Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  2 lipca 2011 (pierwszy post)

Hej, Mam aktualnie peeling z rosmana , taki niebieski , koncowke , i koncowke z Vichy. , I mialem ten peeling brzoskwiniowy co mi tutaj kiedys polecaliscie. Nawet dobry. A chcialbym wyprobowac cos innego. Jakies peelingi Godne polecenia?

:-**** :zakochany:
:calusek:

Fieska
Fieska
  2 lipca 2011
Shake
Shake: Jakies peelingi Godne polecenia?




Jak bywam w Polsce to kupuję te. Świetnie pachną.
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak bywam w Polsce to kupuję te. Świetnie pachną.

a one nie sa czasem do ciala?
Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

One są do ciala. A ja potrzebuję do twarzy.

:-**** :zakochany:
:calusek:

agoosiaaa
agoosiaaa
  2 lipca 2011
Shake
Shake: One są do ciala. A ja potrzebuję do twarzy.

Fieska
Fieska
  2 lipca 2011
Shake
Shake: One są do ciala. A ja potrzebuję do twarzy.


Nie napisałeś, że potrzebujesz do twarzy :wtf: :ziober2:
Do twarzy mogę polecić Ci z neutrogeny.
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Do twarzy mogę polecić Ci z neutrogeny.

u mnie sie nie sprawdzil, po polowie opakowania oddalam siostrze :woot:
Fieska
Fieska
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie sie nie sprawdzil, po polowie opakowania oddalam siostrze


Dlaczego?
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego?

nie wiem, jak uzywalam to wydawalo mi sie, ze nie dzialal i w dodatku mialam pare wypryskow po nim na nosie :woot:
moze po prostu jakiejs reakcji alergicznej dostalam :woot:
Fieska
Fieska
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, jak uzywalam to wydawalo mi sie, ze nie dzialal i w dodatku mialam pare wypryskow po nim na nosie moze po prostu jakiejs reakcji alergicznej dostalam


Na opakowaniu polecają używać go codziennie. Ja używałam go tak raz na tydzień lub wtedy, kiedy miałam mocno przetłuszczoną twarz i zawsze pomagało.
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na opakowaniu polecają używać go codziennie. Ja używałam go tak raz na tydzień lub wtedy, kiedy miałam mocno przetłuszczoną twarz i zawsze pomagało.

ja go uzywalam na twarz raz, moze dwa w tygodniu, tylko na nos czesciej, bo w sumie tylko z nosem mialam problem :woot:
moze to od mojej skory, bo np tego peelingu z vichy tez nie moge uzywac codziennie, tylko gora 2 razy w tygodniu, bo inaczej mi skora platami schodzi :ninja:
Fieska
Fieska
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja go uzywalam na twarz raz, moze dwa w tygodniu, tylko na nos czesciej, bo w sumie tylko z nosem mialam problem moze to od mojej skory, bo np tego peelingu z vichy tez nie moge uzywac codziennie, tylko gora 2 razy w tygodniu, bo inaczej mi skora platami schodzi


Dziwisz się? Peeling ma właśnie to do siebie, żeby pozbyć się naskórka. A jak się go za często używa to wtedy skóra nie nadąża z produkcją ochrony i przez to, że Twój nos nie był chroniony, wyskoczyło kilka wyprysków.
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwisz się? Peeling ma właśnie to do siebie, żeby pozbyć się naskórka. A jak się go za często używa to wtedy skóra nie nadąża z produkcją ochrony i przez to, że Twój nos nie był chroniony, wyskoczyło kilka wyprysków.

moze, ale mogliby przestac klamac na opakowaniach, ze cos sie nadaje do codziennego uzytku, kiedy sie nie nadaje :ninja:
ale wypryski mi wyskakiwaly tylko po neutrogenie, po innych peelingach nigdy - nawet po tym vichy mialam tylko sucha skore naokolo nosa :woot:
Fieska
Fieska
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze, ale mogliby przestac klamac na opakowaniach, ze cos sie nadaje do codziennego uzytku, kiedy sie nie nadaje ale wypryski mi wyskakiwaly tylko po neutrogenie, po innych peelingach nigdy - nawet po tym vichy mialam tylko sucha skore naokolo nosa


Może ten z neutrogeny był dla ciebie za mocny.
A ogólnie to jaką masz cerę?
Martitta
Martitta
  2 lipca 2011

Peelingu trzeba używać raz albo dwa razy w tygodniu z tego co wiem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.