MusicMaker
MusicMaker
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam
Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ?
Czy 2 godziny na umycie się, umycie włosów to mało ?

voiceontheradio
voiceontheradio
  27 kwietnia 2011

nie wiem jak można szykować się 2h.

40 minut max łącznie z ubraniem się

feuliette
feuliette
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ?

przebrać się związać włosy to wychodzi ok. 5 min.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy 2 godziny na umycie się, umycie włosów to mało ?

zalezy od długości włosów chyba,że ludzisz latać z mokrymi :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2011

Wyjście do pracy rano - jakieś 15-20 minut.
Wyjście na spacer, tyle ile zajmie mi zalożenie butów.

:ziober2:
feuliette
feuliette
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem jak można szykować się 2h.

kiedyś zbierałam się do drogerii ok 4h bo mi się nie chciało iść więc mozna :D
voiceontheradio
voiceontheradio
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zalezy od długości włosów chyba,że ludzisz latać z mokrymi :D

http://img228.imageshack.us/i/cimg1586l.jpg/
nie szykuję się 2h, nie latam z mokrymi włosami, nie susze suszarką, soł
feuliette
feuliette
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://img228.imageshack.us/i/cimg1586l.jpg/ nie szykuję się 2h, nie latam z mokrymi włosami, nie susze suszarką, soł

jakie cudowne włosy masz :zakochany: !
Mariettaa
Mariettaa
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ? Czy 2 godziny na umycie się, umycie włosów to mało ?

prysznic + mycie włosów jakieś 15-20 minut. suszenie siebie i włosów jakieś 5 minut, ubranie się- 2 minuty, jakiś psik perfumami, kremik ochronny na twarz spojrzenie w lustro -2 minutki i wychodzę. ;)
góra 40 minut.
nie maluję się więc oszczędzam czas. ;)

2 godziny to wanna, płatki i można leżeć... ale normalnie nie mam na to czasu..
voiceontheradio
voiceontheradio
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie cudowne włosy masz !

strasznie.. :rotfl:
feuliette
feuliette
  27 kwietnia 2011
Mariettaa
Mariettaa: Mariettaa

Maryś :zakochany: :*

Konto usunięte
Konto usunięte: strasznie..

naprawdę,bardzo mi się podobają ! ;d
Kusza
Kusza
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ?

hmm... no rano do pracy to 1,5h w dobrym tempie, ale w tyme peeling enzymatyczny (20 minut) prostowanie włosów (:/30 minut)... na spacer to chwilę.
pijana
pijana
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ?

Na spacer w dzień to tyle, ile zajmuje założenie jakiegoś okrycia wierzchniego i butów.
A rano godzina, bo się kąpię, suszę i prostuję włosy, ubieram się, maluję.
madzia2143
madzia2143
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ? Czy 2 godziny na umycie się, umycie włosów to mało ?

na zwykły spacer nie muszę się kąpać, myć włosów itp gdyż myję się codziennie i nie chodzę z tłustymi włosami :woot: makijaż to jest kwestia 10minut.
Wiadomo, jak wyjście wieczorne to wszystko zaczynam od początku i schodzi jakieś 2h, ale rzadko gdzieś wychodzę to problemu nie mam ; )
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ? Czy 2 godziny na umycie się, umycie włosów to mało ?

30-40 min.
Rano, do szkoły: myję twarz, zęby, nakładam krem na twarz, czeszę się 10 min, ubieram 10 min, maluję 15 min i wychodzę.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Babsy
Babsy
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Wam (kobietom) zajmuje czasu wyszykowanie się do wyjścia, ale bez jakiegoś wieczorowego makijażu, na zwykły spacer ? Czy 2 godziny na umycie się, umycie włosów to mało ?

na spacer to 3 minuty- spogladam w lustro, przyklepuje wlosy i zakladam buty;)
jak wychodze na uczelnie to jakies 40 min, na impreze bedzie okolo 2 godz, ale wtedy nie tylko sie szykuje, ale i miedzy jednym a drugim wypije, zjem cos, obejrze cos w tv czy na kompie, wiec trudno mi dokladnie powiedziec;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.