Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2011 (pierwszy post)

Dawno tematu tu nie zakładałem, elo!

Madonny nikomu nie trzeba przedstawiać, w przyszłym roku stuknie jej 30 lat obecności na szczytach list przebojów. Prywatnie podwójna rozwódka, matka czwórki dzieci. Skandalistka. Jako jedna z nielicznych gwiazd o mało co dostałaby ekskomunikę w 1989 roku :P

1982
1983
1984
1985
1986
1987
1988
1989
1990
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999

2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008

2009
2010

2011



Pytanka

1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie?
2 ile dajecie od 1 do 10?
3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? :P
4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu?
5.ulubione piosenki/plyty?
6. blondynka, brunetka czy szatynka? :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  7 czerwca 2011
Prinz
Prinz: 1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie? 2 ile dajecie od 1 do 10? 3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? :P 4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu? 5.ulubione piosenki/plyty? 6. blondynka, brunetka czy szatynka? :D

nigdy jakąś wielką fanką madoony nie byłam i już nie będę zapewne. jak na swój wiek no wygląda całkiem całkiem. lecz na pierwszy rzut oka widać, że to nie jest działo natura, a chirurga. na zdjęciu z 2010 wygląda lepiej niż na tych z lat młodości. :o
eh no i patrząc na zdjęcia to chyba lata 90 były dla niej najlepszym okresem jeśli chodzi o wygląd. potem ciut gorzej.
ogólnie 6.

jeśli chodzi o twórczość to lubię i podoba mi się teledysk do piosenki Vogue i Nothing Really Matters.
ostatnio też katuję express yourself :d
pijana
pijana
  7 czerwca 2011
Prinz
Prinz: on dwadziescia dwa, a jego mama 36

:wtf: Hardkor.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 czerwca 2011
Prinz
Prinz: no tak, ale wklad wlasny jest, rygor chodzenia treningi, trzymania diety.. :)

jak bym tyle płaciła to też bym zajęć nie opuszczała :rotfl:

Prinz
Prinz: nie? w 09 miala chlopaka o imieniu Jesus, caly swiat mowil, ona piecdziesiat dwa na koncie, on dwadziescia dwa, a jego mama 36

Dla mnie to tak jakby sobie wibrator kupiła razem z ładnym opakowaniem :rotfl: No to ta jego matka wcześnie zaczęła... :wtf: No ale to dawno było a teraz cisza :P

Prinz
Prinz: troche pamietam

Dobre i troche :ninja:

Prinz
Prinz: kochalem sie w piosence viva forever spicettek :D

Ja miałam ich plakaty na ścianach i ich dezodorant :rotfl::crylol:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 czerwca 2011
SummerSale
SummerSale: nigdy jakąś wielką fanką madoony nie byłam i już nie będę zapewne. jak na swój wiek no wygląda całkiem całkiem. lecz na pierwszy rzut oka widać, że to nie jest działo natura, a chirurga. na zdjęciu z 2010 wygląda lepiej niż na tych z lat młodości. :o

kiedys kasy nie bylo na makijazystow stylistow etc, to oszpecała sie wygladam farbujac wlosy na białego baranka i barwiac brwi na czarno :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Hardkor.

no nie? :rotfl: masakra

Konto usunięte
Konto usunięte: jak bym tyle płaciła to też bym zajęć nie opuszczała

ahahaha dla mnie to dobra motywacja, kupie drogie portki, odchdzam sie by w nie wejsc, zapisalem sie na drogi kurs hiszpanskiego, tez trzeba chodzic :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie to tak jakby sobie wibrator kupiła razem z ładnym opakowaniem No to ta jego matka wcześnie zaczęła... No ale to dawno było a teraz cisza :P

no wlasnie małego miał o ile pamietam :P a matka..brazylijki chyba ogolnie wczesnie zaczynaja, samba, klimat etc :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja miałam ich plakaty na ścianach i ich dezodorant

ja mialem recznik no i plakaty tez :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Gothiclady
Gothiclady
  7 czerwca 2011

Tu wyglądała bosko!!




a Kryśka Agilera zrobiła się chyba trochę na nią w kawałku Fighter, nie?







a może i nie :P

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: Tu wyglądała bosko!!

niezla przemiana, ja malo pamietam, kuzynka mi mowila ze niezly szok to byl, 'z kur wiszcza w oświeconą kabalistkę' :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: No ale to dawno było a teraz cisza :P

bo teraz film pani reżyser kręci :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 czerwca 2011
Prinz
Prinz: wlasnie te dwa ostatnie z tego roku nie sa po photoshopie, i to pierwsze z 09 tez nie :)

bo ja wiem...

Prinz
Prinz: a tez fakt, dzieki za zwrocenie uwagi :)

loozik :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja wiem...

ja wiem, oba z przyjec, robione przez paparazzi :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.