SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011 (pierwszy post)

Dział moda i uroda ale mamy również tutaj chętnie wypowiadających się facetów więc temat będzie przeznaczony dla wszystkich.
Mało mamy facetów na dziale więc zacznijmy od Was
Nie chciałam, żeby było masę zdjęc do ładowania więc zrobiłam z nich kolaż :ziober2:
a o to ON.


Na kolażu jak widać są artystki muzyki R&B.
Która z tych Artystek podoba Ci sie najbardziej (jeżeli nie znalazłeś swojego ideału a słuchasz muzyki R'n'B przedstaw własne zdjecie) ?
I czy wiesz jaki posiada pseudonim Artystyczny ? :ziober2:

Pań jest tutaj wiecej .. będą miały za to większy wybór :ziober2:









Który z Panów podoba się najbardziej i czy znasz jego pseudonim artystyczny ? :ziober2:

Czy słuchasz muzyki hip hopowej/ R'N'B ?

Czy URODA jest nieodzownym wymogiem w świecie muzyki ?


mirra20
mirra20
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 24

pewnie te okulary mnie zmyliły no i ślepa też już trochę jestem starość nie radość:D
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Snoop jest za stary .. - z resztą on już dawno z rapu chyba zrezygnował ..

Snoop Dogg - EL LAY f. Marty James (prod. Scoop DeVille) Świerze, dobre rapy w wykonani Snoopa
Konto usunięte
Konto usunięte: Która z tych Artystek podoba Ci sie najbardziej (jeżeli nie znalazłeś swojego ideału a słuchasz muzyki R'n'B przedstaw własne zdjecie) ?

Ashanti:

Yarah Bravo:

Lauryn Hill:

Diamond (z Crime Mobb):
SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i sławny chris brown

Mnie troche obrzydza fakt, że podnosi ręke na Kobiety .. ale muzycznie jest bardzo spoko.
mirra20
mirra20
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 24 z tego co widzę

już zostałam uświadomiona:)
mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie troche obrzydza fakt, że podnosi ręke na Kobiety .. ale muzycznie jest bardzo spoko.

też na początku byłam sceptyczna, ale tak naprawdę to też są ludzie, a mają jeszcze bardziej przesrane niż niejeden kowalski.

no i fakt, lauryn hill - to dopiero laska. uwielbiam babe. erykah badu też, a wg mnie jest naprawdę śliczna babka.
SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ashanti:

Właśnie jak dodawałam ten temat wiedziałam, że o Niej zapomniałam - info z góry, że kręci się nowy album. Zobaczymy ..

Konto usunięte
Konto usunięte: Snoop Dogg - EL LAY f. Marty James (prod. Scoop DeVille) Świerze, dobre rapy w wykonani Snoopa

Zupełnie jak za czasów http://www.youtube.com/watch?v=tFfb_CwBma0
mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011

w mojej opinii ostatnio zawodzą crunkowcy, ale znowu czas odświeżyć tradycyjny, wakacyjny kawałek:]
http://www.youtube.com/watch?v=XNtTEibFvlQ

SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

LMFAO jako 'projekt' mi nie podchodzi .. a Lil Jon to już zupełnie inna sprawa.
mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: LMFAO jako 'projekt' mi nie podchodzi .. a Lil Jon to już zupełnie inna sprawa.

ja przyjmuję lmfao właśnie w wydaniu z jonem bo tak naprawdę teraz crunk jakoś zszedł na drugi plan. mało się tworzy dobrego crunku, takiego jak kiedyś.
akurat ja jestem osobą która słucha muzyki w większości dla zabawy, a nie do przeżywania więc crunk uwielbiam. czarni raperzy osiągnęli już pewien poziom i myślę, że na razie nic nowego się nie wymyśli.
kanye mistrz w produkcji, lil w samym rapowaniu. dla mnie kozak, teraz już się tego słucha dla cieszenia ucha tym, wbrew pozorom, ich talentom, a nie kolejnym kawałku o $ i dupach.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 czerwca 2011

na zdjeciu nr 9 jest Aaliyah ?

mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011

tak
znakiznaki

SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mało się tworzy dobrego crunku, takiego jak kiedyś.

zupełnie jak kiedyś było z rapem - królował 50 Cent a teraz ten sie uspokoił i paru nowych zawodników przyszło i znów wszystko wróciło do normy.

Konto usunięte
Konto usunięte: kanye mistrz w produkcji

Nie lubilam ogólnie Kanye ... ale po Runaway -po teledysku jakoś mnie odmieniło pewnie przez ta babeczke która miała ładny cyc.
Lil Jon to już na samym początku dał czadu z tymi East Side Boyz ale to jest Atlanta - tam się ludzie potrafią bawić :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: lil
mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lil Jon to już na samym początku dał czadu z tymi East Side Boyz ale to jest Atlanta - tam się ludzie potrafią bawić

to było coś. czasami myślę, że moje uszy są czarne:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lubilam ogólnie Kanye ... ale po Runaway -po teledysku jakoś mnie odmieniło pewnie przez ta babeczke która miała ładny cyc.

mnie kanye rozwala. na pewno pojawię się w krakowie na koncercie.
żałuję, że w tym roku nie dam rady pojechać na open'era bo będzie big boi i m.i.a, ale no niestety nie da rady.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zupełnie jak za czasów http://www.youtube.com/watch?v=tFfb_CwBma0

Powrót do korzeni w b. dobrym stylu, ale wiadomo w dzisiejszych czasach dużego hajsu nie zrobi na takich rapach, więc dalej nagrywa chałę która jara się BreakMyFall18 i inne tego typu ludzie. :haft:

Yarah Bravo - Wanna ride? Piękna! :zakochany:
SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno pojawię się w krakowie na koncercie.

będzie tam też Kid Cudi - ten to jest cudowny. http://www.youtube.com/watch?v=48r7cA8Dk8E

Konto usunięte
Konto usunięte: to było coś. czasami myślę, że moje uszy są czarne

powiedz mi - masz brata albo siostre ? i czy słuchają tej samej muzyki ? czy zupełnie coś odmiennego ? :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.