Martittaaaaa
Martittaaaaa
  16 czerwca 2011 (pierwszy post)
Tak sobie przeglądam Onet i trafiłam na taki oto temat o balerinkach :)
http://uroda.onet.pl/fotogalerie/optycznie-skracaja-nogi-ale-je-kochamy,4412787,0,galeria-maly.html


Balerinki mają swoje zwolenniczki ale też przeciwniczki. Podobno faceci nie lubią tych bucików u kobiet, bo ich zdaniem, kobieta wygląda w nich jak kaczka ;) Przynajmniej tak można wywnioskować z komentarzy pod tym tematem...
Przyznam się, że ja dopiero od miesiąca mam swoją pierwszą parę i muszę przyznać, że są bardzo wygodne i lubię w nich chodzić :)

Dziewczyny:

Lubicie balerinki?
Posiadacie jakieś?
Jeśli tak to ile par?
Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

Faceci:

Lubicie dziewczyny w balerinkach?

Dzięki za odpowiedzi.
Miłego dnia
:)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Jeśli tak to ile par?

Lubię, bo są to jedne z najwygodniejszych dla mnie butów.
A mam obecnie jakieś 4 pary :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś? Jeśli tak to ile par? Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

srednio.
mam jedna pare.
osobom o dlugich nogach pasuja, w przeciwnym razie wyglada sie troche komicznie :)
Denaris
Denaris
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś? Jeśli tak to ile par?


1. Oczywiście. Chodzę tylko w balerinkach. Najłatwiej mi w nich biegać za rozbrykanym 2latkiem.
2. Tak. W poniedziałek (?) kupiłam sobie kolejną parę, bo przednie są już nie do użytku.
3. Trzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno faceci nie lubią tych bucików u kobiet, bo ich zdaniem, kobieta wygląda w nich jak kaczka ;)

Mój ma neutralne podejście.
On tylko i wyłącznie sponsoruje moje zakupy i raczej nie wnika w to co kupuje.
Według niego i tak zawsze wyglądam ,,pięknie" więc na obiektywną opinię nie mogę liczyć.
Babsy
Babsy
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś? Jeśli tak to ile par? Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

lubie, niektore sa naprawde sliczniutkie:)
no ba:)
kilka, nie wiem dokladnie
osoby o dlugich nogach?
say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś? Jeśli tak to ile par? Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

Bardzo lubię, najwygodniejsze buciki
Mam, gdzieś z 7 par
Nie wiem komu pasują a komu nie, nie mam specjalnie długich i szczupłych nóg a moim zdaniem wyglądam w nich ładnie. Ogólnie baleriny wydają mi się słodkie i każda dziewczyna mi się w nich podoba
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś? Jeśli tak to ile par? Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?


Kiedyś posiadałam kilka par ze względu na wygodę. No i kusiło zawsze to, że jest w czym przebierać. Mnóstwo kolorów, wzorów. Zawsze można wybrać coś dla siebie. Aa no i pasują do sukienki jak i do dżinsów.
Sama z większej ilości par zrezygnowałam bo latem to tylko klapki lub sandały ewentualnie trampki. Posiadam tylko tak zwane meliski. :mrgreen:
Eh, niestety prawdą jest, że bardzo niskie dziewczyny wyglądają w nich trochę śmiesznie. Nogi wydają się być jeszcze krótsze niż to jest na serio. :D

Wiem, że na zdjęciach wyżej te balerinki to tylko takie wprowadzenie, ale są beznadziejne, o. :ziober2:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki?

Średnio - mogą być, jak nie wypada iść w glanach i nie chce mi się spędzć kilku godzin na szpilkach ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Posiadacie jakieś?

tak.
jedną parę - czarne, lakierowane z jakąś pierdołką z przodu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

Najlepiej wyglądają na szczupłych dziewczynach z długimi nogami :)
Maryla
Maryla
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś?

Nie lubię.
Nie posiadam. :-)
i63
i63
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś?

Lubię. Dla mnie najlepsze, jeśli chodzi o bieganinę po mieście.
Posiadam. Obecnie 2 pary. Z prawdziwej skóry, wiele już przeżyły, są wytrzymałe, póki co kolejnych nabywać nie muszę, bo ciągle są w dobrym stanie. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

Dla osób o długich nogach.
sylwik
sylwik
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś?

nie lubie, wg mnie sie nie nadaja do chodzenia: latem sandaly sa wygodniejsze, kiedy indziej adidasy...
mam, 1 pare. mieszkaja w samochodzie i w nich prowadze, sa gumowe :rotfl: do tego akurat sa dobre :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

osobom z IDEALNYMI nogami i stopami. tylko i wylacznie. reszta, faktycznie wyglada jak kaczki.
pijana
pijana
  16 czerwca 2011

Licząc baleriny sportowe mam z 6 czy 7 par, lubię je bo są wygodne, ale i tak wolę Najki.

KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  16 czerwca 2011

jakos nie przepadam za dziewczynami w nich,ale ujda w sumie

mmaryjka
mmaryjka
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki?

tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak to ile par?

z 10.

Konto usunięte
Konto usunięte: Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

wg mnie pasują każdemu.
mmaryjka
mmaryjka
  16 czerwca 2011

aaa i jeśli chodzi o krzywienie nóg i tak dalej - wystarczy kupić dobrej jakości i tego problemu nie ma.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.