Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011 (pierwszy post)

Okres dostalam terminowo, byl intensywny, ale trwal tylko dwa dni.. Zazwyczaj trwa zawsze 5 - 6 dni. teraz juz jest po a ja dalej odczuwam bol podbrzusza. Odbywalam stosunki przerywane bez zabezpieczenia. Czy moge byc w ciazy ?

pijana
pijana
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Odbywalam stosunki przerywane bez zabezpieczenia. Czy moge byc w ciazy ?

Skąd, w życiu. Stosunek przerywany to najskuteczniejsza metoda antykoncepcji. 101% pewności i skuteczności.
Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd, w życiu. Stosunek przerywany to najskuteczniejsza metoda antykoncepcji. 101% pewności i skuteczności.


Ale okres mialam. Dostalam wtedy kiedy mialam dostac. Normalnie był obfity, i złuszczala sie blona.
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  12 czerwca 2011

występują krwawienia podczas ciąży ale raczej są to delikatne plamienia czy coś w tym stylu
ja radziłabym się przejść do apteki po test ciążowy, przynajmniej będziesz pewna i spokojna wyniku :mrgreen:
odradzam stosunku przerywanego, ponieważ w wydzielanym preejakulacie jest wystarczająco plemników do zapłodnienia

maybe I had said something that was wrong

Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011
sinaasappelsap
sinaasappelsap: występują krwawienia podczas ciąży ale raczej są to delikatne plamienia czy coś w tym stylu ja radziłabym się przejść do apteki po test ciążowy, przynajmniej będziesz pewna i spokojna wyniku odradzam stosunku przerywanego, ponieważ w wydzielanym preejakulacie jest wystarczająco plemników do zapłodnienia

a ja wlasnie mialam normalny okres. Bolal mnie brzuch, krzyze itp.ale trwal dwa dni. na drugi dzien mialam taka brazowa wydzieline jak zawsze osttaniego dnia okresu.
pijana
pijana
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale okres mialam. Dostalam wtedy kiedy mialam dostac. Normalnie był obfity, i złuszczala sie blona.

Okres może występować nawet przez 3 miesiące ciąży ;) Jak się nie nauczysz, że stosunek przerywany NIE JEST metodą ciąży to się będziesz denerwowała dalej.
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja wlasnie mialam normalny okres. Bolal mnie brzuch, krzyze itp.ale trwal dwa dni. na drugi dzien mialam taka brazowa wydzieline jak zawsze osttaniego dnia okresu.

a masz regularne miesiączki?

maybe I had said something that was wrong

Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011

objawow zadnych nie mam. tylko boli mnie troche podbrzusze, i jajniki.

Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011
sinaasappelsap
sinaasappelsap: a masz regularne miesiączki?

tak. co 28 do 31 dni.
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak. co 28 do 31 dni.

też kiedyś moja miesiączka trwała około 5 dni teraz są to 2 dni, jest do dla mnie mniej uciążliwe i bardzo się z tego cieszę :)
na Twoim miejscu jednak przeszłabym się do apteki po test i na przyszłość pamiętała o zabezpieczeniu :mrgreen:

maybe I had said something that was wrong

Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011
sinaasappelsap
sinaasappelsap: też kiedyś moja miesiączka trwała około 5 dni teraz są to 2 dni, jest do dla mnie mniej uciążliwe i bardzo się z tego cieszę :) na Twoim miejscu jednak przeszłabym się do apteki po test i na przyszłość pamiętała o zabezpieczeniu

ja zawsze mialam dlugie miesiaczki i meczace. Od jakiegos czasu biore lek AULIN, bo nic innego mi nie pomaga. Moze to od tego ... Tylko zastanawiam sie , czemu mnie pobolewa podbrzusze ;/ i gdyby to byla ciaza, to moze bym miala same plamienia a nie normalny okres . .. zawsze sie zabezpieczem. Tylko to byl RAZ ten jeden RAZ...
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moge byc w ciazy ?

mozesz.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby to byla ciaza, to moze bym miala same plamienia a nie normalny okres . ..

niekoniecznie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko to byl RAZ ten jeden RAZ...


zdecyduj się, bo wczesniej pisałaś

Konto usunięte
Konto usunięte: Odbywalam stosunki przerywane
Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zdecyduj się, bo wczesniej pisałaś

chodzilo mi o jeden raz.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 czerwca 2011

tak czy siak, pojawienie się okresu, w jakiejkolwiek formie,
nie jest gwarancją braku zapłodnienia.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.