Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011 (pierwszy post)

Okres dostalam terminowo, byl intensywny, ale trwal tylko dwa dni.. Zazwyczaj trwa zawsze 5 - 6 dni. teraz juz jest po a ja dalej odczuwam bol podbrzusza. Odbywalam stosunki przerywane bez zabezpieczenia. Czy moge byc w ciazy ?

Denaris
Denaris
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ojj znam ten ból...

Ja znałam ten ból - ale prawdziwy ból poznałam dopiero po tym jak dwa tygodnie brałam Cilest.
Miewam aury migrenowe - teraz zostaje mi tylko zgłosić się do neurologa o przepisanie tabletek (aż się boję, bo są strasznie drogie) - ale przy dziecku trudno mi funkcjonować jak jestem sama w domu z synem .
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W praktyce też. ;) Znam parę ,która z seksu ,,przerywanego" mają śliczną, 4letnią córeczkę.

Różnie bywa. Dlatego najlepiej zrobić test. Mi np. mimo wielu "przerywanych" przez kilka lat, nigdy ciąża się nie trafiła. Ale ja wiedziałam jak może się to skończyć i brałam pod uwagę ciążę. No ale znałam swój cykl i wiedziałam, co kiedy można. W ciążę zaszłam dopiero przy "normalnym" razie w dni, w które wiedziałam, że mogę zajść.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyregulował się jak brałam tabletki

Mi też się wyregulował po tabletkach. Do tej pory w sumie mam regularne.
Darunia511
Darunia511
  13 czerwca 2011

Oczywiście, ze możesz, głupie pytanie.

Darunia511
Darunia511
  13 czerwca 2011

I mam nadzieje, ze w ciązy nie będziesz, bo jesteś durna, dzieci się biorą za seks.

adra1992
adra1992
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Okres dostalam terminowo, byl intensywny, ale trwal tylko dwa dni.. Zazwyczaj trwa zawsze 5 - 6 dni. teraz juz jest po a ja dalej odczuwam bol podbrzusza. Odbywalam stosunki przerywane bez zabezpieczenia. Czy moge byc w ciazy ?

Moim zdaniem watpie abys byla skoro okres byl obfity jak mowisz, tyle ze krotszy. Czasem zdarzaja sie takie ''odchyly'' w cyklu.
Pewna jednak byc nie mozesz dopoki nie zrobisz testu.
I nie ryzykuj juz wiecej.
Denaris
Denaris
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Różnie bywa. Dlatego najlepiej zrobić test.


Tak jak napisałam powyżej : Dla mnie jest to takie oczywiste koło ratunkowe.
Choć robiłam dwa razy w życiu test (kiedy rzeczywiście byłam w ciąży).

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja wiedziałam jak może się to skończyć i brałam pod uwagę ciążę.


Zaszłam dość młodo w ciąże i bardzo młodo urodziłam. Młodo - bo miałam ,,naście" mimo ,że byłam pełnoletnia rodząc i miałam świadomość jednak w mniejszym stopniu co to jest macierzyństwo. Wprawdzie czasu bym nie cofnęła - mam wspaniałego niespełna 2latka - ale mimo wszystko uważam ,że mamy na rynku tyle różnorodnych środków anty ,że tylko wybierać i przebierać. Mój ginekologa powiedział mi kiedyś tak: ,,Wiem Pani - każdy środek antykoncepcyjny prawidłowo zastosowany daje 100% pewności" - dostałam taką wypowiedź po tym jak powiedziałam ,że nie chcę więcej dzieci na chwilę obecną i ma mi dobrać coś idealnego ,coś od czego nie zobaczę 2kresek na teście.

Konto usunięte
Konto usunięte: W ciążę zaszłam dopiero przy "normalnym" razie w dni, w które wiedziałam, że mogę zajść.

Ja raz okres miałam ,raz go nie miałam ,więc trudno mi było określić ,,kiedy mi wolno zaszaleć a kiedy nie". Za to doskonale wiem ,kiedy powstał Jaś - choć daty konkretnej nie pamiętam.
:mrgreen:
Spóźniał mi się okres tydzień a ja poleciałam po test (miałam dziwne przeczucia) - a przecież okres miałam nieregularny ,więc to powinno mi się wydać ,,normalne". ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: dzieci się biorą za seks.

Nie wiem czy piszesz ,,dzieci" na podstawie zachowania , czy ogólnie ,,dzieci" ,bo ta kobieta ma 26 lat (sądząc oczywiście po profilu).
Biuna
Biuna
  13 czerwca 2011

Wtedy mialam dni nie płodne.
Test robiłam dzisiaj - negatywny.
Temat do zamkniecia. Dzieki za wszystkie odpowiedzi .

Denaris
Denaris
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wtedy mialam dni nie płodne. Test robiłam dzisiaj - negatywny. Temat do zamkniecia. Dzieki za wszystkie odpowiedzi .


Ale mam nadzieję ,że wnioski wyciągnęłaś.
Nie chcesz dzieci - zabezpieczaj się - a oszczędzisz sobie stresu.
Powodzenia. ;)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moge byc w ciazy ?

niestety :tak: zrób test :)
ale przyczyną spóźnienie, skrócenia i innych zaburzeń cyklu może byś stres, zażywane leki, diety odchudzające, a czasem nawet wysokie temperatury na zewnątrz... różnie bywa, ale dla spokoju kup test - będziesz miała pewność jak to jest :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a czy wiesz co to jest cykl miesiączkowy? jesteś kobietą, uprawiasz seks i nie jesteś w stanie określić czy miałaś dni płodne, chociażby mniej-więcej? nawet mniej bo na więcej nie liczę. widzę edukacja seksualna na poziomie.

weź pod uwagę,m że nie każda dziewczyna ma okres jak w zegarku, żeby mieć pewność czy ma dni płodne czy nie :ninja:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  14 czerwca 2011

nastepnym razem uprawiaj seks analny

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.