Jasmina
Jasmina
  3 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Freida Pinto (ur. 18 października 1984 r. w Bombaju) – indyjska modelka i aktorka.











Pytania:

1. Podoba Wam się jej uroda ? Ogólnie podoba Wam się uroda Hindusek ?
2. Ile jej dajecie w skali od 1-10 ?


Dla mnie jest boooska :w00t:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Ja mam inne zdanie, ale ok, nie każdemu musi się podobać taki rodzaj makijażu :)

zresztą ten makijaż to jest też tak jakby wpisany w ich kulturę nie? :-) one sobie te kropki malują i takie tam :>
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No masz prawo skrytykowac zdanie jak sie z Twoim nie zgadza, mi bardziej chodzilo o to ze uzasadnilas je tym, ze ktos nie ma prawa bo sam czegos nie robi :)

wcale tak nie napisałam :P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 czerwca 2011

ładna, ale trochę za ciemna.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina:

Jasmina, teraz tak zauważyłam na 3 zdjęciu jej zarost mi sie nie podoba, tzn chodzi mi o włosy i czoło. Kojarzy mi się z małpiszonem :nie:
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wcale tak nie napisałam :P

no ale w sumie w tym kontekscie to zabrzmialo :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Mnie tak samo wQrwia niemiłosiernie jak jeżdze na targi kosmetyczne albo kursy, pokazy paznokci - tipsów metodą żelową czy akrylową. Babka zrobi takie piękne paznokcie, no cudne jedna babka zrobiła na paznokciu takie bańki przezroczyste w środku różową wodą wypełnione bajecznie to wyglądało, ale wiadomo paznokcie pokazowe muszą być długie. I nagle tekst: o kuva jakie paskudne paznokcie patrz jakie długie!
W koncu nie liczy tu sie dlugosc i ona nie bedzie w domu z nimi sprzatac tylko technika pracy i zdobienie. :zonk: to jest wlasnie ograniczenie ludzi.
Jasmina
Jasmina
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zresztą ten makijaż to jest też tak jakby wpisany w ich kulturę nie? :-) one sobie te kropki malują i takie tam :>

Tak coś w tym jest. Przede wszystkim te makijaże są kolorowe, jest w nich dużo złota i są na ogół bardzo mocne :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jasmina, teraz tak zauważyłam na 3 zdjęciu jej zarost mi sie nie podoba, tzn chodzi mi o włosy i czoło. Kojarzy mi się z małpiszonem

A faktycznie, dziwne to :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Tak coś w tym jest. Przede wszystkim te makijaże są kolorowe, jest w nich dużo złota i są na ogół bardzo mocne :)

lubisz na złoto się malować?

Jasmina
Jasmina: A faktycznie, dziwne to

mam koleżankę co na samym czole tak ma, skronie ok ale czoło masakra jak jej się głowe myje to ma te wlosy dalej niż normalny człowiek i ciężko tam szampon spłukać, paskudnie to wygląda.
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie tak samo wQrwia niemiłosiernie jak jeżdze na targi kosmetyczne albo kursy, pokazy paznokci - tipsów metodą żelową czy akrylową. Babka zrobi takie piękne paznokcie, no cudne jedna babka zrobiła na paznokciu takie bańki przezroczyste w środku różową wodą wypełnione bajecznie to wyglądało, ale wiadomo paznokcie pokazowe muszą być długie. I nagle tekst: o kuva jakie paskudne paznokcie patrz jakie długie! W koncu nie liczy tu sie dlugosc i ona nie bedzie w domu z nimi sprzatac tylko technika pracy i zdobienie. to jest wlasnie ograniczenie ludzi.

no jak ktos sie nie zna, to nic nie poradzisz :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no jak ktos sie nie zna, to nic nie poradzisz :)

no wlasnie, dlatego staram sie ignorowac takie bezsensowne opinie ale czasem sie nie da.
SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina:

ładna jak na indyjke ..
Jasmina
Jasmina
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lubisz na złoto się malować?

Taaak, kocham złote cienie do oczu, ogólnie uwielbiam ten kolor w dodatkach, czy w makijażu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: mam koleżankę co na samym czole tak ma, skronie ok ale czoło masakra jak jej się głowe myje to ma te wlosy dalej niż normalny człowiek i ciężko tam szampon spłukać, paskudnie to wygląda.

Wole nie wiedzieć jak to wygląda :ninja:
SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


wg mne on już nie jest taki pikny ..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Taaak, kocham złote cienie do oczu, ogólnie uwielbiam ten kolor w dodatkach, czy w makijażu :)

ten mi sie bardzo podoba:


Jasmina
Jasmina: Wole nie wiedzieć jak to wygląda

powiem Ci to jest takie troche obrzydliwe :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wg mne on już nie jest taki pikny ..

no moze na tej focie nie jest :crylol: ale w filmach całkiem fajnie wygląda :) lubie go tez jako aktora.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.