Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011 (pierwszy post)

Okres dostalam terminowo, byl intensywny, ale trwal tylko dwa dni.. Zazwyczaj trwa zawsze 5 - 6 dni. teraz juz jest po a ja dalej odczuwam bol podbrzusza. Odbywalam stosunki przerywane bez zabezpieczenia. Czy moge byc w ciazy ?

sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko zastanawiam sie , czemu mnie pobolewa podbrzusze ;/

no tego to ja nie jestem w stanie Ci powiedzieć :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie jest gwarancją braku zapłodnienia.

dokładnie tak :tak:

maybe I had said something that was wrong

Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak czy siak, pojawienie się okresu, w jakiejkolwiek formie, nie jest gwarancją braku zapłodnienia.

no to mam problem..
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 czerwca 2011
sinaasappelsap
sinaasappelsap: dokładnie tak

:)

Konto usunięte
Konto usunięte: no to mam problem..

póki co nie masz, ale musisz się liczyć z taką ewentualnością.
może Ci się skrócił z innych powodów - stresy, czy inne czynniki.
Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: póki co nie masz, ale musisz się liczyć z taką ewentualnością. może Ci się skrócił z innych powodów - stresy, czy inne czynniki.

moze od tego leku przeciwbolowego..
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze od tego leku przeciwbolowego..

też możliwe,
ale dla swojego świętego spokoju i pewności
sprawdź :)
Biuna
Biuna
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też możliwe, ale dla swojego świętego spokoju i pewności sprawdź :)

Teraz umre z nerów.
madzia2143
madzia2143
  12 czerwca 2011

aż mi ręce opadły.
kup test i zapisz się do ginekologa.

Denaris
Denaris
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zy moge byc w ciazy ?


Nie wiem czy wiesz - ale mamy XXI wiek. W XXI wieku masz do dyspozycji niemalże w każdym sklepie drogeryjnym oraz aptekach coś takiego jak TEST. Ten Test w mniejszym lub większym stopniu rozwieje Twoje wątpliwości.

PS: Droga Niedoinformowana osobo :
Seks przerywany to NIE zabezpieczenie. Plemniki mogące zapłodnić pojawiają się przez wytryskiem.
Amen.
madzia2143
madzia2143
  12 czerwca 2011

co do testu - polecam Quick Vue. Jest bardzo czuły i prawdopodobny.

Denaris
Denaris
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co do testu - polecam Quick Vue. Jest bardzo czuły i prawdopodobny.


Prawda jest taka ,że czułość i prawdopodobieństwo większości testów jest bardzo podobna.
Natomiast większość testów ciążowych reaguje dopiero po dwóch tygodniach od planowanej miesiączki.
Przynajmniej tak było w moim przypadku :
Za pierwszym razem kupiłam test najdroższy w aptece, najbardziej polecany przez farmaceutkę (wprawdzie pojawiły się dwie kreski ,ale ta druga była bardzo jasna, prawie niewidoczna) - natomiast za drugim razem by wszystko potwierdzić kupiłam najtańszy jaki był w Rossmanie (dwie kreski pojawiły się od razu).
madzia2143
madzia2143
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda jest taka ,że czułość i prawdopodobieństwo większości testów jest bardzo podobna.

czy ja wiem, wg mnie nie można wszystkiego stawiać na jednej półce. Ja dużo czytałam na temat testów ciążowych, Quick Vue miał najlepsze opinie i chyba nie spotkałam osoby której by wskazał zły wynik. Za to test z rossmana baby coś tam - często dawał omylne wyniki.
Denaris
Denaris
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy ja wiem, wg mnie nie można wszystkiego stawiać na jednej półce. Ja dużo czytałam na temat testów ciążowych, Quick Vue miał najlepsze opinie i chyba nie spotkałam osoby której by wskazał zły wynik. Za to test z rossmana baby coś tam - często dawał omylne wyniki.


Ja już w tej sprawie ,,doświadczona" mama 2latka ,której jeden test wyszedł mało pozytywnie a drugi bardzo pozytywnie potwierdzając ten pierwszy.
Dlatego ja wychodzę z założenia ,że najbardziej wiarygodny wynik wychodzi po dwóch tygodniach od spóźniającej się miesiączki - i w wielu czasopismach dla mam i przyszłych mam (które namiętnie zbieram) - jest to potwierdzone.
Można oczywiście na pierwszy raz zainwestować w coś ,,lepszego" - ale warto się przygotować przede wszystkim na bardzo jasną drugą kreskę (prawie niewidoczną) - ale potwierdzającą ciąże.
madzia2143
madzia2143
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego ja wychodzę z założenia ,że najbardziej wiarygodny wynik wychodzi po dwóch tygodniach od spóźniającej się miesiączki - i w wielu czasopismach dla mam i przyszłych mam (które namiętnie zbieram) - jest to potwierdzone. Można oczywiście na pierwszy raz zainwestować w coś ,,lepszego" - ale warto się przygotować przede wszystkim na bardzo jasną drugą kreskę (prawie niewidoczną) - ale potwierdzającą ciąże.

osobiście jeśli bym na moim teście zobaczyła dwie kreski w tym jedna była by ledwo widoczna to odstawiam wszystkie testy tylko pędzę do ginekologa ;)
tam jest najbardziej wiarygodne źródło :P
Denaris
Denaris
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: osobiście jeśli bym na moim teście zobaczyła dwie kreski w tym jedna była by ledwo widoczna to odstawiam wszystkie testy tylko pędzę do ginekologa ;) tam jest najbardziej wiarygodne źródło :P


Wolałam zrobić drugi test dla ,,potwierdzenia" - choć teraz gdybym zobaczyła dwie kreski (czego sobie nie życzę) byłabym u ginekologa tego samego dnia albo na drugi dzień.
:mrgreen:
madzia2143
madzia2143
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolałam zrobić drugi test dla ,,potwierdzenia" - choć teraz gdybym zobaczyła dwie kreski (czego sobie nie życzę) byłabym u ginekologa tego samego dnia albo na drugi dzień.

wiesz że nie należy uprawiać seksu bez zabezpieczenia więc chyba Ci to nie grozi :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.