Jasmina
Jasmina
  22 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Ideał i dążenie do niego.

1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

dążę do własnego, pakuję w siebie dużo kasy. wygląd jest dla mnie bardzo ważny.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

nie :rotfl:

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

Madonna

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  22 maja 2011
Prinz
Prinz: dążę do własnego, pakuję w siebie dużo kasy. wygląd jest dla mnie bardzo ważny.

i nie od dziś wiadomo, że inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Mariettaa
Mariettaa
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ?

to jest jakiś ogólny ideał? oO
Jasmina
Jasmina: Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

Moim zdaniem ideałem jest każdy. Np powiedzonko:' Każda potwora, znajdzie swego amatora'. ;d Nie no taki joke. Nie dążę do niczego, bo skoro powstałam taka, to taka miałam i mam być. Nie chcę się zmieniać, bo ideał jest taki, a nie taki...

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

idealny, że idealny? nikt (tutaj zauważycie sprzeczność między tą a poprzednią wypowiedzią, ale skoro już chodzi o kogoś idealnego, bez żadnej skazy itd... to nikt). Jesteśmy idealni, bo się od siebie różnimy. ;d

Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

nie. ;d a z gwiazd(z tym, że tych prawdziwych) lubię kilku facetów, także byłoby ciężko się upodobniać...
Jasmina
Jasmina
  22 maja 2011
Prinz
Prinz: dążę do własnego, pakuję w siebie dużo kasy. wygląd jest dla mnie bardzo ważny.


Prinz
Prinz: i nie od dziś wiadomo, że inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja.

Mam takie samo zdanie ;)

Mariettaa
Mariettaa: to jest jakiś ogólny ideał? oO

Można tak powiedzieć. Może nie chodzi o konkretną osobę, ale cechy wyglądu ;)
Mariettaa
Mariettaa
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Można tak powiedzieć. Może nie chodzi o konkretną osobę, ale cechy wyglądu ;)

No tak, ale nie trafi się taka osoba, która będzie podobała się wszystkim...
Jasmina
Jasmina
  22 maja 2011
Mariettaa
Mariettaa: No tak, ale nie trafi się taka osoba, która będzie podobała się wszystkim...

To prawda ;)
SoDope
SoDope
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina:

Jasmina Ty to masz nie wiem jakiegoś jobla.
Ostatnio dużo razy atakujesz ludzi o operacjach plastycznych, kobiecościach, make upem .. teraz z ideałem - czy Ty nie piszesz jakiegoś poradnika ? :crylol:
Jasmina
Jasmina
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasmina Ty to masz nie wiem jakiegoś jobla. Ostatnio dużo razy atakujesz ludzi o operacjach plastycznych, kobiecościach, make upem .. teraz z ideałem - czy Ty nie piszesz jakiegoś poradnika ?

Nie, po prostu interesuje mnie opinia innych na takie tematy :ziober2: W końcu coś musi się dziać na forum :ssh:
SoDope
SoDope
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina:

no tyle, że operacje plastyczne to temat wałkowany raz na miesiąc :ziober2:

Wyskocz z jakąs nowinką kometyczną albo czyms to będą jaja.

:crylol:

albo może ja z czym wyjdę.. :woot:
Jasmina
Jasmina
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tyle, że operacje plastyczne to temat wałkowany raz na miesiąc

Ale ja nie zakładałam o tym tematu tylko ktoś inny :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: albo może ja z czym wyjdę..

Fajnie by było :P
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

Hmm... Staram się dobrze wyglądać ale nie dążę do ideału. Ideału nawet nie ma. Nie ma osoby która by się podobała wszystkim.

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

Żadna. Są osoby piękne i piękniejsze ale idealnych ludzi nie ma.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

Nie.
SoDope
SoDope
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ? 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ? 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

1. W Azji wiem, że jestem ideałem - niska,chuda,małe stopy biała cera. Tutaj większość ludzi mi wpiera, że blada cera jest baseee oraz, że jestem córką młynarza i siara być białym nie opalonym.

2. Każda sławna osoba jest na swój sposób idealna. Lady Gaga, Anja Rubik, Halle Berry, Christina Aguilera, Britney Spears.
Lady Gaga - jest idealnym artystą innym uroda jej się podoba a inni uważają ją za brzydka krowe.
Anja Rubik - w świecie Modelingu jest IDEALNA a dla zwykłego śmiertelnika jest brzydka jak koza
Halle Berry - Dla każdej mulatki,ciemnoskórej jest idealna. Pierwsza która otrzymała Oskara .. i była Miss USA. A dla innego jest nieaktracyjna murzynką.
Christina Aguilera - czy jest szczupła czy tez grubsza każdy woli ją inną. ja uwielbiam ją za to, że jej twarz jest .. 'wszechstronna' można ją wymalować wszystkimi kolorami a ona będzie wyglądała cudownie - ale są też osoby które powiedzą, że jest to tylko tania zdzira.
Britney Spears - potocznie nazywana 'Brzydal' - tylko szkoda, że połowa Polek tak nie wygląda.

to by było tyle w strefie ideałów tak można wymieniać w kółko - w zestawieniu nie pojawiły się gwiazdy - Kim Kardashian, Nicole Scherzinger,Nicole Kidman i inne.. :ziober2:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

Ja jestem swoim ideałem. Koniec i kropka.
Zależy, ja lubię eksperymentować z wyglądem po prostu. Do niczego nie dążę.

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

Jakaś pewnie wygląda idealnie, przynajmniej według (Ó?) panujących kanonów.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

Niet.
HardcoremJestem
HardcoremJestem
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

Dążę do mojego wyimaginowanego ideału ,stawiam sobie wysoko poprzeczkę choć czasem mam lenia i brak motywacji...

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

John Cena

Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

Nieee
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.