Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2011 (pierwszy post)

Dawno tematu tu nie zakładałem, elo!

Madonny nikomu nie trzeba przedstawiać, w przyszłym roku stuknie jej 30 lat obecności na szczytach list przebojów. Prywatnie podwójna rozwódka, matka czwórki dzieci. Skandalistka. Jako jedna z nielicznych gwiazd o mało co dostałaby ekskomunikę w 1989 roku :P

1982
1983
1984
1985
1986
1987
1988
1989
1990
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999

2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008

2009
2010

2011



Pytanka

1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie?
2 ile dajecie od 1 do 10?
3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? :P
4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu?
5.ulubione piosenki/plyty?
6. blondynka, brunetka czy szatynka? :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Transcendencja
Transcendencja
  6 czerwca 2011

Dobry Milf oczywko , im starsza tym lepsza . Brałbym aczkolwiek muza słabizna .

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry Milf oczywko , im starsza tym lepsza

się wie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: aczkolwiek muza słabizna

ja akurat lubię, ale szkoda że nie pokusi się o jakiegoś rocka.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Patrishia
Patrishia
  6 czerwca 2011

Jest świetna. Wielbię za przeszłość, mniej cenię za teraźniejszość, ale i tak wielki plus, za osiągnięcia w tym wieku.
Uwielbiam ją z teledysku Like a prayer. I ten taniec przy płonących krzyżach, ach! :w00t:
Wieku po niej nie widać, nie wiem co z operacjami, ale widać, że upina i kryje zwisające fałdki (np na ramionach) jak się da.
Nie wiem jak koncert w polszy, ale koncert jaki oglądałam The Confessions Tour był znakomity. Nie wiem co mają do jej umiejętności wokalnych, ale mi pasuje. Like a virgin koncertowa nawet bardziej od albumowej :P

Babsy
Babsy
  6 czerwca 2011
Prinz
Prinz: 1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie? 2 ile dajecie od 1 do 10? 3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? 4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu? 5.ulubione piosenki/plyty? 6. blondynka, brunetka czy szatynka?

1. nawet lubie:)
2. tak z 6
3. kiedys lepiej, teraz podobno ma obsesje zachowania mlodego wygladu i bodajze nie znosi konkurencji jaka jest jej córa:woot:
4. foto z '83, uwielbiam ponadto jedna jej stylizacje- bandana jako opaska, gorset na wierzchu i tiulowa spodniczka- zawsze chcialam sie tak przebrac na jakas impreze:)
5. raczej starsze, np like a virgin
6. blondyna
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2011
Patrishia
Patrishia: Uwielbiam ją z teledysku Like a prayer. I ten taniec przy płonących krzyżach, ach!

i potępienie Watykanu :lol:

Patrishia
Patrishia: Wieku po niej nie widać, nie wiem co z operacjami, ale widać, że upina i kryje zwisające fałdki (np na ramionach) jak się da.

to bardziej mięśnie, bo ćwiczy jak szalona przed trasami, nie wiem jak teraz, może przystopowała i pojawiły się fałdki :P
operacje to jasne ze miala, ale raczej umiejetnie dozuje.

Patrishia
Patrishia: Nie wiem jak koncert w polszy, ale koncert jaki oglądałam The Confessions Tour był znakomity. Nie wiem co mają do jej umiejętności wokalnych, ale mi pasuje. Like a virgin koncertowa nawet bardziej od albumowej :P

jak chce to umie śpiewać. ale bardziej statycznie, jak nie skacze, tańczy. chociaż wtedy i tak śpiewa na zywca.
http://www.youtube.com/watch?v=4zOiBl6pgNE
http://www.youtube.com/watch?v=VGgQJf4GrhY oba wystepy na żywo, wg mnie swietne.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  6 czerwca 2011
Prinz
Prinz: 1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie?

Jest mi obojetna.
Nie wygląda.

Prinz
Prinz: 2 ile dajecie od 1 do 10?

7.

Prinz
Prinz: 3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? :P

im starsza, tym lepsza.
Choć na pierwszychzdjęciach też ciekawie wygląda.

Prinz
Prinz: 4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu?


Prinz
Prinz: http://lh5.ggpht.com/-Ys-fyGXjYKs/TJNqMgUL1nI/AAAAAAAAAFw/ho8v3N3Z9k8/s576/int1.jpg


Prinz
Prinz: 5.ulubione piosenki/plyty?

:nie: nie słucham takiej muzyki...

Prinz
Prinz: 6. blondynka, brunetka czy szatynka? :D

blond
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2011
Babsy
Babsy: 3. kiedys lepiej, teraz podobno ma obsesje zachowania mlodego wygladu i bodajze nie znosi konkurencji jaka jest jej córa

obsesję ma, to jasne, ale wątpie by zazdroscila wlasnej corce urody :) w koncu jej córka to kopia matki z mlodosci.

