Jasmina
Jasmina
  22 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Ideał i dążenie do niego.

1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

styka51
styka51
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

Dążę do wyznaczonych celów, a gdy je osiągam pojawiają się inne. Np. ważyłam 55 kg a teraz jest 49, a ja zmiany w swoim wyglądzie nie widzę, chciałabym 45.

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

Nie ma idealnej. Niby są jakieś super laski, ale czy one są w 100% prawdziwe? Nie sądzę.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

Broń Boże, nigdy w życiu.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ? 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ? 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

1. Chcę ładnie wyglądać, dążę do tego i stawiam sobie wysoko poprzeczkę.
2. Audrey Hepburn
3. Nie.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Jasmina
Jasmina
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

Ja jestem perfekcjonistką, także jeżeli chodzi o swój wygląd, więc daje sobie wysoką poprzeczkę. Może nie dążę do ogólnie przyjętego ideału, ale do swojego to i owszem.

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

Amerie, dla mnie ona jest bliska ideału, chociaż też nie do końca ;)

Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

Nie, wolę wyglądać tak jak wyglądam niż być czyjąś kopią.
Darunia511
Darunia511
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ? 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ? 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

1. Jak najbardziej dążę do swojego ideału piękna.
2. idealny? no nie wiem.. Gwen Stefani jest piękna, ale brakuje jej tatuaży.
3. Nie
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

Olewam :ziober2:

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

Nikt mi nie przychodzi na myśl.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

Nie, jestem sobą.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pijana
pijana
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ? 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ? 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

1. Olewam
2. Penelope Cruz i Adriana Lima, ale nie wiadomo jak bez makijażu.
3. Nie
sylwik
sylwik
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

wiem, ze nigdy nie dojde do wlasnego idealu, zbyt wiele rzeczy jest.
tutaj jest dziwnie, bo moja figura mi sie nie podoba, ale chyba jakims mechanizmem obronnym, akceptuje sie calkowicie, nawet zbyt bardzo zeby miec dobra motywacje do diety i cwiczen:)

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

adriana lima/megan fox

Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

nie:)
feuliette
feuliette
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

dążę do ideału ;)

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

mam swoją inspirację małymi kroczkami dążę do tego
feuliette
feuliette
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

nie :ninja: ponieważ jakbym miała się upodabniać do gwiazd muzycznych których słucham wyglądałabym jak facet :szok:
madzia2143
madzia2143
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ? 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ? 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy

ad.1staram się po prostu dobrze wyglądać, ale po ostatnim pogo nie wyglądam za dobrze :ninja:
ad.2 kurde, nie mam pojęcia :woot:
sd.3 niet
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  22 maja 2011

Dla mnie niektórzy w tym dążeniu do ideału grubo przesadzają. Dla mnie to jest trochę puste, bo wiadomo,że ideały nie istnieją. Można inwestować w siebie, swój wygląd, zdrowie ale nikt z nas idealny nie będzie. Każdy posiada jakieś wady /defekty.
Nie dążę do idealności i wcale tego nie chcę, bo to co dla mnie mogłoby być idealne, dla innych mogłoby być brzydkie/nie fajne itd.

suckinsyn
suckinsyn
  22 maja 2011
Prinz
Prinz: pakuję w siebie dużo kasy. wygląd jest dla mnie bardzo ważny.

fatalnie Ci to wychodzi :WTF:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Czy czujecie potrzebę by dążyć do własnego lub ogólnie przyjętego ideału w wyglądzie ? Stawiacie sobie przy tym wysoką poprzeczkę czy wręcz przeciwnie, olewacie to ?

Nie czuję, olewam to, wolałbym kupić porządne auto za kase, którą wydałbym na operacje plastyczne mające przeistoczyć mnie w ten ideał ;)

Jasmina
Jasmina: 2. Która ze znanych osób według Was ma idealny wygląd ?

Felicity Jones jedynie przychodzi mi na myśl. Ma najbardziej zbliżony wygląd do idealnego. Szczególnie jeśli chodzi o twarz ;)

Jasmina
Jasmina: 3. Czy kiedykolwiek upodobnialiście się do jakieś znanej gwiazdy ?

Do Petera Andre :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  22 maja 2011
suckinsyn
suckinsyn: fatalnie Ci to wychodzi

akurat Ty nie masz zdjecia, wiec Twoja opinia jest nic niewarta ;) Idź leczyc kompleksy gdzie indziej.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

latynoska6
latynoska6
  23 maja 2011

Nicole Sch... ta z the Pusicat dolss (zle napislam;/ ) jest dla mnie idelalem kobiecosci dlatego chce miec zwsze dlugie wlosy, rzesy, byc szczupla ( miec ksztakty szczupla talia szerokie bioda) i byc oplona do szczescia potrzeba mi jeszcze tylko duzych czarnych oczu- po mam niestety niebieskie;/ ale za to mam dlugie rzesy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.