Martittaaaaa
Martittaaaaa
  16 czerwca 2011 (pierwszy post)
Tak sobie przeglądam Onet i trafiłam na taki oto temat o balerinkach :)
http://uroda.onet.pl/fotogalerie/optycznie-skracaja-nogi-ale-je-kochamy,4412787,0,galeria-maly.html


Balerinki mają swoje zwolenniczki ale też przeciwniczki. Podobno faceci nie lubią tych bucików u kobiet, bo ich zdaniem, kobieta wygląda w nich jak kaczka ;) Przynajmniej tak można wywnioskować z komentarzy pod tym tematem...
Przyznam się, że ja dopiero od miesiąca mam swoją pierwszą parę i muszę przyznać, że są bardzo wygodne i lubię w nich chodzić :)

Dziewczyny:

Lubicie balerinki?
Posiadacie jakieś?
Jeśli tak to ile par?
Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

Faceci:

Lubicie dziewczyny w balerinkach?

Dzięki za odpowiedzi.
Miłego dnia
:)
Babsy
Babsy
  16 czerwca 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: 38/39

to ja wezme;p
marta0859
marta0859
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś? Jeśli tak to ile par? Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

Nie przepadam. Dziwnie mi się w nich chodzi. Wolę szpilki pomimo że nie umiem w nich perfekt chodzić. :ninja:
Tak.
2.
Nie znam się. :woot: Ale moim zdaniem dziewczynom o długich, chudych nogach... No bo raczej nie takim z krótkimi, grubymi nóżkami.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w metrze raz widziałam panne w samym ti szercie bez dołu :|

Śmiechem bym zabiła...
U mnie przynajmniej, jak już chcą paradować w legginsach, to zakładają sukienki i tuniki zakrywające zadek.
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  16 czerwca 2011

kurde ja mam 46 wiec mi nie pasuja baleriny

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś? Jeśli tak to ile par?

Ad1. Tak. głównie za wygodę
Ad2 i 3. na chwilę obecną mam 5 par ;D
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie przynajmniej, jak już chcą paradować w legginsach, to zakładają sukienki i tuniki zakrywające zadek.

Chociaż tyle dobrego.. :)
Tutaj często chodzą jakby założyli coś, co dopiero kot ze śmietnika przywlókł :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie dziewczyny w balerinkach?

Nom, ładnie to wygląda.
Nie lubię w trampkach :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Fysiak
Fysiak
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś? Jeśli tak to ile par? Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

Hmm, nie jestem fanką, ale lubię.
Tak. : )
Dwie pary, więcej mi nie trzeba.
Wydaje mi się, że wszystko zależy od ubioru, jak są ładnie dopasowane to pasują każdemu.

Ktoś wypróbował te 'gumowe' baleriny? Deeze albo Marisha?
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze mówiąc nie widzę różnicy przy balerinach, czy innych płaskich :) Różnice przede wszystkim widać przy zapięciach wokół kostki itd.


Ooo tak. I nie ważne czy są to buty na koturnie, obcasie czy płaskie na wysokiej dziewczynie. Paseczek wygląda fatalnie. To to dopiero skraca nogi. W ogóle brzydkie są takie but jeśli nawet stoją na wystawie. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dodam jeszcze, że pewnie kobiety noszące rozmiar 41, 42 i co gorsza większe, pewnie bez problemu mogą w każdym sklepie dostać na siebie buty

Sama noszę 40-41 i 39 też się zdarzy, różnie. I wbrew pozorom ciężko o taki rozmiar. Jak wejdzie jakaś nowa kolekcja to aż dziw bierze, że te numery tak szybko zostają wyprzedane. :O

@pijana:

@AvantQueTuDis:
Oł, co za kłótnia rozpętała się o tak błahą rzecz. Widać, ze takie sprzeczki to domena kobiet. :D
Fakt, 40. Spore. Jednak widać to dopiero kiedy przyłoży się obok stopę 37. To normalna kolej rzeczy, ze dziewczyna z 178 będzie miała większą stopę od tej co ma 160. Więc duża stopa przy wysokiej kobiecie nie wygląda na dużą, o. :mrgreen:
A najważniejsza jest wielkość, a stan zadbania! :D
Bardziej zwrócę uwagę na niezadbane pięty niż to, że stopa jest po prostu duża.
Damskie stopy.. mmm.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś wypróbował te 'gumowe' baleriny? Deeze albo Marisha?

