madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witajcie moi Drodzy :)
Mam parę spraw, więc liczę, że pomożecie :)

Mam robić makijaż mojej koleżance na ślub (nie mylić, ze ślubnym - bo ona jako gość idzie). Więc poradziłam jej aby kupiła bazę pod cienie do oczu - zaproponowałam z Joko bo wiem, że jest tania a u niej się nie przelewa. Więc stąd pytanie:
1. Czy ta baza jest warta polecenia? jeśli jest zła to jaką polecić? ważne żeby nie przekraczała 25zł.
Marzy jej się makijaż w barwach czerni, fioletu i jasnego fioletu.
2. Cienie z Inglota są fajne - ale lepiej taka potrójna paletka czy osobno kupić 3 cienie?

A teraz moje problemy :and:
Ostatnio w pogo jakieś debile zgasili na mojej ręce papierosa. Mam dwie okropne rany. Baaardzo nie chciałabym aby była blizna, a wiadome jest, że będzie na pewno. Słyszałam, że maść no scar jest super, ale jest droga bardzo..
3. Znacie jakiś tańszy zamiennik?
Czy warto pchać się do chirurga na wycięcie tych ran? Kolega mi mówił, że wtedy ślady są mniejsze..

No i stopy. Nie czaje o co im chodzi :wtf: Dbam o nie bardzo, codziennie traktuje je pumeksem, peelingiem i kremem, a kilka razy w tyg moczę je w wodzie z oliwką by je zmiękczyć. A one ciągle takie twardawe, szczególnie w okolicy pięty. Do tego mają takie żółtawe zabarwienie.
4. Jak się tego pozbyć? żeby były takie miłe i miały ładny kolor? nie wiem już co robić..

Pozdrawiam :* :mleko:

madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Baza artdeco, ale już jest droższa ;)

wiem właśnie. tak z ciekawości gdzie ją można dostać? w jakiej drogerii?
tak samo z joko - bo nie wiem gdzie tego szukać.

Jasmina
Jasmina: I bardzo dobrze :P

jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, takie życie :P
adra1992
adra1992
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cepan

Lekarz mi przepisal na blizne na luku brwiowym po zszyciu. Rewelacji nie ma (choc tez moze za duzo wymagam) ale blizna zbladla i sie skurczyla, zciasnila.
Mysle, ze jesli Twoja rana jest mala jak po papierosie to powinno pomoc. Tylko smaruj czesto.

Jasmina
Jasmina: Najpierw musisz to zagoić

:tak: I wyczyscic porzadnie rane przed tym wszystkim.
Jasmina
Jasmina
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem właśnie. tak z ciekawości gdzie ją można dostać? w jakiej drogerii?

Ja w Sephorze dostałam ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: tak samo z joko - bo nie wiem gdzie tego szukać.

W zwykłej drogerii :)
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mysle, ze jesli Twoja rana jest mala jak po papierosie to powinno pomoc. Tylko smaruj czesto.

małe to one nie są.
dzięki za odpowiedź :) kupię sobie i jak się zagoi to zacznę kurację.

Jasmina
Jasmina: Ja w Sephorze dostałam ;)


Jasmina
Jasmina: W zwykłej drogerii :)

dziękować :*
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina:

aa a i jeszcze jedno. Ile te stopy moczyć?
Darunia511
Darunia511
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam robić makijaż mojej koleżance na ślub (nie mylić, ze ślubnym - bo ona jako gość idzie). Więc poradziłam jej aby kupiła bazę pod cienie do oczu - zaproponowałam z Joko bo wiem, że jest tania a u niej się nie przelewa. Więc stąd pytanie: 1. Czy ta baza jest warta polecenia? jeśli jest zła to jaką polecić? ważne żeby nie przekraczała 25zł. Marzy jej się makijaż w barwach czerni, fioletu i jasnego fioletu. 2. Cienie z Inglota są fajne - ale lepiej taka potrójna paletka czy osobno kupić 3 cienie?

