Biuna
Biuna
  11 maja 2011 (pierwszy post)

w jakich sklepach znajde spodnie rozmiaru 46 ?

pijana
pijana
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też bardzo lubię ten sklep :)

Jak się "zmniejszę" do 40stki to nie powinnam już mieć żadnego problemu z kupieniem tam ciuchów :D A kieca wygląda tak, uwielbiam ją :zakochany: (zdjęcie z fleszykiem, lekko z góry, jakie to słodkie :rotfl:)
Darunia511
Darunia511
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy ja mówię, że JA nie liczę się ze zdrowiem ? Kto tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem ?

Z Twojej poprzedniej odpowiedzi na moje słowa wynika, iż ważne jest to, ze się sobie podoba, nie to ze zagraża swojemu zyciu. ;]
Paulinessa
Paulinessa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kieca wygląda tak, uwielbiam ją (zdjęcie z fleszykiem, lekko z góry, jakie to słodkie )


Ładniutka :zakochany:
pijana
pijana
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z Twojej poprzedniej odpowiedzi na moje słowa wynika, iż ważne jest to, ze się sobie podoba, nie to ze zagraża swojemu zyciu. ;]

A co to ma do MOJEGO zdrowia ? To, że napisałam coś o niej ? Bo ja tu żadnego związku nie widzę, widzę za to, że bardzo lubisz przekręcać wypowiedzi na swą korzyść, niestety kompletnie bezpodstawnie. Także ja ze swej strony kończę, bo nie lubię tłumaczyć czegoś 10 razy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ładniutka

Dziękuję :))
Darunia511
Darunia511
  12 maja 2011

Najgorzej, jak ktoś nie umie czegoś tłumaczyć i sam nie wie o co mu chodzi.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.