12 lipca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ja mam :)_ kupiłam cały zestaw na alledrogo :) w porównaniu do inglota to straszny szajs (z wyjątkiem pędzli do nakładania pudru - te są świetne i bardzo mięciutkie :)) , ale jak malujesz się tylko na co dzień to w zupełności wystarczają ::

Tak naprawde dopiero zaczynam jakso powazniej sie tym inteesowac wiec mysle ze na start te lacrone wystarcza nie? :)
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  13 lipca 2011

O, podepnę się.
Znajdę jakiś znośny pędzel do pudru brązującego do 15zł?
Mam jedynie jakiś, który kiedyś dostałam od cioci, ale drapie i w ogóle jest niefajny, a fundusze niestety mam ograniczone...

A.

pijana
pijana
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak naprawde dopiero zaczynam jakso powazniej sie tym inteesowac wiec mysle ze na start te lacrone wystarcza nie? :)

Lepiej od razu kupić coś porządniejszego moim zdaniem, szkoda kasy na metodę prób i błędów... No ale Twoje pieniądze, Twój wybór :)
Mika121
Mika121
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej od razu kupić coś porządniejszego moim zdaniem, szkoda kasy na metodę prób i błędów... No ale Twoje pieniądze, Twój wybór :)

Zalezy z ktorej strony na to spojrzec...Zanim mi sie troszke reka wycwiczyi zanim nabiore wprawy...tochyba jednak lpiej zepsuc lub uszkodzic te tansze pedzle ? :)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak naprawde dopiero zaczynam jakso powazniej sie tym inteesowac wiec mysle ze na start te lacrone wystarcza nie? :)

rób jak uważasz :) ale ja właśnie kupiłam cały zestaw tych z lancrone co by się nauczyć korzystać z poszczególnych pędzli i zobaczyć jakie mi pasują a jakie nie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej od razu kupić coś porządniejszego moim zdaniem, szkoda kasy na metodę prób i błędów... No ale Twoje pieniądze, Twój wybór :)

te pędzle lancrone w zestawie są tańsze niz njagorsze i najtańsze ze zwykłej drogerii, a 100zł za 25pędzli to jeszcze nie taki straszny wydatek :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zalezy z ktorej strony na to spojrzec...Zanim mi sie troszke reka wycwiczyi zanim nabiore wprawy...tochyba jednak lpiej zepsuc lub uszkodzic te tansze pedzle ? :)

Nie wiem co trzeba by robić z pędzlami żeby je zepsuć... :)
Gejszalicious
Gejszalicious: te pędzle lancrone w zestawie są tańsze niz njagorsze i najtańsze ze zwykłej drogerii, a 100zł za 25pędzli to jeszcze nie taki straszny wydatek :)

Niby nie, ja zawsze wolę odłożyć więcej pieniędzy i kupić coś porządniejszego, a nie gówno - no ale to ja. Zrobi co będzie chciała, jej wybór, jej pieniądz.
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A moze jakeis inne polecacie?

jakos z miesiac temu babka w debenhamsie dobierala mi podklad i uzywala kozackiego pedzla z estee, az chcesz sie nim smyrac :zakochany:
ale one raczej drogie sa.
Hana25
Hana25
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A moze jakeis inne polecacie?

W SUPER-PHARM bambusowe fajne i czaję się na E.L.F.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam , że MAC, Inglot Sephora Maestro sa dobre ....ale chyba niekoniecznie na moją kieszeń....

biedne wiewiórki i sobole... miłego miziania po twarzy ich futerkiem ;-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: miłego miziania po twarzy ich futerkiem ;-)

takie futerko jest najlepsze do miziania po twarzy.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takie futerko jest najlepsze do miziania po twarzy.

:and:
nc.
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nc.

no co, moze powiesz ze nie jest milutkie w dotyku :pavarotti:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no co, moze powiesz ze nie jest milutkie w dotyku

owszem, może i jest. ale syntetyczne też są miłe w dotyku i nie czuję potrzeby korzystania z tych naturalnych, skoro syntetyki zastępują je z powodzeniem :-) i nikt na tym nie ucierpi
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.