1. Dziewczyny sobie chwalą, ja jeszcze nigdzie na nią nie trafiłam.
2. Leć po palete cieni do H&M bo są teraz, na prawde wg mnie jest genialna, a kosztuje 25 zł, kolorów jest 36, w tym 6 fioletów, czarny tez jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz moje problemy Ostatnio w pogo jakieś debile zgasili na mojej ręce papierosa. Mam dwie okropne rany. Baaardzo nie chciałabym aby była blizna, a wiadome jest, że będzie na pewno. Słyszałam, że maść no scar jest super, ale jest droga bardzo.. 3. Znacie jakiś tańszy zamiennik? Czy warto pchać się do chirurga na wycięcie tych ran? Kolega mi mówił, że wtedy ślady są mniejsze..

Ja używam na blizny contractubexu, jest super, ale nie wiem ile kosztuje + peelingi.
Jasmina
Jasmina
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aa a i jeszcze jedno. Ile te stopy moczyć?

5-10 min wystarczy ;)
Darunia511
Darunia511
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale najpierw to się musi zagoić chyba, bo na ranę podczas ziarninowania to nie bardzo chyba

I nic z taka rana nie robisz?! Dziewczyno, o blizne sie martwisz, a gdzie zdrowie? Uzywaj Octeniseptu 3 razy dziennie.
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uzywaj Octeniseptu 3 razy dziennie.

ajj wiem wiem, dla mnie to logiczne więc o tym nie pisałam : )

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Leć po palete cieni do H&M bo są teraz, na prawde wg mnie jest genialna, a kosztuje 25 zł, kolorów jest 36, w tym 6 fioletów, czarny tez jest.

oo dzięki !
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Cienie z Inglota są fajne - ale lepiej taka potrójna paletka czy osobno kupić 3 cienie?

Pojedyńcze kosztują około 20 zł za sztukę. Paletka chyba taniej wychodzi... :woot:
Ja tam zbieram pojedyńcze i jestem zadowolona ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy warto pchać się do chirurga na wycięcie tych ran? Kolega mi mówił, że wtedy ślady są mniejsze..

Jak zostaną duże blizny, to warto skorzystać z chirurgii, albo medycyny kosmetycznej, moga być mniej widoczne.
Ja tam z pogo wylazłam z rozbitą wargą, zbitymi żebrami i naciągniętym mięśniem, ostatnio.
ciekawa jestem, co za debil był na tyle durny, tylko wziąć i wygląd ryja mu glanem poprawić :zonk:
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam z pogo wylazłam z rozbitą wargą, zbitymi żebrami i naciągniętym mięśniem, ostatnio.

no poparzenia to tylko jedne z wielu obrażeń. ale najbardziej bolała mnie pierś, bo ktoś z łokcia z całej siły mi przysolił, aż mi się ciemno zrobiło przed oczami, okropny ból, później bolała mnie przez kilka dni, ale jest już dobrze. Dla pewności za tydzień idę do ginekologa i mu powiem o tym.
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam zbieram pojedyńcze i jestem zadowolona ;)

bo masz świra na punkcie cieni ^^
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no poparzenia to tylko jedne z wielu obrażeń. ale najbardziej bolała mnie pierś, bo ktoś z łokcia z całej siły mi przysolił, aż mi się ciemno zrobiło przed oczami, okropny ból, później bolała mnie przez kilka dni, ale jest już dobrze. Dla pewności za tydzień idę do ginekologa i mu powiem o tym.

wiesz, to już ryzyko zawodowe ;D
Ja się nauczyłam uważać na biust, nie lubię w niego obrywać. Gorsze to, niż dostanie z glana w żebra :D

Konto usunięte
Konto usunięte: bo masz świra na punkcie cieni ^^

Dokładnie!
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, to już ryzyko zawodowe ;D Ja się nauczyłam uważać na biust, nie lubię w niego obrywać. Gorsze to, niż dostanie z glana w żebra :D

wiem -,-
ale i tak uwielbiam pogo, można się wtedy wyżyć konkretnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie!

każdy ma jakieś zboczenie ;P
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale i tak uwielbiam pogo, można się wtedy wyżyć konkretnie.

:piwo: polac tej Pani!

Konto usunięte
Konto usunięte: każdy ma jakieś zboczenie ;P

zawsze to lepsze niż pedofilia :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.