Shake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  2 lipca 2011 (pierwszy post)

Hej, Mam aktualnie peeling z rosmana , taki niebieski , koncowke , i koncowke z Vichy. , I mialem ten peeling brzoskwiniowy co mi tutaj kiedys polecaliscie. Nawet dobry. A chcialbym wyprobowac cos innego. Jakies peelingi Godne polecenia?

:-**** :zakochany:
:calusek:

agoosiaaa
agoosiaaa
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ten z neutrogeny był dla ciebie za mocny. A ogólnie to jaką masz cerę?

ehh... kiedys mialam normalna, pozniej zrobily mi sie na nosie wagry, wiec mieszana w strone tlustej, a jakos poltora miesiaca temu wysuszyla mi sie masakrycznie i jest sucha z tym, ze wraca juz powoli do normy.
ogolnie ciezko stwierdzic jaka ona jest.
Fieska
Fieska
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ehh... kiedys mialam normalna, pozniej zrobily mi sie na nosie wagry, wiec mieszana w strone tlustej, a jakos poltora miesiaca temu wysuszyla mi sie masakrycznie i jest sucha z tym, ze wraca juz powoli do normy. ogolnie ciezko stwierdzic jaka ona jest.


Jak masz suchą to nie radziłabym Tobie używać peelingów. Lepiej jakiś olejek. A jak masz wągry to na nos może tylko jakiś tonik.
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak masz suchą to nie radziłabym Tobie używać peelingów. Lepiej jakiś olejek. A jak masz wągry to na nos może tylko jakiś tonik.

no na razie niczego takiego nie uzywam, nawe twarzy woda nie myje, nie mowiac juz o peelingach :)
Brzeginka
Brzeginka
  2 lipca 2011

Ja też używam do twarzy owocowych pellingów Joanna Naturia (uwielbiam grapefruitowy :zakochany: ) i uważam, że spisują się w tej roli świetnie. Nie robią mi absolutnie żadnej krzywdy a mam suchą i skłonną do podrażnień skórę :woot:

SoDope
SoDope
  2 lipca 2011
Shake
Shake:

szczerze ? do twarzy polecam ten

i to mówie poważnie.
pijana
pijana
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też używam do twarzy owocowych pellingów Joanna Naturia (uwielbiam grapefruitowy ) i uważam, że spisują się w tej roli świetnie.

Podbijam :tak:
Shake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Z avonu? Prosze Cię nie mow mi nic o tej firmie..
Mialem tonik z ich firmy. I maseczke i peeling , i tonik , i zel punktowy.
To po tym wiecej syfow mialem , wiecej szkod niż pożytku..

:-**** :zakochany:
:calusek:

malami81
malami81
  2 lipca 2011

Od razu piszę, że ten peeling nie należy do tanich ale działanie (bynajmniej u mnie) przebija wszystkie inne peelingi (nawet clinique itd). Być może dlatego, że w peelingu zawarte są same naturalne składniki.



Phenome Multi Active Sugar Peel - Cukrowa maska i peeling 2 w 1 cena 125 zł (za 125 ml)

Drobnoziarnisty cukier, wspomagany drobinkami z pestek truskawek i oliwek, delikatnie i skutecznie usuwa obumarłe komórki naskórka, podczas gdy naturalne ekstrakty roślinne - wraz z kompleksem bogatych w witaminy i nienasycone kwasy tłuszczowe organicznych olejów - działają na skórę odżywczo.

Najpierw masujemy twarz przy użyciu pasty, która usuwa zrogowaciałe części naskórka, pobudza krążenie i aktywizuje komórki skóry, dając im sygnał do odnowy.

Następnie pastę zostawiamy na 10 minut na buzi. Oleje zawarte w paście odżywiają i rewitalizują naskórek, a także głębsze warstwy skóry.

Nadaje się do wszystkich typów skóry.

można ją kupić m.in online (środkowy produkt, oznaczony logiem bestseller) http://www.phenome.pl/pl/main/produkty/41;7;13;zluszczanie
pijana
pijana
  2 lipca 2011

A ja dodam, że teraz do jednego produktu Phenome drugi jest gratis. Szczegóły na Facebook'u.

razotka
razotka
  2 lipca 2011

zwykła czarna kawa!
:zakochany:

voiceontheradio
voiceontheradio
  2 lipca 2011
malami81
malami81: ) przebija wszystkie inne peeling

tak, tak zdecydowanie!!! :zakochany:
maseczka oczyszczająca również świetna.
Shake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

kawa? ; o.

malami81
malami81:

Hmmm.. Jakbys mogla mi link podać do tego sklepu.. Jak tak chwalisz to czemu nie.. , moze u mnie sie tez sprawdzi.

:-**** :zakochany:
:calusek:

pijana
pijana
  3 lipca 2011
Shake
Shake: link podać do tego sklepu.

http://www.phenome.pl/pl/m1/sklep-on-line pozwolę sobie
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, tak zdecydowanie!!! maseczka oczyszczająca również świetna.

Właśnie zastanawiam się co wziąć... Czy peeling enzymatyczny, czy ten w paście, czy maseczkę oczyszczającą, czy lotion zwężający pory... Już zgłupiałam :P
malami81
malami81
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie zastanawiam się co wziąć... Czy peeling enzymatyczny, czy ten w paście, czy maseczkę oczyszczającą, czy lotion zwężający pory... Już zgłupiałam :P

hahaha za dużo tam tego i faktycznie czasami ciężko się zdecydować...

peeling enzymatyczny to bardziej jeśli masz np. problem z pękającymi naczynkami albo jeśli buzia niezbyt dobrze znosi pocieranie

peeling w paście - jeśli lubisz mocniejsze oczyszczanie naskórka (ja np. jak nie potrę buziaka to nie czuję żebym pozbyła się tego obumarłego naskórka)

wybierając peeling w paście masz od razu 2 w 1 - peeling i maseczkę więc wybór pada na lotion zwężający pory :D
pijana
pijana
  3 lipca 2011
malami81
malami81: wybierając peeling w paście masz od razu 2 w 1 - peeling i maseczkę więc wybór pada na lotion zwężający pory :D

I tak chyba będzie, dzięki :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.