SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011 (pierwszy post)

Dział moda i uroda ale mamy również tutaj chętnie wypowiadających się facetów więc temat będzie przeznaczony dla wszystkich.
Mało mamy facetów na dziale więc zacznijmy od Was
Nie chciałam, żeby było masę zdjęc do ładowania więc zrobiłam z nich kolaż :ziober2:
a o to ON.


Na kolażu jak widać są artystki muzyki R&B.
Która z tych Artystek podoba Ci sie najbardziej (jeżeli nie znalazłeś swojego ideału a słuchasz muzyki R'n'B przedstaw własne zdjecie) ?
I czy wiesz jaki posiada pseudonim Artystyczny ? :ziober2:

Pań jest tutaj wiecej .. będą miały za to większy wybór :ziober2:









Który z Panów podoba się najbardziej i czy znasz jego pseudonim artystyczny ? :ziober2:

Czy słuchasz muzyki hip hopowej/ R'N'B ?

Czy URODA jest nieodzownym wymogiem w świecie muzyki ?


moonlight28
moonlight28
  24 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: ale Farel to jakiś mieszaniec jest, bo z czarnego to on ma tyle co majkel dżekson po 95tym roku :D

i dzięki bogu, nie trawię czarnuchów pod tym względem, na szczeście on to nie taki w pełni :D
Martitta
Martitta
  24 czerwca 2011

Z panów żaden. Nie przepadam za czarnoskórymi mężczyznami. Z pań 4, 5 i 10 są fajne :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy słuchasz muzyki hip hopowej/ R'N'B ?

No Rihanny i Beyonce ciężko nie słyszeć :rotfl: Słucham w sumie wszystkiego i ten typ muzyki też się zdarzy :)
boniwinter
boniwinter
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: więc zrobiłam z nich kolaż

bardzo fajnie to wymyslilas. Prosto, przejrzyscie i tresciwie:)

Konto usunięte
Konto usunięte: W świecie Rapu i R&B

hmmm nie chcialabym zeby to zabrzmialo zle, ale nie podobaja mi sie czarnoskorzy ludzie.
Po prostu nie trafia do mnie ich uroda. Duzo bardziej preferuje azjatycki tym urody.
Oczywiscie zakladam, ze rozmawiamy tylko i wylacznie o urodzie. Bo jak dla mnie to afroamerykanie maja genialne glosy i sa nie do przebicia.
pijana
pijana
  24 czerwca 2011

Kuźwa, jak już się nie czyta BRAVO i nie ogląda teledysków to się nie kojarzy wielu mord :crylol: Mówię tutaj o facetach, panny kojarzę prawie wszystkie. I praktycznie wszystkie są ładne, oprócz zdzirowatej Lil Kim.
A z facetów - nie będę oryginalna, Pharrell :D Numery 28 i 21 też, ale za cholerę nie wiem kim są. 10 wygląda jak czarny Eminem, a 4 i 15 się powtarza :D

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  24 czerwca 2011

Och Jezu 28 i 3, brałabym tu i teraz! :zakochany:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pijana
pijana
  24 czerwca 2011

Ooo, rzeczywiście 3 też fajny ! Ale kto to - nie mam pojęcia :D

Transcendencja
Transcendencja
  25 czerwca 2011

Chyba przebijam wszystkich bo nie znam nikogo :ziober2:
Ale z dupeczek nr 4 bo ma ładne włosy .

Gothiclady
Gothiclady
  25 czerwca 2011

ja bym brała pana nr 24 ale nie wiem kto to... zapomniałam jeszcze dodać że Lil Kim to dobra suczita (3) =]

SoDope
SoDope
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jak dla mnie to afroamerykanie maja genialne glosy i sa nie do przebicia.


Konto usunięte
Konto usunięte: Kuźwa, jak już się nie czyta BRAVO i nie ogląda teledysków to się nie kojarzy wielu mord

w 99 % tych mord nie zobaczysz w Polskim Brawo.
wyjątek to T.I, Drake,Ne-yo Chris Brown - powód ? Rihanna ..

te=Qbkens]Nr 7 wydaje się najatrakcyjniejsza, któż to taki ?
ulubienica Jasminy - Amerie

Konto usunięte
Konto usunięte: alee trójeczka. 2, 4, 8, 9, 24, 28 też mogą być.

