SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011 (pierwszy post)

Dział moda i uroda ale mamy również tutaj chętnie wypowiadających się facetów więc temat będzie przeznaczony dla wszystkich.
Mało mamy facetów na dziale więc zacznijmy od Was
Nie chciałam, żeby było masę zdjęc do ładowania więc zrobiłam z nich kolaż :ziober2:
a o to ON.


Na kolażu jak widać są artystki muzyki R&B.
Która z tych Artystek podoba Ci sie najbardziej (jeżeli nie znalazłeś swojego ideału a słuchasz muzyki R'n'B przedstaw własne zdjecie) ?
I czy wiesz jaki posiada pseudonim Artystyczny ? :ziober2:

Pań jest tutaj wiecej .. będą miały za to większy wybór :ziober2:









Który z Panów podoba się najbardziej i czy znasz jego pseudonim artystyczny ? :ziober2:

Czy słuchasz muzyki hip hopowej/ R'N'B ?

Czy URODA jest nieodzownym wymogiem w świecie muzyki ?


bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  25 czerwca 2011

Dziwne, ale żadna z tych pań mi się nie podoba.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Który z Panów podoba się najbardziej i czy znasz jego pseudonim artystyczny ?

Nie podobają mi się panowie z tego typu urodą, ciemnoskórzy itd.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy słuchasz muzyki hip hopowej/ R'N'B ?

Rapu owszem, ale polskiego, a nie zagranicznego, z wyjątkiem Eminema. A R'N'B nie słucham wcale.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy URODA jest nieodzownym wymogiem w świecie muzyki ?

Bardzo przydatna, ale bez urody także można zrobić karierę, zwłaszcza, że potem większość gwiazd funduje sobie operacje plastyczne i inne ulepszacze + zawsze 2 tony makijażu.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

SoDope
SoDope
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: SoDope:w 99 % tych mord nie zobaczysz w Polskim Brawo. nie czytam brawa...sorry, malo mnie obchodzi co sie w nim znajduje

ale to pijana stwierdziła chyba, że brawa nie czyta i nie poznaje w ogóle twarzy ... :ziober2:
SuczNaPotege
SuczNaPotege
  26 czerwca 2011

Ci artysci sa bardzo do siebie podobni... a co do muzyki to troszke nie ten dzial no ale...nie slucham.

Gothiclady
Gothiclady
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Ozzy bełkocze, mało co zrozumiałam Ale i tak lubię niektóre jego kawałki :D


ahahahahahahahhahaha Ozzy jest genialny :Crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie czytam brawa...sorry, malo mnie obchodzi co sie w nim znajduje


no wiesz co? ja własnie przeglądam bravo girl :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciało ma jedne z lepszych jakie widziałam ..


no ciałko ładne, bardziej chodziło mi o jej głos etc =]
SoDope
SoDope
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do muzyki to troszke nie ten dzial

Ocenamy tutaj również urode. może i nie ten dział ale w większości przypadkó ludzie nie wchodzą na dział muzyka. :D
SuczNaPotege
SuczNaPotege
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ocenamy tutaj również urode. może i nie ten dział ale w większości przypadkó ludzie nie wchodzą na dział muzyka. :D

no w sumie tak ale drugie pytanie jest zbedne jak dla mnie.
Beruska
Beruska
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Która z tych Artystek podoba Ci sie najbardziej (jeżeli nie znalazłeś swojego ideału a słuchasz muzyki R'n'B przedstaw własne zdjecie) ?

mam słabośc do Rihanny :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Który z Panów podoba się najbardziej i czy znasz jego pseudonim artystyczny ?


11 i 8 to nie jest ta sama osoba?
Craig David :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy słuchasz muzyki hip hopowej/ R'N'B ?

a co to jest r'n'b? w sensie czym się charakteryzuje?
boniwinter
boniwinter
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to pijana stwierdziła chyba, że brawa nie czyta i nie poznaje w ogóle twarzy ...

ja twarzy tez nie poznaje bo nie ogladam popowych programow muzycznych....kojarze moze 3, 4 osoby z tych zdjec, ale generalnie chodzilo o urode, wiec.. nie musze ich znac.:mrgreen:

Gothiclady
Gothiclady: no wiesz co? ja własnie przeglądam bravo girl

za gowniarza mialam prenumerate Popcornu bo tam bylo duzo plakatow Nirvany i Pear Jam i chyba na tym zakonczylam swoja edukacje.
Jak lubisz to plecam jeszcze bravo sport (o ile jeszcze istnieje) tam bylo zawsze duzo fajnych facetow :mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  26 czerwca 2011

a ja mam ciężką rozkmine co oni mają wspólnego z gazetą(?) bravo

pijana
pijana
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja mam ciężką rozkmine co oni mają wspólnego z gazetą(?) bravo

Jak się kogoś widzi w Vivie/MTV i niektórych słyszy w radio to na bank coś o nich tam jest.
SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja mam ciężką rozkmine co oni mają wspólnego z gazetą(?) bravo

Tych co wymienieniłam czy ogólnie ?
bo ogólnie to ich nie ma w brawo
ale Ci co nagrywali z Rihanna albo Beyonce w 100 % byli w brawo bo to news stulecia..

Czasami czytam w brawo w sensie zobacze co tam bo koleżanka pracuje w kiosku to sobie czytam te gazety to przynajmniej mam rozrywke. :D
Szczurrr
Szczurrr
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Który z Panów podoba się najbardziej i czy znasz jego pseudonim artystyczny ?

23 ciekawie wygląda, a 33 całkiem przystojny.
Nie kojarzę nikogo z tych zdjęć w sumie, ryjki może gdzieś w gazecie widziałam najwyżej...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy słuchasz muzyki hip hopowej/ R'N'B ?

Czasem czegoś polskiego posłucham z własnej nieprzymuszonej woli. Albo w pracy, ale to już nie z własnej woli :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy URODA jest nieodzownym wymogiem w świecie muzyki ?

Nie, jak ktoś ma na prawdę dobry głos i/lub tworzy dobrą muzykę, to uroda schodzi na drugi plan, co najwyżej na pudelku frustraci będą się na nim wyżywać. Ale gdy ktoś tworzy przeciętne rzeczy, to uroda się przydaje - ma czym przyciągnąć uwagę. A komuś, kto ani zagrać, ani zaśpiewać nie umie, to i tytuł Miss/Mistera Universum nie pomoże.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.