Jasmina
Jasmina
  22 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Ideał i dążenie do niego.

1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  24 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

nie dążę, bo do ogólnie przyjętego ideału mi daleko. Czyli raczej olewam
Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

:woot:
z kobiet, to może Beyonce, Jessica Alba
Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

nigdy

Ogólnie, bycie ideałem to pojęcie względne. Każdy lubi w końcu co innego i dla niektórych nawet ideał będzie miał wady :) Każdy ma swoje własne jego wyobrażenie
suckinsyn
suckinsyn
  25 maja 2011
vladimir111
vladimir111: skończ, bo grubo przeginasz

jeszcze nawet nie zacząłem parady wulgaryzmów, a Ty co jego ciepły kolega ? :rotfl:
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  25 maja 2011
suckinsyn
suckinsyn: jeszcze nawet nie zacząłem parady wulgaryzmów, a Ty co jego ciepły kolega ?

widzę, że próbujesz prowokować, ale wybacz, przytoczę ci tylko na pewno tobie znany cytat:
"Nigdy nie polemizuj z idiotą – najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem"
i tego się będę trzymać
amen.
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

stawiam sobie wysoka poprzeczke i daze do mojego idealu.

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

krysia znim przytyla.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

mialam takie okresy.
Fieska
Fieska
  25 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ? 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ? 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?


Czuję się dobrze w swoim ciele, chociaż jest kilka małych drobnych rzeczy nad którymi pracuje i które udoskonalam. Staram się zawsze wyglądać dobrze, ale nie dążę do ideału piękności czy za tym, aby wyglądać jak dana osoba. Nie ma ideału piękności. Jeszcze nigdy nie próbowałam dążyć do wyglądu jakiejś osoby.
Sensi
Sensi
  25 maja 2011
Jasmina
Jasmina: olewacie to ?
Zdecydowanie to.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.