Jasmina
Jasmina
  3 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Freida Pinto (ur. 18 października 1984 r. w Bombaju) – indyjska modelka i aktorka.











Pytania:

1. Podoba Wam się jej uroda ? Ogólnie podoba Wam się uroda Hindusek ?
2. Ile jej dajecie w skali od 1-10 ?


Dla mnie jest boooska :w00t:

SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: A fakt, widzę podobieństwo :D

no taka Kat tylko bez gwiadek i troche grubsza twarzowo.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Powiesz mi, jak działają kwasy owocowe? :>
Babsy
Babsy
  3 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się jej uroda ? Ogólnie podoba Wam się uroda Hindusek ? 2. Ile jej dajecie w skali od 1-10 ?

piekna:) owszem, jest wiele pieknych Hindusek:) 9.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Babsy
Babsy: piekna:) owszem, jest wiele pieknych Hindusek:) 9.

cześć :* jakie masz dzisiaj paznokcie? :pavarotti:
SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak działają kwasy owocowe? :>

usuwają przebarwienia, rozjaśniają, spłycenie zmarszczek, likwidacja blizny potrądzikowe
ale to wiesz 1 zabieg to Ci moze ewentualnie 'usunąć' zrogowaciały naskórek.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: usuwają przebarwienia, rozjaśniają, spłycenie zmarszczek, likwidacja blizny potrądzikowe ale to wiesz 1 zabieg to Ci moze ewentualnie 'usunąć' zrogowaciały naskórek.

a da mi coś na rozszerzone pory i zaskórniki? :> wiem chciałam iść na serię po wakacjach. bo w lato chyba nie mozna?
SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a da mi coś na rozszerzone pory i zaskórniki? :> wiem chciałam iść na serię po wakacjach. bo w lato chyba nie mozna?

Oczywiście, że da bo kwasy działają dużo głebiej niż kawitacja.
Możesz iść w lato nikt Ci nie zabroni przeciez możesz chodzić z parasolem po mieście i sie kryć przed promieniami UV ale w lato jest o wiele większe ryzyko możesz mieć przebarwienia ... Wydaje mi się, że lepiej sobie go zaserwować w okresie październikowo-listopadowym.
Babsy
Babsy
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cześć

siemka:bye:

Konto usunięte
Konto usunięte: jakie masz dzisiaj paznokcie?

niepomalowane, nie chce mi sie ostatnio:) dopiero wrocilam z miasta:) ale kupilam wczoraj intensywnie zielony i kobaltowy lakier, i mam zamiar ich dzis uzyc:D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, że da bo kwasy działają dużo głebiej niż kawitacja.

to coś dla mnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz iść w lato nikt Ci nie zabroni przeciez możesz chodzić z parasolem po mieście i sie kryć przed promieniami UV ale w lato jest o wiele większe ryzyko możesz mieć przebarwienia

no własnie, a potem się przebarwien ciężko pozbyc, nie bede ryzykowac.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, że lepiej sobie go zaserwować w okresie październikowo-listopadowym.

tak zrobie :-)

Babsy
Babsy: niepomalowane, nie chce mi sie ostatnio:) dopiero wrocilam z miasta:) ale kupilam wczoraj intensywnie zielony i kobaltowy lakier, i mam zamiar ich dzis uzyc:D

kobaltowy ładny kolor. :zakochany: ja pomalowałam wczoraj ale mam kijowy lakier i długo schnie.
SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to coś dla mnie :D

Kawitacja Cie przestraszyla bo Ci wywołała nadmierne błyszczenie z tego co pamiętam.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kawitacja Cie przestraszyla bo Ci wywołała nadmierne błyszczenie z tego co pamiętam.

nie, ultradźwięki po czyszczeniu.
SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ultradźwięki po czyszczeniu.

ale co ona Ci tymi ultradzwiękami wtedy robila ?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale co ona Ci tymi ultradzwiękami wtedy robila ?

To było dokładnie tak, normalne czyszczenie z algami 80 zl a z ultradzwiekami i algami 95.

Zmyła makijaż, zrobiła tam te swoje mikstury, peeling enzymatyczny, potem dała mi tą maskę ?borowinową? pod vapozon, czekałam tak chyba 20 min, później starła tą maskę i przystąpiła do manualnego czyszczenia, po czyszczeniu wytarła twarz chyba zdezynfekowała albo cos tam zrobiła, dała taką maskę i jeździła taką końcówką z tymi ultradzwiekami, poźniej dała algi, na koniec dała krem antybakteryjny. tak to bylo :and:
SoDope
SoDope
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeździła taką końcówką z tymi ultradzwiekami

czy mogłabyś mi powiedzieć która z tych końcówek Ci machała pod nosem ? czy sobie nie przypomnisz ?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 czerwca 2011

chyba druga, bo była dosyć duża, zimna ale była szklana i okrągła taka właśnie jak druga.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.