3 - Geniwine

2. Omarion
4 - Jeremih
8 - Mario
9 - Mario Winans
24 - Drake
28 - T.I

Konto usunięte
Konto usunięte: Numery 28 i 21 też, ale za cholerę nie wiem kim są. 10 wygląda jak czarny Eminem, a 4 i 15 się powtarza :D

28 - T.I
21 - Chingy

możliwe, że się powtarzają wkońcu tyle tych zdjęc XDD

Sylvinka
Sylvinka: Och Jezu 28 i 3, brałabym tu i teraz!

28 -T.I
3- Geniwine

Gothiclady
Gothiclady: pana nr 24

Drake.

Lil Kim jest dobra w morde - mimo, że brzydka na tym zdjęciu akurat mega korzystnie wyszla tez dlatego wzięłam tego fociaka na pokaz XD
SoDope
SoDope
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmmm nie chcialabym zeby to zabrzmialo zle, ale nie podobaja mi sie czarnoskorzy ludzie. Po prostu nie trafia do mnie ich uroda. Duzo bardziej preferuje azjatycki tym urody. Oczywiscie zakladam, ze rozmawiamy tylko i wylacznie o urodzie. Bo jak dla mnie to afroamerykanie maja genialne glosy i sa nie do przebicia.


Rozumiem to - gdzieś nawet czytałam, że skóra ciemnoskórych nie jest SEKSOWNA czy cos ale nie powoływałam się na ten tekst bo nie pamiętam gdzie go wyłapałam.

Barwe głosu tutaj nie bede nawet komentować bo no po prostu zgadzam się z tym co napisałaś. Nie wiem czy 'Murzyni' tak mają w genach te głosy bo każdy z nich ma wg mnie taki .. inny niespotykany głos i jest to seksowne bardzo.
Gothiclady
Gothiclady
  25 czerwca 2011

kuźwa jak mój chłop widzi Akona, to mówi że jest czarniejszy niż asfalt :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Drake.


ooo widzisz, nie znaju

Konto usunięte
Konto usunięte: Lil Kim jest dobra w morde - mimo, że brzydka na tym zdjęciu akurat mega korzystnie wyszla tez dlatego wzięłam tego fociaka na pokaz


brzydka czy nie - suczita jest :D taka megaaaaaaaaaaa

a w ogóle szkoda że u panów Timberlejka zabrakło, bo dżastin jakieś arenbi śpiewa a głosowo jest genialny :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 - Geniwine


Genuwine

Konto usunięte
Konto usunięte: gdzieś nawet czytałam, że skóra ciemnoskórych nie jest SEKSOWNA


moje kolezanki jak wysmaruja sie maslem kokosowym, specjalnie tlustym dla cery suchej ciemnek to maja skore tak gladka i przyjemna w dotyku...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  25 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: Timberlejka zabrakło, bo dżastin jakieś arenbi śpiewa a głosowo jest genialny :)

tak i zabrakło Busta Rhymes'a i wielu innych ale gdybym miała wszystkich tutaj powrzucać to byś tyle przewijała :crylol:

massacre
massacre: moje kolezanki jak wysmaruja sie maslem kokosowym, specjalnie tlustym dla cery suchej ciemnek to maja skore tak gladka i przyjemna w dotyku...

No też dlatego nie wiem skąd ktoś taki wniosek wysnuł, że ich karnacja nie jest seksowna ..
Gothiclady
Gothiclady
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Busta Rhymes'a


Busta średnio lubiłam, ale zajebiście mi się podobał w kawałku Mariah Carey - Baby if You Give It To Me. No :zakochany: w sensie wokalnie, bo fizycznie niet :D
marta0859
marta0859
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Która z tych Artystek podoba Ci sie najbardziej

Tylko ta z numerem 9 podchodzi pod mój gust, reszta niespecjalnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Który z Panów podoba się najbardziej i czy znasz jego pseudonim artystyczny ?

żaden! :ble:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy słuchasz muzyki hip hopowej/ R'N'B ?

Nie słucham takiej muzyki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy URODA jest nieodzownym wymogiem w świecie muzyki ?

Jeżeli chodzi o kobiety to raczej tak, chociaż teraz i bez tego sobie radzą, są fotoszopy, operacje plastyczne i te rzeczy, poza tym taka np. Amy Winehouse czy Kelly Ousborn (nie wiem jak to się tam pisze) nie jest jakoś specjalnie urodziwa a jakąś tam karierę zrobiła. Bywają wyjątki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.