Biuna
Biuna
  11 maja 2011 (pierwszy post)

w jakich sklepach znajde spodnie rozmiaru 46 ?

Mariettaa
Mariettaa
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE znajdzie tego rozmiaru :)

Pewnie masz rację. ;) Nigdy nie szukałam, ale widziałam dużo większe od tych, które noszę, więc.. ale to nie jest powód do nawet najmniejszych sporów. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: W większości ciężko nawet o spodnie pasujące na 42.

Oo... ale tutaj nie mogę się do końca zgodzić. Moja mama nosiła jeszcze niedawono ten rozmiar i mogła kupować w wielu z tych sklepów. (oczywiście NIE wszystkich)
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w jakich sklepach znajde spodnie rozmiaru 46 ?

C&A, Kapphal byc może:woot:
pijana
pijana
  11 maja 2011
Mariettaa
Mariettaa: Oo... ale tutaj nie mogę się do końca zgodzić. Moja mama nosiła jeszcze niedawono ten rozmiar i mogła kupować w wielu z tych sklepów. (oczywiście NIE wszystkich)

Jest też ten problem, że rozmiar rozmiarowi nierówny, niestety :-/ Tak samo jak z butami, wszystko trzeba mierzyć...
Mariettaa
Mariettaa: ale to nie jest powód do nawet najmniejszych sporów. ;) pijana:

Wiadomo :)
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ariettaa: hmm.. teraz to praktycznie w każdym. wydaje mi się, że minął czas samych 32 ;d W każdym ??? Znajdziesz taki rozmiar w Diverse, Tally Weijl, w New Yorkerze,

Ja nie jestem puszysta ale w żadne spodnie w New Yorkerze nigdy nie wlazlam :crylol:
Nogawka ma szerokość rękawa bluzki nie wiem dla kogo to robią, ale ja pomimo 38 rozmiaru mam pełne biodra i uda więc stąd ten problem :D
Darunia511
Darunia511
  11 maja 2011

Sklepy dla grubych. Niestety, rozmiar 46 to już jest niezdrowe i nic dziwnego, ze nie ma takiego rozmiaru we większosci sieciówek.

Darunia511
Darunia511
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie jestem puszysta ale w żadne spodnie w New Yorkerze nigdy nie wlazlam Nogawka ma szerokość rękawa bluzki nie wiem dla kogo to robią, ale ja pomimo 38 rozmiaru mam pełne biodra i uda więc stąd ten problem :D

Poważnie? Ja nie jestem szczupła, jestem normalna a wchodzę tam w 25/26 więc jestem zaskoczona + mam masywne łydki.
pijana
pijana
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sklepy dla grubych. Niestety, rozmiar 46 to już jest niezdrowe i nic dziwnego, ze nie ma takiego rozmiaru we większosci sieciówek.

A może ona się taka sobie podoba ? Albo "górę" ma dość szczupłą, a "dół" bardzo masywny ? Różne dysproporcje się zdarzają. To, że ktoś jest większy nie znaczy, że nie ma prawa kupować modnych ciuchów. Niestety w tym kraju szanse na to ma małe.
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  11 maja 2011

Jak już ktoś wymienił, Gerry Weber, Kapp Ahl, C&A, H&M i jeszcze Esprit, s.Oliver, MaxMara, jak widać żaden z nich nie jest sklepem dla grubasów ;]

Darunia511
Darunia511
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A może ona się taka sobie podoba ? Albo "górę" ma dość szczupłą, a "dół" bardzo masywny ? Różne dysproporcje się zdarzają. To, że ktoś jest większy nie znaczy, że nie ma prawa kupować modnych ciuchów. Niestety w tym kraju szanse na to ma małe.

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nigdzie nie napisałam, ze się sobie nie podoba, napisałam, ze jest to niezdrowe, bo jest, płacz będzie za kilka lat. Chyba mi nie powiesz, ze ma górę w rozmiarze 38 a dół 46, no bez przesady... Takie życie, nie opłaca się sprzedawać w sieciówkach takich rzeczy, bo to sklepy masowe, dla popkultury, a ludzie otyli nie są wiekszością.
pijana
pijana
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdzie nie napisałam, ze się sobie nie podoba, napisałam, ze jest to niezdrowe, bo jest, płacz będzie za kilka lat.

No i co z tego, że to jest niezdrowe ? Taka jest i ma prawo taka być, jej ciało - jej sprawa. Ja noszę 42, a nie mam tendencji na biodra, mam je proste, gdyby miały okrąglejszy kształt to pewnie nosiłabym 44 albo właśnie 46, a gigantem żadnym nie jestem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba mi nie powiesz, ze ma górę w rozmiarze 38 a dół 46, no bez przesady...

Może różnicy 5 rozmiarów nie ma, ale różnica 2-3 rozmiarów wcale nie jest rzadka, i co wtedy, mają sobie uciąć te biodra i dupę ?
Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie otyli nie są wiekszością.

Społeczeństwo, nie tylko polskie, jest coraz grubsze, w innych krajach już dawno to zrozumieli, tylko u nas nie. Tutaj osoba w rozmiarze 42 może już czuć się gruba.
Darunia511
Darunia511
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i co z tego, że to jest niezdrowe ? Taka jest i ma prawo taka być, jej ciało - jej sprawa. Ja noszę 42, a nie mam tendencji na biodra, mam je proste, gdyby miały okrąglejszy kształt to pewnie nosiłabym 44 albo właśnie 46, a gigantem żadnym nie jestem.

a bym sie raczej przejmowała swoim zdrowiem... Ale jeżeli to dla Ciebie takie nic.. Widocznie mamy inną mentalność i się nie zrozumiemy, ja mam zdrowie i życie jedno, może Ty wierzysz że koty mają ich siedem i Ty tak samo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może różnicy 5 rozmiarów nie ma, ale różnica 2-3 rozmiarów wcale nie jest rzadka, i co wtedy, mają sobie uciąć te biodra i dupę ?

Może nie uciąć, ale ruszyć, ja bym tak zrobiła ;]
pijana
pijana
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a bym sie raczej przejmowała swoim zdrowiem... Ale jeżeli to dla Ciebie takie nic.. Widocznie mamy inną mentalność i się nie zrozumiemy, ja mam zdrowie i życie jedno, może Ty wierzysz że koty mają ich siedem i Ty tak samo.

A czy ja mówię, że JA nie liczę się ze zdrowiem ? Kto tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Może nie uciąć, ale ruszyć, ja bym tak zrobiła ;]

Tylko, że przy tendencji na biodra i dupę bardzo ciężko jest to zrzucić. Dlatego jest tyle kobiet o smukłej talii i wielkim tyłku.
Paulinessa
Paulinessa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tally Weijl


Tam w ogóle jest malutka rozmiarówka :Nie:
pijana
pijana
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tam w ogóle jest malutka rozmiarówka

No właśnie, a szkoda, bo często są fajne ciuchy i na przecenach naprawdę atrakcyjne ceny... Ale mam stamtąd jedną z moich najfajniejszych kiecek, jakimś cudem się zmieściłam :rotfl:
Paulinessa
Paulinessa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie, a szkoda, bo często są fajne ciuchy i na przecenach naprawdę atrakcyjne ceny... Ale mam stamtąd jedną z moich najfajniejszych kiecek, jakimś cudem się zmieściłam


Też bardzo lubię ten sklep :) :Zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.