Mam dwie pary. Jedne kupione na targu, za grosze. I chociaż pewnie gorsze jakością, ale nosi mi się tak samo dobrze jak te z Deezee.
Te z Deezee warte są w sumie swojej ceny. Jak dla mnie wygodne, nie obcierają, noga się nie poci tak jak jak można byłoby sobie wyobrażać przy takim materiale z jakiego są zrobione. Ogólnie bardzo na plus.
Chociaż za często ich nie nakładam. Na dłuższe maratony wybieram klapki lub trampki, ale nie obcierają, a to ważne i chyba zastanawiające dla każdego. :)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  17 czerwca 2011
SummerSale
SummerSale: Ooo tak. I nie ważne czy są to buty na koturnie, obcasie czy płaskie na wysokiej dziewczynie. Paseczek wygląda fatalnie. To to dopiero skraca nogi. W ogóle brzydkie są takie but jeśli nawet stoją na wystawie. :D

Ja niestety mam taki problem, że mimo dobrego rozmiaru niektóre buty są po prostu za szerokie i muszę mieć pasek, by się jakoś trzymały :and:

SummerSale
SummerSale: Sama noszę 40-41 i 39 też się zdarzy, różnie. I wbrew pozorom ciężko o taki rozmiar. Jak wejdzie jakaś nowa kolekcja to aż dziw bierze, że te numery tak szybko zostają wyprzedane. :O

Bo jest ich mało. Pewnie pojedyncze sztuki w większości, także wcale się nie dziwie, że jest problem. Chociaż na pewno obecnie jest tych rozmiarów więcej niż jeszcze było kilka lat temu :)

SummerSale
SummerSale: To normalna kolej rzeczy, ze dziewczyna z 178 będzie miała większą stopę od tej co ma 160. Więc duża stopa przy wysokiej kobiecie nie wygląda na dużą, o.

Nie zawsze to idzie w parze :)
Często się zdarza, że nawet mniejsze osoby mają nieproporcjonalnie duże stopy i odwrotnie :)
mmaryjka
mmaryjka
  17 czerwca 2011

wg mnie najważniejsze są proporcje. mam koleżankę która jest mojego wzrostu i nosi buty w rozmiarze 36-7 i to naprawdę wygląda komicznie, ale w liceum miałam dziewczynę która miała ok 170cm i miała rozmiar UWAGA 43.

Mariettaa
Mariettaa
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś? Jeśli tak to ile par? Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

. tak, są wygodne (jak się je troche rozchodzi), płaskie i pasują do wielu ciuchów.
. oczywiście.
. dwie.
. praktycznie każdej dziewczynce/dziewczynie/kobiecie. to są takie buty uniwersalne jeśli chodzi o np wiek. chociaż dziewczyny z baardzo grubymi nogami nie wyglądają w nich korzystnie, to w ich przypadku jednak lepiej leżą baleriny niż jakiekolwiek buty za kostkę. ;)
razotka
razotka
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś? Jeśli tak to ile par? Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

Owszem, najwygodniejsze i najbardziej uniwersalne buty jakie dotąd spotkałam.
Tak
dwie lub trzy
Dziewczynom o bardzo ale to bardzo grubych nogach zdecydowanie nie pasują./
madzia2143
madzia2143
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: która miała ok 170cm i miała rozmiar UWAGA 43.

a ja myślałam że stopa o nr.38 jest duża :wtf:
Martitta
Martitta
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja myślałam że stopa o nr.38 jest duża

38 to niewielka stopa :woot: ja mam 39 czyli nie za mała nie za duża moim zdaniem. Jeszcze sporo zależy od wzrostu. No i niestety ale rozmiaru stopy nie da się zmienić :mrgreen: ( nie wliczając Japonek oczywiście :ninja: )
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.