Babsy
Babsy: uwielbiam ponadto jedna jej stylizacje- bandana jako opaska, gorset na wierzchu i tiulowa spodniczka- zawsze chcialam sie tak przebrac na jakas impreze:)

kurde nie kojarzę, nie miała małego krzyzyka na czole?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie słucham takiej muzyki...

jak dla mnie większość kawałkow ma świetnych, ale niektóre są ponadczasowe.
http://www.youtube.com/watch?v=Np_Y740aReI baarddzo erotyczne :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Babsy
Babsy
  6 czerwca 2011
Prinz
Prinz: obsesję ma, to jasne, ale wątpie by zazdroscila wlasnej corce urody w koncu jej córka to kopia matki z mlodosci.

raczej chyba nie moze zniesc tego, ze ona sie starzeje, a Lourdes dorasta i pieknieje

Prinz
Prinz: kurde nie kojarzę, nie miała małego krzyzyka na czole?

hmm chyba nie, dokladnie nie pamietam a nie moge znalezc focisza;-(
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2011
Babsy
Babsy: raczej chyba nie moze zniesc tego, ze ona sie starzeje, a Lourdes dorasta i pieknieje

ktora matka by tak mogla? :) wyobrazasz sobie zazdroscic wlasnej corce urody? to juz zakrawa pod chorobe :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

marta0859
marta0859
  6 czerwca 2011
Prinz
Prinz: 1 Lubicie Madonnę? Wygląda na swoje pięćdziesiąt trzy lata czy nie?

Nie przepadam za nią.
Jak na swoje lata dobrze się trzyma babka.

Prinz
Prinz: 2 ile dajecie od 1 do 10?

biorąc pod uwagę jej wiek- 7/8.

Prinz
Prinz: 3 jak sadzicie, jej wyglad byl lepszy kiedys czy zupelnie odwrotnie, jak wino, im starsza tym lepsza? :P

Kiedyś... chociaż na pierwszym zdjęciu wygląda okropnie. (moim zdaniem)

Prinz
Prinz: 4.który rok/foto najbardziej przypadl wam do gustu?

9 i 25 foto.

Prinz
Prinz: 5.ulubione piosenki/plyty?

nie przepadam za jej "twórczością", ale kiedyś podobała mi się piosenka "Automatic". Ale to było dawno.

Prinz
Prinz: 6. blondynka, brunetka czy szatynka? :D

blondynka.
Patrishia
Patrishia
  6 czerwca 2011
Prinz
Prinz: i potępienie Watykanu

Nie znam jej przekonań religijnych, ale raczej nie obeszłoby to ją specjalnie jakby dostała ekskomunikę: )

Prinz
Prinz: to bardziej mięśnie, bo ćwiczy jak szalona przed trasami, nie wiem jak teraz, może przystopowała i pojawiły się fałdki :P Operacje to jasne ze miala, ale raczej umiejetnie dozuje.

Tak, mięśnie też, ale od jakiegoś czasu są już fałdki, na niektórych zdjęciach je widać, tylko nie chce mi się ich szukać, bo to nie takie istotne.
A operacje, z pewnością lepiej niż Cher, którą też uwielbiam : D

Prinz
Prinz: ak chce to umie śpiewać. Ale bardziej statycznie, jak nie skacze, tańczy. Chociaż wtedy i tak śpiewa na zywca. http://www.youtube.com/watch?v=4zOiBl6pgNE http://www.youtube.com/watch?v=VGgQJf4GrhY oba wystepy na żywo, wg mnie swietne.

To chyba tak każdy ma, ale specjalnie jej kiedyś słuchałam dokładnie. Dolne partie leci czysto, góry też wyciąga, nie wiem o co chodzi : ]
A oba występy świetne. Gwiazda! :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie przepadam za jej "twórczością", ale kiedyś podobała mi się piosenka "Automatic". Ale to było dawno.

to śpiewała Elize nie Madonna:P

Patrishia
Patrishia: Nie znam jej przekonań religijnych, ale raczej nie obeszłoby to ją specjalnie jakby dostała ekskomunikę: )

Kabalistka

Patrishia
Patrishia: A operacje, z pewnością lepiej niż Cher, którą też uwielbiam : D

cher to królowa babcia :D jak na szescdziesiecioczterolatke tez sie trzyma :D

Patrishia
Patrishia: To chyba tak każdy ma, ale specjalnie jej kiedyś słuchałam dokładnie. Dolne partie leci czysto, góry też wyciąga, nie wiem o co chodzi : ]

po prostu przy wysiłku fizycznym ciezko to wszystko polaczyc, ale chwali sie, ze nie leci na playback jak britney, a spiewa na zywo.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Patrishia
Patrishia
  6 czerwca 2011
Http://www.youtube.com/watch?v=07DBz9ZUGcA
To jest piękne. Lepsze niż oryginał, tu ma bardziej kobiecy głos niż to kwiczenie albumowe : D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.