Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  2 lipca 2011 (pierwszy post)

Hej, Mam aktualnie peeling z rosmana , taki niebieski , koncowke , i koncowke z Vichy. , I mialem ten peeling brzoskwiniowy co mi tutaj kiedys polecaliscie. Nawet dobry. A chcialbym wyprobowac cos innego. Jakies peelingi Godne polecenia?

:-**** :zakochany:
:calusek:

mmaryjka
mmaryjka
  3 lipca 2011

ten peeling enzymatyczny w paście w porównaniu z tym enzymatycznym to cudo. enzymatyczny odradzam. i polecam kremy do stóp i mydła do rąk/pod prysznic - są CU DO WNE!

voiceontheradio
voiceontheradio
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kremy do stóp

rozgrzewający jest cudowny.

za to na bazie kojącej się baaardzo zawiodłam
mmaryjka
mmaryjka
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za to na bazie kojącej się baaardzo zawiodłam

nie miałam, ale miałam dwa kremy nawilżające i nie zdały egzaminu. natomiast kocham kremy do stóp i mydła, zawsze mam pod prysznicem piankę imbirową i do mycia rąk. teraz zamówiłam jak jest ta promocja.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lipca 2011
Shake
Shake: A chcialbym wyprobowac cos innego. Jakies peelingi Godne polecenia?


ja uzywam exfoliating shower gel Johnsona, jest lzejszy od peelingu

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  4 lipca 2011
Shake
Shake: Z avonu? Prosze Cię nie mow mi nic o tej firmie..

ale to jest peeling do stóp i ja go używam do twarzy... :ziober2:
razotka
razotka
  4 lipca 2011
Shake
Shake: kawa? ; o.

no tak, nie rozpuszczalna tylko taka zwykłą :)
jak na twarz to łyżka albo dwie wystarczy
na całe ciało to trzeba więcej plus łyżka oliwy z oliwek ewentualnie kropla balsamu pod prysznic dla uzyskania spójnej konsystencji i trochę cynamonu
i działa cuda!
teresa
teresa
  7 lipca 2011
Shake
Shake: Hej, Mam aktualnie peeling z rosmana , taki niebieski , koncowke , i koncowke z Vichy. , I mialem ten peeling brzoskwiniowy co mi tutaj kiedys polecaliscie. Nawet dobry. A chcialbym wyprobowac cos innego. Jakies peelingi Godne polecenia?


Ja odradzam Rossamana, już się raz przejechałam i zrezygnowałam. Spróbuj Zabłockiej soli termalnej, bardzo fajny peeling, delikatny i odżywczy. do tego żadnej chemii
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.