Jasmina
Jasmina
  3 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Freida Pinto (ur. 18 października 1984 r. w Bombaju) – indyjska modelka i aktorka.











Pytania:

1. Podoba Wam się jej uroda ? Ogólnie podoba Wam się uroda Hindusek ?
2. Ile jej dajecie w skali od 1-10 ?


Dla mnie jest boooska :w00t:

SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011

Fajnie ,że największą 'głowicą' która jest do ciała jeżdziła Ci po twarzy ale to już nie będę komentować :D.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie ,że największą 'głowicą' która jest do ciała jeżdziła Ci po twarzy ale to już nie będę komentować :D.

:szok:

:zonk:
SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Kiedyś były takie aparaty które wysyłały swoje fale ultradzwiękowe w momencie kiedy cała głowica dotykała 'ciała' - czyt skóry. Teraz to już chyba jeden ciul .. Nie chce myśleć o tym, że najpierw ta głowica jeżdziła komus po dupie w celu likwidacji cellulitu a potem Tobie po twarzy ale to już taki humorystyczny numer XDDD
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś były takie aparaty które wysyłały swoje fale ultradzwiękowe w momencie kiedy cała głowica dotykała 'ciała' - czyt skóry. Teraz to już chyba jeden ciul .. Nie chce myśleć o tym, że najpierw ta głowica jeżdziła komus po dupie w celu likwidacji cellulitu a potem Tobie po twarzy ale to już taki humorystyczny numer XDDD

tzn wiesz co ja nie wiem czy to była ta ta do ciała ma tak ile na ile cm? bo ta co mi po twarzy jezdzila to ona miala tak ok 3-4 cm srednicy.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  3 czerwca 2011

Agoosia ma pewnie uraz,bo dużo ciapatych w Angli się kręci ;p
Ogólnie jakoś uroda hindusek nie bardzo do mnie przemawia,aczkolwiek te przykłady które podałaś są ok. Zarówno ta aktorka jak i Miss :P

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie jakoś uroda hindusek nie bardzo do mnie przemawia,aczkolwiek te przykłady które podałaś są ok. Zarówno ta aktorka jak i Miss :P

pamiętasz tą fryzurę z pw? zrobiłeś ją? :D co teraz nosisz?
SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn wiesz co ja nie wiem czy to była ta ta do ciała ma tak ile na ile cm? bo ta co mi po twarzy jezdzila to ona miala tak ok 3-4 cm srednicy.

w każdym zestawie są 4 głowice takie jak wyżej.
jedna na okolice oczu ust(1), do ciała(2) i do twarzy (3)to i taka szpatułka kawitacyjna(4) ja tez można wtłaczać.. Ta do twarzy głowica jest troszkę większa niż 5 złotówka.
ale każda głowica jest odkażana tak więc żadne syfy nie przeszły .. :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w każdym zestawie są 4 głowice takie jak wyżej. jedna na okolice oczu ust(1), do ciała(2) i do twarzy (3)to i taka szpatułka kawitacyjna(4) ja tez można wtłaczać.. Ta do twarzy głowica jest troszkę większa niż 5 złotówka. ale każda głowica jest odkażana tak więc żadne syfy nie przeszły .. :D

kurde nie wiem.. :woot: ale ona chyba ultradzwiekow na cialo nie robi chyba.
SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ona chyba ultradzwiekow na cialo nie robi chyba.

nie wiem po prostu takie są w zestawie. :D

Ty - wiesz co jeszcze na łojotok działa - prądy d'arsonwala teraz mi się przypomniało ..
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętasz tą fryzurę z pw? zrobiłeś ją? :D co teraz nosisz?

Pamiętam , nie zrobiłem ;P Ogólnie to jakoś miesiąc temu boki i tył skróciłem na 3mm , zostawiłem tylko górę ;p Teraz mi odrastają , więc muszę odwiedzić fryzjera i znów jakoś ściąć( nie wiem czy irokez czy co:P). Musi być coś praktycznego na te upały.
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Agoosia ma pewnie uraz,bo dużo ciapatych w Angli się kręci ;p

jakbym miala miec uraz do wszystkiego co sie sie po uk kreci to bym bojkotowala caly polski narod.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty - wiesz co jeszcze na łojotok działa - prądy d'arsonwala teraz mi się przypomniało ..

na czym to polega?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam , nie zrobiłem ;P Ogólnie to jakoś miesiąc temu boki i tył skróciłem na 3mm , zostawiłem tylko górę ;p Teraz mi odrastają , więc muszę odwiedzić fryzjera i znów jakoś ściąć( nie wiem czy irokez czy co:P). Musi być coś praktycznego na te upały.

ten irokez to jest cały czas w modzie... ja czasem w dzien mam 10 irokezów to juz mi sie odechciewa :-)
mysle ze irokez jest praktyczny :-) ale taki krotki maszynka objechany :P
SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na czym to polega?


to jest tak, że to jest prąd i on ma szerokie zastosowanie w kosmetyce również na trądzik zaskórniki i używa się go przy oczyszczaniach.

to jest coś takiego i tym sobie po prostu masujesz skórę.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest tak, że to jest prąd i on ma szerokie zastosowanie w kosmetyce również na trądzik zaskórniki i używa się go przy oczyszczaniach.

ona chyba tego nie ma, a nie pobudzi mi to gruczołów łojowych tak jak te ultradzwieki?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.