Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2011 (pierwszy post)

Dawno tematu tu nie zakładałem, elo!

Madonny nikomu nie trzeba przedstawiać, w przyszłym roku stuknie jej 30 lat obecności na szczytach list przebojów. Prywatnie podwójna rozwódka, matka czwórki dzieci. Skandalistka. Jako jedna z nielicznych gwiazd o mało co dostałaby ekskomunikę w 1989 roku :P

1982
1983
1984
1985
1986
1987
1988
1989
1990
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999

2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008

2009
2010

2011



Pytanka

1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie?
2 ile dajecie od 1 do 10?
3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? :P
4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu?
5.ulubione piosenki/plyty?
6. blondynka, brunetka czy szatynka? :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  6 czerwca 2011
Prinz
Prinz: 1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie? 2 ile dajecie od 1 do 10? 3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? :P 4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu? 5.ulubione piosenki/plyty? 6. blondynka, brunetka czy szatynka? :D

1. Lubię; zawsze wyglądała świetnie, niejedna próbowała "pożyczyć" coś z jej stylu, ale nikomu to nie wychodzi i nie wyjdzie. Nie wygląda.
2. Mocne 8
3. W każdym dziesięcioleciu wyglądała/wygląda dobrze.
4. '94, '98... Ale ciężko wybrać :P
5. Wszystkie piosenki które znam - lubię.
6. Trudny wybór, ale chyba blond :D
madzia2143
madzia2143
  6 czerwca 2011

fajna babka, i wielki szacun za kondycję ;) trzyma się na prawdę świetnie.

W blondzie najbardziej mi się podoba.

epiiiloguee
epiiiloguee
  6 czerwca 2011
Prinz
Prinz: 1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie? 2 ile dajecie od 1 do 10? 3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? :P 4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu? 5.ulubione piosenki/plyty? 6. blondynka, brunetka czy szatynka? :D

-nie lubię jej, próbuje z siebie zrobić małolatkę ale coś jej nie wychodzi. ale to tylko moje skromne zdanie.
-2.
-kiedyś. :zakochany:
-93' :zakochany:
-żadne.
-blondynka.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 czerwca 2011
Prinz
Prinz: 1 Lubicie Madonnę?

lubie jej niektóre piosenki, a co do jej osobowości czy poczynań nie żywię głębszych uczuć :)
Prinz
Prinz: 4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu? 5.ulubione piosenki/plyty?

4. '90, '91, '94, '98
5 like a virgin, vouge, la isla bonita, holywood, american life, frozen
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 czerwca 2011

...like a prayer, papa don't preach, a z nowszych to celebration, revolver, give it 2 me, jest jeszcze pare, ale nie pamiętam tytułów

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gothiclady
Gothiclady
  7 czerwca 2011
Prinz
Prinz: 1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie? 2 ile dajecie od 1 do 10? 3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? :P 4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu? 5.ulubione piosenki/plyty? 6. blondynka, brunetka czy szatynka? :D


1. jak leci gdzieś w radio to posłucham... na zdjęciach wygląda dobrze, ciekawe jak bez fotoszopa :D
2. 7 - ciało ma okrutnie żylaste :|
3. najlepiej wyglądała chyba w latach 1990 - 2007 (z twarzy)
4. 1991, 1992, 1994, 1996 a najlepiej chyba 2000
5. nie znam dokładnie jej płyt ale kawałek który najbardziej wpada w moje klimaty to Frozen :)
6. podoba mi się jako brunetka (fota z 2000 r), ale chyba najlepiej jej w ciemniejszym blondzie :)
Gothiclady
Gothiclady
  7 czerwca 2011

jezu jak mogłam zapomnieć o kawałku Live to Tell!!!!!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=fdU3fKbbbu0 z trasy Confessions. Masakra! Normalnie mam ciary i ryczę zawsze na tym kawałku :ziober2:

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 czerwca 2011
Prinz
Prinz: 1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie? 2 ile dajecie od 1 do 10? 3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? :P 4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu? 5.ulubione piosenki/plyty? 6. blondynka, brunetka czy szatynka? :D

1. Nie mam nic przeciwko jej, jest juz legenda, ale na swoje lata wyglada.
3. dam 8 za to, ze w takim wieku ma taka figure.
3. hmmm. bo ja wiem, teraz wiekszosc zdjec jest fotoszopowana, wczesniej nie byly az tak... no ale czasy sie zmienily, co kiedys bylo fajne teraz nie jest, wiec mi sie te starsze zdjecia niekoniecznie podobaja - podsumowywujac - teraz wyglada lepiej.
4. nie wiem, z powyzszych zdjec to chyba to:
5. nie slucham madonny :nie:
6. blondynka

Prinz
Prinz: Jako jedna z nielicznych gwiazd o mało co dostałaby ekskomunikę w 1989 roku :P

Nie pasuje mi to zdanie, nie mozna dostac ekskomuniki, mozna zostac ekskomunikowanym raczej :woot:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: 2. 7 - ciało ma okrutnie żylaste :|

przetrenowanie, tez nie lubie :nie:

Gothiclady
Gothiclady: 5. nie znam dokładnie jej płyt ale kawałek który najbardziej wpada w moje klimaty to Frozen :)

strasznie lubie frozen, takie niepokojace jest.

