Biuna
Biuna
  11 maja 2011 (pierwszy post)

w jakich sklepach znajde spodnie rozmiaru 46 ?

Biuna
Biuna
  11 maja 2011

a i jeszcze jedno. STrasznie mnie wysypalo, a moja twarz swieci sie okropnie. Potrzebuje jakiegos korektora/podkladu ktory zakryje czerwone pryszcze.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 maja 2011

dla puszystych.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Biuna
Biuna
  11 maja 2011

Dla puszystych sa dla troche starszych kobiet modele. a moja siostra nie ma 50 lat. Pytalam bardziej o takie sieciowki.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  11 maja 2011

może C&A ? :woot:

Biuna
Biuna
  11 maja 2011

C&A wiem, ale jeszcze pytam o inne :)
slyszalam ze w HM jest dzial duzych rozmiarow, tylko sie zastanawiam czy w kazdym :and: .

mmaryjka
mmaryjka
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: slyszalam ze w HM jest dzial duzych rozmiarow, tylko sie zastanawiam czy w kazdym

chyba w każdym. są jeszcze działy 'ciążowe'
feuliette
feuliette
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w jakich sklepach znajde spodnie rozmiaru 46 ?

na targu są na pewno a co do sklepów będzie ciężko
Tricia
Tricia
  11 maja 2011

GERRY WEBER, mają rozmiary od 32 chyba do 46 właśnie :)
http://www.house-of-gerryweber.de/Outfits/gerry-farbwelten,de,sc.html

Tricia
Tricia
  11 maja 2011

ooo! do 48 nawet ;)

pijana
pijana
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: slyszalam ze w HM jest dzial duzych rozmiarow, tylko sie zastanawiam czy w kazdym .

Ja widziałam w każdym w którym byłam :)
Tricia
Tricia: GERRY WEBER

Moja mama w nim pracuje, ma 40% zniżki ale nosi rozmiary 34-36 (ma nawet spódnicę 32), więc nic tam na nią nie ma :rotfl: Zwłaszcza, że twierdzi, że tamtejsze 36 to bardziej 38.
Mariettaa
Mariettaa
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w jakich sklepach znajde spodnie rozmiaru 46 ?

hmm.. teraz to praktycznie w każdym. wydaje mi się, że minął czas samych 32 ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: STrasznie mnie wysypalo, a moja twarz swieci sie okropnie. Potrzebuje jakiegos korektora/podkladu ktory zakryje czerwone pryszcze.

najlepiej by było gdybyś poszła do dermatologa, ja jedynie mogę polecić to, czego sama używam, czyli serii nivea visage young (bez tego podkładu i sztyftu) - to tak do codziennej pielęgnacji.
Podkładem nie zakryjesz 'górek' ani do końca ich koloru (jesli sa czerwone), chyba, że nałożysz naprawdę dużo (ale istnieje ryyko 'odpadnięcia' tapety).. ;>
Korektor, a i owszem' górek też nie zlikwiduje' ale zielony zakryje czerwony kolor.

Jednak najlepiej byłoby zwalczyć problem u podstawy, a nie tylko go maskować(często to pogarsza sprawę), także demratolog, dermatolog jeszcze raz dermatolog. (I z własnego doświadczenia- jeśli na pierwszej wizycie nie wyśle Cię na badania do laboratorium, to zmień dermatologa. Miałam 2 panie dermatolog, które bez badań faszerowały mnie, jak się okazało, nieodpowiednimi antybiotykami...)
pijana
pijana
  11 maja 2011
Mariettaa
Mariettaa: hmm.. teraz to praktycznie w każdym. wydaje mi się, że minął czas samych 32 ;d

W każdym ??? Znajdziesz taki rozmiar w Diverse, Tally Weijl, w New Yorkerze, w BigStarze ?
Mariettaa
Mariettaa
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W każdym ??? Znajdziesz taki rozmiar w Diverse, Tally Weijl, w New Yorkerze, w BigStarze ?

'praktycznie w każdym' nie miałam na myśli tych, które wymieniłaś i jeszcze kilku innych. ;)
Każdy sklep/ marka rządzi się swoimi prawami. ;)
pijana
pijana
  11 maja 2011
Mariettaa
Mariettaa: 'praktycznie w każdym' nie miałam na myśli tych, które wymieniłaś i jeszcze kilku innych. ;) Każdy sklep/ marka rządzi się swoimi prawami. ;)

"Praktycznie w każdym" NIE znajdzie tego rozmiaru :) W większości ciężko nawet o spodnie pasujące na 42.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.