Mika121
Mika121
  12 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam planuje zakupić pędzle do makijażu i tak sie zastanawiam jakiej firmy??
Słyszałam , że MAC, Inglot Sephora Maestro sa dobre ....ale chyba niekoniecznie na moją kieszeń....

Z tańszych widziałam firmy lacrone ...co o nich sadzicie? A moze jakeis inne polecacie?

mmaryjka
mmaryjka
  13 lipca 2011

a są jakieś zupełnie 'zdrowe dla ziemi' pędzle?

mmaryjka
mmaryjka
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ten z estee jest drewniany.

większość tych droższych jest drewniana. ja mam plastikowe tylko z sephory i mac'a.

Konto usunięte
Konto usunięte: uu, jaki?

taki w musie, nie pamiętam nazwy. zaraz poszukam
malami81
malami81
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taki w musie, nie pamiętam nazwy. zaraz poszukam

czyżby - bronzer Chanel Soleil Tan de Chanel - Bronzing Makeup Base? też na niego poluję (znalazłam w internecie gdzieś za około 160 - 180 zł a jutro sprawdzę u siebie w Douglasie)

Jeśli chodzi o pędzle to sugeruję kupić na start 5/6 podstawowych pędzli z lepszej firmy i w miarę rozwijania swoich makijażowych predyspozycji uzupełniać kolekcję o następne firmy. Szczerze odradzam wszystkie zestawy pędzli a zwłaszcza te z allegro.
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: większość tych droższych jest drewniana. ja mam plastikowe tylko z sephory i mac'a.

kiedys dostalam zestaw jakichs plastikowych pedzli chyba na swieta w 2007, ale nie pamietam jaka firma :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: taki w musie, nie pamiętam nazwy. zaraz poszukam

kk
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czaję się na E.L.F.

czy dobrze widzę, że na allegro za 8zł+ przesyłka jest pędzel do bronzera? Opinie mają dobre, chyba kupię ;d

A.

Darunia511
Darunia511
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm, nie widze, zebym w ktorykolwiek momencie pokazala moje pedzle, a ten z estee jest drewniany. w kazdym badz razie nawet jakby byl plastikowy to i tak pomagam wiecej niz kupujac sztuczne.

To jest Twoje zdanie wyssane z palca. Jeżeli Twoje pędzle sa drewniane to zwracam honor, jak plastikowe, to tylko tłumaczysz się przed sobą, bo nie pomagasz środowisku.
Darunia511
Darunia511
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a są jakieś zupełnie 'zdrowe dla ziemi' pędzle?

Oczywiście, że nie ma.
mmaryjka
mmaryjka
  13 lipca 2011
malami81
malami81: czyżby - bronzer Chanel Soleil Tan de Chanel - Bronzing Makeup Base? też na niego poluję (znalazłam w internecie gdzieś za około 160 - 180 zł a jutro sprawdzę u siebie w Douglasie)

tak tak. w douglasie nie ma chanel.
miałam go kiedyś, daaaaaawno temu i przy przeprowadzce go odnalazłam, ale jakoś po takim czasie chyba wolę go nie używać, choć jak wzięłam na dłoni to wygląda na dobry.

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, że nie ma.

więc nie ma problemu. amenooooooo.
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  13 lipca 2011

żeby nie zakładać nowego tematu mam pytanie ;)
dobre gąbeczki do fluidu ;) ?

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest Twoje zdanie wyssane z palca. Jeżeli Twoje pędzle sa drewniane to zwracam honor, jak plastikowe, to tylko tłumaczysz się przed sobą, bo nie pomagasz środowisku.

ale zrozum, ze nie o to mi tu chodzilo w tym momencie - chodzilo mi po prostu o to tylko, zeby nie potepiac wszystkiego, co pochodzi od zwierzat.
i ja sie nie tlumacze - po prostu dziwi mnie fakt, ze ktos tak pro zwierzecy chce zniszczyc tym samym zwierzetom srodowisko do zycia. bo w koncu ja jestem zua i nie mam serca, a Wy macie, wiec chyba powinnyscie same robic dobrze.
tak tylko mowie.
mmaryjka
mmaryjka
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobre gąbeczki do fluidu ;) ?

ja kupuję w sephorze albo w h&m. wg mnie są prawie takie same, a i tak po dwóch tygodniach je wyrzucam.
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a i tak po dwóch tygodniach je wyrzucam.

moje ostatnio wytrzymały 2 malowania .

Konto usunięte
Konto usunięte: sephorze albo w h&m.

h&m u mnie nie ma ;D
a w sephorze jaka cena ?
mmaryjka
mmaryjka
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a w sephorze jaka cena ?

wiesz, nie pamiętam bo ostatnio je wzięłam jak była promocja 3 w cenie 2, ale jak będę to mogę zerknąć
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak będę to mogę zerknąć

Dziękuję ;)
ale jutro będę ide na zakupy więc za późno będzie na patrzenie na ceny ;D !
malami81
malami81
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak tak. w douglasie nie ma chanel.

w moim jest bo ostatnio kupowałam róż z Chanel :)

a jeśli chodzi o sephore to doszły mnie słuchy, że ten bronzer był po 220 zł (koleżanka chciała sobie kupić i ze względu na cenę nie wzięła i zamówiła z neta)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.