madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witajcie moi Drodzy :)
Mam parę spraw, więc liczę, że pomożecie :)

Mam robić makijaż mojej koleżance na ślub (nie mylić, ze ślubnym - bo ona jako gość idzie). Więc poradziłam jej aby kupiła bazę pod cienie do oczu - zaproponowałam z Joko bo wiem, że jest tania a u niej się nie przelewa. Więc stąd pytanie:
1. Czy ta baza jest warta polecenia? jeśli jest zła to jaką polecić? ważne żeby nie przekraczała 25zł.
Marzy jej się makijaż w barwach czerni, fioletu i jasnego fioletu.
2. Cienie z Inglota są fajne - ale lepiej taka potrójna paletka czy osobno kupić 3 cienie?

A teraz moje problemy :and:
Ostatnio w pogo jakieś debile zgasili na mojej ręce papierosa. Mam dwie okropne rany. Baaardzo nie chciałabym aby była blizna, a wiadome jest, że będzie na pewno. Słyszałam, że maść no scar jest super, ale jest droga bardzo..
3. Znacie jakiś tańszy zamiennik?
Czy warto pchać się do chirurga na wycięcie tych ran? Kolega mi mówił, że wtedy ślady są mniejsze..

No i stopy. Nie czaje o co im chodzi :wtf: Dbam o nie bardzo, codziennie traktuje je pumeksem, peelingiem i kremem, a kilka razy w tyg moczę je w wodzie z oliwką by je zmiękczyć. A one ciągle takie twardawe, szczególnie w okolicy pięty. Do tego mają takie żółtawe zabarwienie.
4. Jak się tego pozbyć? żeby były takie miłe i miały ładny kolor? nie wiem już co robić..

Pozdrawiam :* :mleko:

Jasmina
Jasmina
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy ta baza jest warta polecenia?

Miałam ją, jak na tą cene jest bardzo dobra. Cienie długo sie utrzymują, minus jest taki, że ciężko się ją nakłada, trzeba nabrać przy tym wprawy ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jak się tego pozbyć? żeby były takie miłe i miały ładny kolor? nie wiem już co robić..

Codzienne traktowanie stóp pumeksem nie jest wskazane, lepiej tego nie rób, tylko co kilka dni. Możesz wymoczyć stopy w wodzie z sodą i wtedy ścierać je pumeksem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio w pogo jakieś debile zgasili na mojej ręce papierosa.

Idioci :and:
Jasmina
Jasmina
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Cienie z Inglota są fajne - ale lepiej taka potrójna paletka czy osobno kupić 3 cienie?

To chyba bez różnicy jeżeli sama tworzysz tą paletke, w innym przypadku jak taka jest gotowa lepiej osobno kupić ;)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Cienie z Inglota są fajne - ale lepiej taka potrójna paletka czy osobno kupić 3 cienie?

A co za różnica jaka forma? Przecież nie ma większego znaczenia.
Tym bardziej, że do paletki się i tak samemu dobiera cienie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Znacie jakiś tańszy zamiennik?

Cepan podobno jest na blizny.
Nie wiem jakie daje efekty szczerze mówiąc.

Poza tym słyszałam też o plastrach na blizny, dosyć skuteczne, ale na pewno droższe nawet od no -scar.
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Miałam ją, jak na tą cene jest bardzo dobra. Cienie długo sie utrzymują, minus jest taki, że ciężko się ją nakłada, trzeba nabrać przy tym wprawy ;)

kurcze, to będzie moja pierwsza styczność z bazą... może lepiej żeby w ogóle nie kupowała tego? :and:

Jasmina
Jasmina: Codzienne traktowanie stóp pumeksem nie jest wskazane, lepiej tego nie rób, tylko co kilka dni. Możesz wymoczyć stopy w wodzie z sodą i wtedy ścierać je pumeksem.

a jak proporcje? ile wody ile sody?