Gothiclady
Gothiclady: jezu jak mogłam zapomnieć o kawałku Live to Tell!!!!!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=fdU3fKbbbu0 z trasy Confessions. Masakra! Normalnie mam ciary i ryczę zawsze na tym kawałku

swietny kawalek, ma juz z dwadziescia piec lat, ciary jak podnosi sie ten krzyz z nia :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. hmmm. bo ja wiem, teraz wiekszosc zdjec jest fotoszopowana, wczesniej nie byly az tak... no ale czasy sie zmienily, co kiedys bylo fajne teraz nie jest, wiec mi sie te starsze zdjecia niekoniecznie podobaja - podsumowywujac - teraz wyglada lepiej.

wlasnie te dwa ostatnie z tego roku nie sa po photoshopie, i to pierwsze z 09 tez nie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pasuje mi to zdanie, nie mozna dostac ekskomuniki, mozna zostac ekskomunikowanym raczej

a tez fakt, dzieki za zwrocenie uwagi :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Gothiclady
Gothiclady
  7 czerwca 2011
Prinz
Prinz: swietny kawalek, ma juz z dwadziescia piec lat, ciary jak podnosi sie ten krzyz z nia :D


jednak bardziej podoba mi się ta stara wersja :D no ale sam kawałek jest boski! :zakochany:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: jednak bardziej podoba mi się ta stara wersja :D no ale sam kawałek jest boski!

i jak niewinnie wtedy wygladala :D
http://www.youtube.com/watch?v=hQLrTb4GjVc&feature=related

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 czerwca 2011
Prinz
Prinz: 1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie? 2 ile dajecie od 1 do 10? 3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? :P 4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu? 5.ulubione piosenki/plyty? 6. blondynka, brunetka czy szatynka? :D

1. Lubię ale jakąś wielką fanką to nie jestem. Wygląda ok jak na swój wiek ale wiadomo - kasa zrobiła swoje :)
2. Ciężko mi ją tak oceniać.
3. Kiedyś była skandalistką a teraz jest bardziej... hmm, nie wiem jakiego słowa użyć, damą? Umie się ubrać, zachować itd. Dba o siebie i to bardzo dobrze.
4. 1994 jest bardzo ładne.
5. Wychowałam się na starych ale niektóre "nowsze" ma też fajne.
6. Blond oczywiście ;)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Lubię ale jakąś wielką fanką to nie jestem. Wygląda ok jak na swój wiek ale wiadomo - kasa zrobiła swoje :)

kasa to chyba glownie jezeli chodzi o liftingi/implanty. sylwetka to juz zasluga diety i cwiczen :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Kiedyś była skandalistką a teraz jest bardziej... hmm, nie wiem jakiego słowa użyć, damą? Umie się ubrać, zachować itd. Dba o siebie i to bardzo dobrze.

nadal jest skandalistką, chociaż założy kieckę i też umie się zachować :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Wychowałam się na starych ale niektóre "nowsze" ma też fajne.

ah no tak, urodzilas sie za komuny :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: 6. Blond oczywiście ;)

:ziober:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 czerwca 2011
Prinz
Prinz: kasa to chyba glownie jezeli chodzi o liftingi/implanty. sylwetka to juz zasluga diety i cwiczen :)

Na zabiegi,dietetyków i trenerów też sporo wydaje, więc... ;)

Prinz
Prinz: nadal jest skandalistką, chociaż założy kieckę i też umie się zachować :)

To coś słabe te skandale ostatnio bo jakoś o nich nie słychać :ninja::rotfl:

Prinz
Prinz: ah no tak, urodzilas sie za komuny

Cieszę się, że się urodziłam w 1985. A lata 90 - te to były czasy :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na zabiegi,dietetyków i trenerów też sporo wydaje, więc... ;)

no tak, ale wklad wlasny jest, rygor chodzenia treningi, trzymania diety.. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To coś słabe te skandale ostatnio bo jakoś o nich nie słychać

nie? w 09 miala chlopaka o imieniu Jesus, caly swiat mowil, ona piecdziesiat dwa na koncie, on dwadziescia dwa, a jego mama 36 :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszę się, że się urodziłam w 1985. A lata 90 - te to były czasy

troche pamietam, kochalem sie w piosence viva forever spicettek :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.