madzia2143
madzia2143
  24 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Nigella Lucy Lawson (ur. 6 stycznia 1960) – brytyjska dziennikarka, autorka książek kucharskich, prezenterka telewizyjna.

Osobiście lubię jej program na TLC ; )







Znacie tą kobietkę? :)
Faceci - chcielibyście aby tak wyglądała Wasza żonka? Piękny uśmiech, dobrze gotuje i ma trochę ciałka do pieszczenia.
Kobietki - chciałybyście w jakimś stopniu być taka jak ona w jej wieku? Jest coś co imponuje Wam w niej? : )

A może to ideał matki?

Pozdrawiam :)

Babsy
Babsy
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobietki - chciałybyście w jakimś stopniu być taka jak ona w jej wieku? Jest coś co imponuje Wam w niej? : ) A może to ideał matki?

lubie ja:) pewnie, ze chcialabym w jej wieku na ten wiek nie wygladac:) jest bardzo sympatyczna:)
pijana
pijana
  25 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Jest starsza od mojej matki

Konto usunięte
Konto usunięte: od mojej tez..

Od mojej mamy jest starsza o 13 lat :rotfl:
Patrishia
Patrishia
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś ten akcent mnie nie zachwyca ;) Ale rzeczywiście, jak na swój wiek się nieźle trzyma, ale akurat jej typ urody do mnie nie przemawia :) Przypomina mi trochę Anne Hathaway, a ona mi się kompletnie nie podoba.

A, kiepskie skojarzenie potrafi działać szczególnie na minus ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: od mojej tez..

Co prawda niewiele i moja matka też młodziej wygląda niż na swój wiek, więc tym bardziej :DDD

Konto usunięte
Konto usunięte: Od mojej mamy jest starsza o 13 lat

Masz młodziutką mamę :zakochany:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 kwietnia 2011

buzię ma ładną, na swoj wiek tez sie trzyma, ale pewnie botoks poszedl w ruch.

osobiscie nie podoba mi sie jej figura, wole patyczaki.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  25 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Masz młodziutką mamę

Właściwie wszyscy u mnie w rodzinie są młodzi, mama, babcie, dziadek, tata... A wyglądają na jeszcze młodszych niż są, ja też tak mam i mam nadzieję, że długo mi to pozostanie :D
madzia2143
madzia2143
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyglądają na jeszcze młodszych niż są, ja też tak mam i mam nadzieję, że długo mi to pozostanie :D

pozazdrościć tylko ;p
pijana
pijana
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pozazdrościć tylko ;p

Trochę minusów to ma, o dowód pytają praktycznie wszędzie, no i oglądają się za mną młodsi, bo myślą, że jestem w ich wieku :D A tu zonk.
madzia2143
madzia2143
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę minusów to ma, o dowód pytają praktycznie wszędzie, no i oglądają się za mną młodsi, bo myślą, że jestem w ich wieku :D A tu zonk.

ja tam i tak dowód mam zawsze przy sobie :P młodych się ignoruje i tyle :D zobaczysz, jak będziesz w wieku Nigelli i będziesz wyglądać na 30 to nie będzie Ci to przeszkadzać ;p
MuyBueno
MuyBueno
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie tą kobietkę? :)

Kojarzę ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Kobietki - chciałybyście w jakimś stopniu być taka jak ona w jej wieku? Jest coś co imponuje Wam w niej? : )

Bezapelacyjnie - NIE ;(
suckinsyn
suckinsyn
  26 kwietnia 2011
milf.
- moje pierwsze skojarzenie, gdy ją widzę.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 kwietnia 2011

Nie wiem ile operacji plastycznych przeszła, ale na pewno nie wygląda na swoje 51 lat :)
Myślę,że wielu młodych facetów chciałoby mieć tak młodo wyglądającą mamę, bo na żonę to jednak 51 to trochę za dużo.
Aczkolwiek pewnie każdy z nas cieszyłby się,by jego żona w wieku 51 lat wyglądała tak jak Nigella Lawson ;p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.