madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witajcie moi Drodzy :)
Mam parę spraw, więc liczę, że pomożecie :)

Mam robić makijaż mojej koleżance na ślub (nie mylić, ze ślubnym - bo ona jako gość idzie). Więc poradziłam jej aby kupiła bazę pod cienie do oczu - zaproponowałam z Joko bo wiem, że jest tania a u niej się nie przelewa. Więc stąd pytanie:
1. Czy ta baza jest warta polecenia? jeśli jest zła to jaką polecić? ważne żeby nie przekraczała 25zł.
Marzy jej się makijaż w barwach czerni, fioletu i jasnego fioletu.
2. Cienie z Inglota są fajne - ale lepiej taka potrójna paletka czy osobno kupić 3 cienie?

A teraz moje problemy :and:
Ostatnio w pogo jakieś debile zgasili na mojej ręce papierosa. Mam dwie okropne rany. Baaardzo nie chciałabym aby była blizna, a wiadome jest, że będzie na pewno. Słyszałam, że maść no scar jest super, ale jest droga bardzo..
3. Znacie jakiś tańszy zamiennik?
Czy warto pchać się do chirurga na wycięcie tych ran? Kolega mi mówił, że wtedy ślady są mniejsze..

No i stopy. Nie czaje o co im chodzi :wtf: Dbam o nie bardzo, codziennie traktuje je pumeksem, peelingiem i kremem, a kilka razy w tyg moczę je w wodzie z oliwką by je zmiękczyć. A one ciągle takie twardawe, szczególnie w okolicy pięty. Do tego mają takie żółtawe zabarwienie.
4. Jak się tego pozbyć? żeby były takie miłe i miały ładny kolor? nie wiem już co robić..

Pozdrawiam :* :mleko:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jak się tego pozbyć? żeby były takie miłe i miały ładny kolor? nie wiem już co robić..

też ma taki problem :zonk:
spróbuj odmoczyć stopy w ciepłej wodzie z solą tak przez 10-20min
i potem jak skóra zrobi się taka miękka i biaława to zetnij ją omegą, a potem wygładź tarką i pumeksem

na mnie to niestety nie działa tzn po moczeniu skóra na stopach nie robi mi się biała, ale podejrzewam, że to wina soli której używam :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy ta baza jest warta polecenia? jeśli jest zła to jaką polecić? ważne żeby nie przekraczała 25zł.

ja odradzam bazę z kobo!!! oprócz tego, że ładnie pachnie i ma ma fajne rozświetlające drobinki to nie ma żadnych innych zalet
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
madzia2143
madzia2143
  6 czerwca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: wodzie z solą tak przez 10-20min

ile soli ile wody? ;)
madzia2143
madzia2143
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: polac tej Pani!

:D :piwo:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile soli ile wody? ;)

a bo ja wiem:woot: ja tak na oko sypie
mam tą sól i sypie tak 2-3 nakrętek do miski, ale polecam ci kupić inną, bo ta jest tandetna
chociaż może zwykła sól też da radę :woot: nie wiem, bo tak nigdy nie próbowałam :mrgreen:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.