xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 maja 2011 (pierwszy post)

Witam dawno niepisałem tutaj tematu więc czas najwyższy -powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?
i zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam dawno niepisałem tutaj tematu więc czas najwyższy -powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?

zalety: mozna stac sie naszym wlasnym idealem i wygladac dokladnie tak, jakbysmy tego chcieli.
wady: operacja moze sie nie udac i bedziemy wygladac gorzej niz na poczatku :) no i w zaleznosci od tego, co sobie poprawiamy, to moze byc to bolesne przez jakis czas po zabiegu.
ale i tak uwazam, ze warto i dlatego kiedys poprawie sobie nos.

Konto usunięte
Konto usunięte: i zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

nie, dobrze mi jest byc kobieta :)

Pure
Pure: Co do podwyższenia swojej samooceny - ludzie, co z waszymi priorytetami? Dlaczego stawiacie wygląd na pierwszym miejscu, skoro to właśnie charakterem można zwojować najwięcej? Uporem, ambicjami, chęcią działania, rozwojem intelektualnym! Na rozmowie kwalifikacyjnej będzie oceniany zapał, chęć do działania, elokwencja, charyzma, umiejętności. Dbanie o siebie jest ważne, ale bez przesady, by od razu odcinać sobie połowę ciała i doczepiać w innym miejscu.

Ale dlaczego ludzie maja miec jakies wyzsze priorytety? Dlaczego musza miec w mózgu zakodowane ze licza sie tylko gornolotne pierdoly? Juz pomijajac to, ze fakt jest taki, ze ludzie oceniaja po wygladzie, a Ci ktorzy twierdza ze nie to po prostu falszywe szuje oklamujace samych siebie, albo wyrodki pozbawieni instynktow.
mmaryjka
mmaryjka
  24 maja 2011
Pure
Pure: Na rozmowie kwalifikacyjnej będzie oceniany zapał, chęć do działania, elokwencja, charyzma, umiejętności.

ha ha ha. jeśli trafisz na taką firmę i branżę to alleluja!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.