Jasmina
Jasmina
  3 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Freida Pinto (ur. 18 października 1984 r. w Bombaju) – indyjska modelka i aktorka.











Pytania:

1. Podoba Wam się jej uroda ? Ogólnie podoba Wam się uroda Hindusek ?
2. Ile jej dajecie w skali od 1-10 ?


Dla mnie jest boooska :w00t:

Jasmina
Jasmina
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też, ładnie wyglądają, najgorzej jak ktoś sam się nie maluje albo wygląda jak nie powiem co a krytykuje.

Wiesz nie do każdego pasuje taki makijaż, dużo osób by oszpecił po prostu. No i nie każdy potrafi precyzyjnie taki zrobić, co wtedy wygląda mało atrakcyjnie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Wiesz nie do każdego pasuje taki makijaż, dużo osób by oszpecił po prostu. No i nie każdy potrafi precyzyjnie taki zrobić, co wtedy wygląda mało atrakcyjnie.

wiem wiem, ja akurat nie to miałam na myśli:P po prostu niektórym nawet pędzle z Bobby Browna nie pomogą :-)
Jasmina
Jasmina
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a mnie sie podobają, niektórzy oczywiście :-)

Nie, nie, nie- nie mój typ. Wole jasną skóre i jasne oczy :mrgreen: Oczywiście u faceta :)

Konto usunięte
Konto usunięte: No ale dla niektorych to rasizm, w ogole wszystko to rasizm w dzisiejszych czasach Swiat wariuje

Niektórzy po prostu ostro przesadzają ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Nie, nie, nie- nie mój typ. Wole jasną skóre i jasne oczy Oczywiście u faceta :)

a ja kurcze te czarne oczy :zakochany: piękne Ty też masz takie ładne oczy i urodę :zakochany: mnie sie podobają czarnule i faceci tak samo :P tzn czarnule to nie kolor skóry oczywiscie, włosy i typ urody.
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najgorzej jak ktoś sam się nie maluje albo wygląda jak nie powiem co a krytykuje.

No chyba logika ze krytykowac moze kazdy, na tym to polega, to tak jakbym Ci teraz powiedziala, ze nie mozesz powiedziec nic np. na temat polityki, bo sama nie jestes politykiem.
Zauwaz ze np krytycy filmowi sami nie graja w filmach itp. Wiec troche dziwne masz to myslenie.
Jasmina
Jasmina
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem wiem, ja akurat nie to miałam na myśli:P po prostu niektórym nawet pędzle z Bobby Browna nie pomogą :-)

Tyle, że każdemu podoba się co innego i to jest normalne ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Niektórzy po prostu ostro przesadzają ;)

Nadwrazliwosc :P
Jasmina
Jasmina
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja kurcze te czarne oczy piękne Ty też masz takie ładne oczy i urodę mnie sie podobają czarnule i faceci tak samo :P tzn czarnule to nie kolor skóry oczywiscie, włosy i typ urody.

Dzięki :) Widzisz taka uroda to mi się u kobiet podoba, tzn ciemne oczy, ciemniejsza karnacja, ciemne włosy, ale już u facetów mnie odrzuca :mrgreen: U faceta wolę typowo słowiańską urodę :tak:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba logika ze krytykowac moze kazdy, na tym to polega, to tak jakbym Ci teraz powiedziala, ze nie mozesz powiedziec nic np. na temat polityki, bo sama nie jestes politykiem.

Rozumiem, że na tym polega krytyka. Ale po prostu denerwuje mnie, że ktoś sam nie umie sobie makijażu zrobić a krytykuje czyjś bo 'źle wygląda' a sam wygląda gorzej. Niestety nie każdy jest obiektywny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zauwaz ze np krytycy filmowi sami nie graja w filmach itp. Wiec troche dziwne masz to myslenie.

Wyrażam swoje zdanie, mam prawo.
mmaryjka
mmaryjka
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Ja uwielbiam takie makijaże

a wg mnie one już same z siebie mają taką urodę, że ten makijaż tylko dodatkowo przytłacza
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyrażam swoje zdanie, mam prawo.

ale nigdzie nie powiedzialam, ze nie masz :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, że na tym polega krytyka. Ale po prostu denerwuje mnie, że ktoś sam nie umie sobie makijażu zrobić a krytykuje czyjś bo 'źle wygląda' a sam wygląda gorzej. Niestety nie każdy jest obiektywny.

no spoko, rozumiem.
Jasmina
Jasmina
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a wg mnie one już same z siebie mają taką urodę, że ten makijaż tylko dodatkowo przytłacza

Ja mam inne zdanie, ale ok, nie każdemu musi się podobać taki rodzaj makijażu :)
mmaryjka
mmaryjka
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Ja mam inne zdanie, ale ok, nie każdemu musi się podobać taki rodzaj makijażu

nie mam na myśli makijażu, tylko połączenie do z i tak wyrazistą urodą.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nigdzie nie powiedzialam, ze nie masz

wiem, że nie napisałaś, chodziło mi o to, że ktoś ma prawo krytykować kogoś a ja mam prawo też skrytykować zdanie tego kogoś :D pogmatwane :woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, że nie napisałaś, chodziło mi o to, że ktoś ma prawo krytykować kogoś a ja mam prawo też skrytykować zdanie tego kogoś :D pogmatwane

No masz prawo skrytykowac zdanie jak sie z Twoim nie zgadza, mi bardziej chodzilo o to ze uzasadnilas je tym, ze ktos nie ma prawa bo sam czegos nie robi :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.