xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 maja 2011 (pierwszy post)

Witam dawno niepisałem tutaj tematu więc czas najwyższy -powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?
i zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych

po prostu jeden ze sposobów na poprawienie wyglądu, odmłodzenie się, bądź pozbycie jakiegoś oszpecającego defektu.
Zalety są takie, że się lepiej wygląda.
Wady - może się nie udać no i kosztuje sporo.

Nie, moja biologiczna płeć jest mi obojętna.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam dawno niepisałem tutaj tematu więc czas najwyższy -powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?

co kto lubi, ja od wrzesnia bede miec robione zeby, ale nie podciagam tego pod operacje.
wady? mozesz miec zyebana twarz do konca zycia.

Konto usunięte
Konto usunięte: i zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

tak, wkuvia mnie moj wacek i go utne.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o operacjach plastycznych

jeśli ktoś czuje potrzebę zmiany wyglądu, poprawienia jakiejś wady to czemu nie?
nic nie zmieniałam i na razie nie planuje, jednakże kiedyś na pewno to będzie biust.
mmaryjka
mmaryjka
  18 maja 2011

aaaa, płci też nie mam w planach zmieniać:]

pijana
pijana
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?

Zalety: można poprawić defekty, które utrudniają nam funkcjonowanie, tudzież poprawić defekty, które rodzą kompleksy.
Wady: wciąż wysokie ceny, ryzyko nieudanej operacji, ryzyko nieobudzenia się po operacji, sztuczne substancje w ciele, sztuczny wygląd. No i to, że większość zmienianych nosów czy cycków jest na jedno kopyto, jak nosek to mały i prosty (ew. lekko zadarty), cycki często jak największe. Mimika jak u trupa po liftingu. I fakt, że wiele osób sądzi, że nowe cycki zrewolucjonizują ich życie i już zawsze będzie wspaniale.
Nic sobie nie poprawiłam i raczej nie zamierzam.
Konto usunięte
Konto usunięte: i zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

Nie. Na szczęście dobrze się czuję będąc kobietą, ale współczuję osobom, które mają ten problem i nie czują się tym, kim są. To musi być cholernie ciężkie.
pijana
pijana
  18 maja 2011
Prinz
Prinz: co kto lubi, ja od wrzesnia bede miec robione zeby, ale nie podciagam tego pod operacje.

Co będziesz robił, jakieś implanty, licówki ?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co będziesz robił, jakieś implanty, licówki ?

prostowane, pozzniej nie wiem czy sie bawic w wybielanie czy skladac na licowki.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

sylwik
sylwik
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?

zalety:poprawa w wygladzie, samopoczuciu itp.
wady: wysokie koszty, bol, mozliwosc niepowodzen.

mam w planach za x lat.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

nie:)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zapytam się

zapytasz się czy nas? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam dawno niepisałem tutaj tematu więc czas najwyższy -powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?

ja planuje nos poprawić :-) jestem za ;-) oczywiscie nie w nadmiarze.
Jasmina
Jasmina
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady

Jeżeli ktoś ich potrzebuje do szczęścia to czemu nie ?
Zalety:
- poprawa prawie każdego defektu w wyglądzie, przez co podwyższenie własnej samooceny

Wady:
- ryzyko, że operacja nie wyjdzie i efekt będzie inny niż byśmy sobie tego życzyli
- najczęściej to są duże pieniądze

Konto usunięte
Konto usunięte: czy już coś poprawiliście sobie ?

Nie i nie mam zamiaru. Nie potrzebuje tego ;)
marta0859
marta0859
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy już coś poprawiliście sobie ?

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: i zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

:wtf:
nie
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie

co takie zdziwienie :)?
feuliette
feuliette
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?

-
ból :ninja:
pieniądze
możliwe komplikacje

+
efekt zadowolenia

Nie nic nie poprawiałam
feuliette
feuliette
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

niee...w Polsce raczej nie jest to popularne i baardzo rzadko spotykana zmoana płci.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.