MusicMaker
MusicMaker
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam
Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ?
Czy 2 godziny na umycie się, umycie włosów to mało ?

Jasmina
Jasmina
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ?

Jak tak to z 1 godz. Jak myje włosy i robie mocny makijaz to dłuzej.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ?

Średnio około 1godz do 1,5...
Jesli ma to byc jakies bardziej efektywne wyjscie niz spacer to dluzej
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Paulinessa
Paulinessa
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ?


No nie wiem, zależy co za spacer. Ale na przykład do pracy jak wstanę to tak 20-30 minut.
styka51
styka51
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ? Czy 2 godziny na umycie się, umycie włosów to mało ?

Jeżeli chodzi o zwykły spacer to z minuta związanie włosów, jakieś ogarnięcie się z 3 minuty, buty i gotowa jestem :pavarotti:
Na uczelnie szykuje się 20 minut, nawet dziś sprawdzałam;p mycie zębów, rączek, buźki, kremik, ubieranko, włoski makijaż i jazda.
Przez 2 godziny zdążę odbębnić depilacje, wykąpać się, umyć i wysuszyć włosy, nabalsamować, ubrać i umalować i znając życie jesio bym na kompa weszła ;p
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ? Czy 2 godziny na umycie się, umycie włosów to mało ?

Hmm :woot: ciężkie pytanie, jak nie wychodzę na imprezę to zawsze szykuję się tak samo - z tym, że tylko rano przed pracą myję włosy czyli popołudniu już nie.
A rano... Hmm jak mam na 8 to wstane o 7 - zdążę umyć włosy, potem makijaż, rozczesanie, umycie sie itp, potem ubieranie i tak 7:40 jestem gotowa.

Co do wieczoru :and: to 2 h.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.