Jasmina
Jasmina: Idioci

ach nawet nie mów, mam okropne dwa fleki na ręce. wygląda to tragicznie... teraz się to ziarninuje i jak na to patrzę to aż mi się cofie. a zakleić plastrem też nie mogę bo gorzej się to goić będzie.
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cepan podobno jest na blizny.

cenowo zachęca, ale może ktoś się wypowie jeszcze :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym słyszałam też o plastrach na blizny, dosyć skuteczne, ale na pewno droższe nawet od no -scar.

pewnie tak ;/
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Znacie jakiś tańszy zamiennik?

cepan. tylko jak najszybciej zaczac smarowac, pozniej jezeli cos zostanie małego to laser.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Prinz
Prinz: cepan. tylko jak najszybciej zaczac smarowac, pozniej jezeli cos zostanie małego to laser.

ale najpierw to się musi zagoić chyba, bo na ranę podczas ziarninowania to nie bardzo chyba :woot:
Jasmina
Jasmina
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurcze, to będzie moja pierwsza styczność z bazą... może lepiej żeby w ogóle nie kupowała tego?

Jak uważasz. Trzeba trochę ją rozgrzać w palcach zanim nałoży się ją na powiekę i wtedy nie ma problemu. No i trzeba chwile odczekać zanim nałoży się cienie, ale tak jest z każdą bazą ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak proporcje? ile wody ile sody?

Czubatą łyżkę na miskę ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ach nawet nie mów, mam okropne dwa fleki na ręce. wygląda to tragicznie... teraz się to ziarninuje i jak na to patrzę to aż mi się cofie. a zakleić plastrem też nie mogę bo gorzej się to goić będzie.

Najpierw musisz to zagoić, ale naprawdę idioci, że coś takiego zrobili.
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Jak uważasz. Trzeba trochę ją rozgrzać w palcach zanim nałoży się ją na powiekę i wtedy nie ma problemu. No i trzeba chwile odczekać zanim nałoży się cienie, ale tak jest z każdą bazą ;)

a jest jeszcze jakaś inna fajna? : )

Jasmina
Jasmina: Czubatą łyżkę na miskę ;)

ok dzięki, dzisiaj sobie tak zrobię. a działa to zmiękczająco czy jak?

Jasmina
Jasmina: Najpierw musisz to zagoić, ale naprawdę idioci, że coś takiego zrobili.

no też tak sądzę. i to jacy. przytrzymali moją rękę i oboje sobie zgasili na niej papierosy, no brak słów, ale trudno już, teraz muszę to jakoś zagoić. Po za tym oddałam im w pogo : )
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale najpierw to się musi zagoić chyba, bo na ranę podczas ziarninowania to nie bardzo chyba

Nie może to być żywa rana.
Musi się zagoić.

Pewnie efekt i poprawa jakaś będzie, ale potrzeba regularności i długiego stosowania.
Wada - śmierdzi cebulą ;)
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina:

zajrzyj na fryzury jak możesz :ssh:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale najpierw to się musi zagoić chyba, bo na ranę podczas ziarninowania to nie bardzo chyba

tak, wybacz za niedopowiedzenie, chodzilo mi ze jak najszybciej po zagojeniu :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Jasmina
Jasmina
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jest jeszcze jakaś inna fajna? : )

Baza artdeco, ale już jest droższa ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ok dzięki, dzisiaj sobie tak zrobię. a działa to zmiękczająco czy jak?

Zmiękcza wode i pumeksem lepiej się ściera zrogowaciały naskórek, stopy są po tym bardziej miękkie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: no też tak sądzę. i to jacy. przytrzymali moją rękę i oboje sobie zgasili na niej papierosy, no brak słów, ale trudno już, teraz muszę to jakoś zagoić. Po za tym oddałam im w pogo : )

I bardzo dobrze :P
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie efekt i poprawa jakaś będzie, ale potrzeba regularności i długiego stosowania. Wada - śmierdzi cebulą ;)

jakoś zniosę ten zapach, ważne, żeby po prostu jakoś zmniejszyć tę bliznę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.