Martittaaaaa
Martittaaaaa
  16 czerwca 2011 (pierwszy post)
Tak sobie przeglądam Onet i trafiłam na taki oto temat o balerinkach :)
http://uroda.onet.pl/fotogalerie/optycznie-skracaja-nogi-ale-je-kochamy,4412787,0,galeria-maly.html


Balerinki mają swoje zwolenniczki ale też przeciwniczki. Podobno faceci nie lubią tych bucików u kobiet, bo ich zdaniem, kobieta wygląda w nich jak kaczka ;) Przynajmniej tak można wywnioskować z komentarzy pod tym tematem...
Przyznam się, że ja dopiero od miesiąca mam swoją pierwszą parę i muszę przyznać, że są bardzo wygodne i lubię w nich chodzić :)

Dziewczyny:

Lubicie balerinki?
Posiadacie jakieś?
Jeśli tak to ile par?
Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

Faceci:

Lubicie dziewczyny w balerinkach?

Dzięki za odpowiedzi.
Miłego dnia
:)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 czerwca 2011

Do balerinek nic nie mam, mam jedną parę.
Balerinki pasują wielu dziewczynom, ale oczywiście nie każdej, tym z krótkimi nogami rzeczywiście mogą skracać jeszcze bardziej ; )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pinheiros
pinheiros
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki? Posiadacie jakieś?

lubię, chociaż nie posiadam ich dużo, bo nie mam bzika na punkcie butów
tak z h&m, aldo, hunter
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 czerwca 2011

Lubię, mam kilka par.

Trochę dziwi mnie takie pisanie, że tylko i wyłącznie dla osób o długich nogach, pewnie jeszcze wysokich i najlepiej powyżej 175. Idąc tym tokiem myślenia niższa osoba nie powinna w ogóle nosić butów bez obcasów, tylko 24 h na dobę w szpilkach, co jest awykonalne ;)

Według mnie najgorzej balerinki wyglądają na dziewczynach, które przede wszystkim mają wielkie stopy.

moonlight28
moonlight28
  16 czerwca 2011

lubię oczywiście za wygodę, mam kilka par

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Według mnie najgorzej balerinki wyglądają na dziewczynach, które przede wszystkim mają wielkie stopy.

pełna racja. paris hilton ma takie płetwy :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  16 czerwca 2011
say0something
say0something: Ogólnie baleriny wydają mi się słodkie i każda dziewczyna mi się w nich podoba

No mi też wydają się bardzo dziewczęce i nie wiem czemu facetom to nie odpowiada. Kiedyś przeczytałam opinię jakiegoś, że wyglądają jakby kalosza ktoś obciął :rotfl:

SummerSale
SummerSale: Wiem, że na zdjęciach wyżej te balerinki to tylko takie wprowadzenie, ale są beznadziejne, o.

Nie chciało mi się za długo szukać :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: jakos nie przepadam za dziewczynami w nich,ale ujda w sumie

Ciężko ciągle ganiać na obcasach. Wygoda też jest ważna ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: aaa i jeśli chodzi o krzywienie nóg i tak dalej - wystarczy kupić dobrej jakości i tego problemu nie ma.

Ostatnio na jakiejś imprezie plenerowej napatrzyłam się jak niektóre dziewczyny chodzą na obcasach... :wtf: jak można chodzić w takich butach jak się kompletnie nie umie?! na zgiętych w kolanie nogach? No nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać :/ Lepiej niech w balerinach chodzą :/ :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Według mnie najgorzej balerinki wyglądają na dziewczynach, które przede wszystkim mają wielkie stopy.

Od jakiego numeru zaczyna się " wielka stopa"? :mrgreen:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę dziwi mnie takie pisanie, że tylko i wyłącznie dla osób o długich nogach, pewnie jeszcze wysokich i najlepiej powyżej 175. Idąc tym tokiem myślenia niższa osoba nie powinna w ogóle nosić butów bez obcasów, tylko 24 h na dobę w szpilkach, co jest awykonalne ;)

Nie 'tylko i wyłącznie'. Pasują w sumie wszystkim, trzeba mieć na prawdę krzywe/grube/krótkie nogi, by źle w nich wyglądać. Po prostu wysokie chudzielce najlepiej w nich wygladają. Reszta, poza niektórymi wyjątkami, po prostu wygląda ok.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Od jakiego numeru zaczyna się " wielka stopa"?

Nie znam się na stopach aż tak :and:
Chyba takie 40 i w góre :ninja:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu wysokie chudzielce najlepiej w nich wygladają.

Zależy.
Wcale tak super nie wygląda sterta klonów w tunice, leginsach i balerinkach w bardzo dużym rozmiarze.

Chociaż musze przyznać, że wczoraj widziałam jedną w samej letniej dłuższej bluzce, balerinach i rajstopach - widać było górne szwy :and:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wcale tak super nie wygląda sterta klonów w tunice, leginsach i balerinkach w bardzo dużym rozmiarze.

a czy ktoś musi ubrać się tak, jak one? Są ciekawsze rzeczy od wiecznie tych samych tunik i paskudnych legginsów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż musze przyznać, że wczoraj widziałam jedną w samej letniej dłuższej bluzce, balerinach i rajstopach - widać było górne szwy

Straszne :ble:
Chociażby sukienkę założyła, jeśli już tak bardzo chciała nogi pokazać ;/
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam się na stopach aż tak Chyba takie 40 i w góre

Uff. Mam 39 :rotfl:
Jasmina
Jasmina
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie balerinki?

Bardzo lubię :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Posiadacie jakieś?

Tak :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak to ile par?

3 pary

Konto usunięte
Konto usunięte: Komu Waszym zdaniem pasują takie buciki a komu nie?

Chyba każdej pasują.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Od jakiego numeru zaczyna się " wielka stopa"?

moja mama ma czterdziesci dwa, czy to juz yeti? :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociażby sukienkę założyła, jeśli już tak bardzo chciała nogi pokazać ;/

Tu tak łażą,
w metrze raz widziałam panne w samym ti szercie bez dołu :|

Konto usunięte
Konto usunięte: Uff. Mam 39

Dziękuj Bogu :rotfl:

Prinz
Prinz: moja mama ma czterdziesci dwa, czy to juz yeti?

Dużą jak na kobiete :jezyk2:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużą jak na kobiete

ano, ja kiedys mialem piecdziesiat, ale chyba zmienili rozmiarowke, bo widocznie nie ja jeden mialem problem z kupnem i teraz czterdziesci szesc/siedem :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.