xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 maja 2011 (pierwszy post)

Witam dawno niepisałem tutaj tematu więc czas najwyższy -powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?
i zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałabym go miec

dużo ludzi posiada....
Paulinessa
Paulinessa
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam dawno niepisałem tutaj tematu więc czas najwyższy -powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady


Zalety - możliwość skorygowania tego co nam się nie podoba w sobie
Wady - to jednak operacja - ryzyko, że coś się nie uda. No i koszt.
Nie poprawiałam nic i nie będę, bo to nie na moją kieszeń:D
Hana25
Hana25
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy już coś poprawiliście sobie ?

Nic i jak na razie nie planuję operacji plastycznych ...
styka51
styka51
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy już coś poprawiliście sobie ?

Nie... Ale w przyszłości chciałabym poprawić sobie nos i prawe ucho ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

Nie. Dobrze mi z moją płcią, poza tym szkoda byłoby mi cycków :lol2:
Fieska
Fieska
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?


Nie mam nic przeciwko. Sama chciałabym być kiedyś chirurgiem plastycznym. :mrgreen: Wiadomo, można tu czy tam coś poprawić i zaraz samoocena wzrasta, ale nie do przesady.

Za kilka lat zrobię sobie cycki i będę zadowolona :D
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam dawno niepisałem tutaj tematu więc czas najwyższy -powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ? i zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

Jak komuś ma jakąś wadę, a to poprawi mu znacznie samoocenę to czemu nie.
Nie zamierzam sobie robić żadnych operacji plastycznych i tak samo nie zamierzam zmieniać płci.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Kusza
Kusza
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?

Zalety i wady każdy zna.
Mam zamiar zrobić sobie uszy i nos, ale to za jakieś 2 lata jak będę miała czas na siedzenie w domu i kurowanie się.

Konto usunięte
Konto usunięte: i zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

Nie kręcą mnie kobiety, a mojego faceta mężczyźni, więc NIE
Gothiclady
Gothiclady
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych


co kto lubi, ale ja nie poszłabym pod nóż dla własnego widzimisię. chyba, że coś zagrażałoby mojemu zyciu. nie planuję nic poprawiac, chyba że mi na starość palma odbije...

Konto usunięte
Konto usunięte: i zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?


smiechłam hardo. tak, za 2 tyg idę przyszyć sobie prącie :rotfl: dobrze mi ze swoją płcią :)
ohwowlovely
ohwowlovely
  21 maja 2011

Jeżeli ktoś chcę sobie takową zrobić to w porządku. Ja nie widzę u siebie takiej potrzeby, w pełni zaakceptowałam swój wygląd - myślę, że to jest najważniejsze ;)

Pure
Pure
  21 maja 2011

Ach, litości.

Jak dla mnie operacje plastyczne powinny robić osoby, które mają poważne defekty, takie, które przeszkadzają w życiu, w kontaktach, a i również takie, które wywołują depresję (jeżeli jest uzasadniona, bo zazwyczaj ludzie przesadzają). Żałosne, gdy kobieta powiększa sobie biust dla swojego własnego kaprysu ryzykując przy tym zdrowiem... albo pomniejsza sobie nos, bo jako jedyna widzi, że jest za duży.
Śmieszą mnie te wszystkie napompowane silikonem kobiety.

Co do podwyższenia swojej samooceny - ludzie, co z waszymi priorytetami? Dlaczego stawiacie wygląd na pierwszym miejscu, skoro to właśnie charakterem można zwojować najwięcej? Uporem, ambicjami, chęcią działania, rozwojem intelektualnym! Na rozmowie kwalifikacyjnej będzie oceniany zapał, chęć do działania, elokwencja, charyzma, umiejętności. Dbanie o siebie jest ważne, ale bez przesady, by od razu odcinać sobie połowę ciała i doczepiać w innym miejscu.

Fieska
Fieska
  21 maja 2011
Pure
Pure: Co do podwyższenia swojej samooceny - ludzie, co z waszymi priorytetami? Dlaczego stawiacie wygląd na pierwszym miejscu, skoro to właśnie charakterem można zwojować najwięcej? Uporem, ambicjami, chęcią działania, rozwojem intelektualnym! Na rozmowie kwalifikacyjnej będzie oceniany zapał, chęć do działania, elokwencja, charyzma, umiejętności. Dbanie o siebie jest ważne, ale bez przesady, by od razu odcinać sobie połowę ciała i doczepiać w innym miejscu.


Co ma charakter do swojej samooceny? Jeżeli czuję, się źle w swoim ciele, a jest taka możliwość, aby to zmienić/poprawić to dlaczego tego nie robić. A co do zdrowia to powiem, że jest wystarczająco dużo innych czynników w naszym życiu, które też zagrażają naszemu zdrowiu. Zawsze są jakieś dobre i złe strony tego co robimy.
Pure
Pure
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co ma charakter do swojej samooceny?

To widać, gdy dana osoba ma wysoką samoocenę. Ukazuje to jej charakter, jej zachowanie. Podobnie w drugą stronę :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli czuję się źle w swoim ciele, a jest taka możliwość, aby to zmienić/poprawić to dlaczego tego nie robić.

Zależy jak bardzo dana wada Ci przeszkadza. Jeżeli wywołuje to depresję - jak najbardziej, trzeba się ratować. Jeżeli jest to kaprys... Moje zdanie zostało już napisane :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do zdrowia to powiem, że jest wystarczająco dużo innych czynników w naszym życiu, które też zagrażają naszemu zdrowiu.

Oczywiście, że są czynniki, które zagrażają naszemu zdrowiu, na przykład - przejeżdżające ulicą samochody. Tyle, że żaden zdrowy psychicznie człowiek nie rzuci się pod ten samochód... ;-)
Ewelina
Ewelina
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy już coś poprawiliście sobie ?

nie, ale zamierzam :

Konto usunięte
Konto usunięte: zapytam się czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

nigdy :ninja:
Transcendencja
Transcendencja
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam dawno niepisałem tutaj tematu więc czas najwyższy -powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych,według was zalety i wady,czy już coś poprawiliście sobie ?

Jestem za jak najbardziej ale nic nie chciałbym w sobie poprawiać . Jestem jakim mnie natura stworzyła ...mogę jedynie poprawiać wygląd ciała również naturalnie bez ingerencji skalpela .
PurePaprika
Posty: 216 (po ~97 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 74
PurePaprika
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -powiedzcie mi co sądzicie o operacjach plastycznych

Operacja spoko, dla tych którzy mają kase ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: według was zalety i wady

Zaleta? Można sobie poprawić, to czy tamto ;)
Wada? Duże koszta, długi okres gojenia, ból...

Konto usunięte
Konto usunięte: czy już coś poprawiliście sobie ?

Jeszcze nie ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: czy już ktoś z was planował albo planuje zmiane płci ?

Po co? Jestem kobietą i dobrze mi z tym ;D

Rude wredne!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.