madzia2143
madzia2143
  24 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Nigella Lucy Lawson (ur. 6 stycznia 1960) – brytyjska dziennikarka, autorka książek kucharskich, prezenterka telewizyjna.

Osobiście lubię jej program na TLC ; )







Znacie tą kobietkę? :)
Faceci - chcielibyście aby tak wyglądała Wasza żonka? Piękny uśmiech, dobrze gotuje i ma trochę ciałka do pieszczenia.
Kobietki - chciałybyście w jakimś stopniu być taka jak ona w jej wieku? Jest coś co imponuje Wam w niej? : )

A może to ideał matki?

Pozdrawiam :)

moonlight28
moonlight28
  25 kwietnia 2011

Bardzo ją lubię, fizycznie także mi się podoba, calutka bez wyjątku

madzia2143
madzia2143
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mialam przerozne brazy i nawet czarny przez jakies trzy miesiace :D

bo coś mi świtało, i teraz przypomniało mi się Twoje zdjęcie w brązie, powiem szczerze że i tak i tak ładnie, z tym, że w blondzie jesteś bardziej delikatna a w brązie taka drapieżna :P
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  25 kwietnia 2011

Piękna! Bardzo ładnie i młodo wygląda jak na swój wiek, ma piękne oczy, usta (uśmiech w ogóle), włosy, bardzo ładna. Najładniejsze jest 4 zdjęcie. Mogłabym tak wyglądać na starość :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie tą kobietkę? :)

Nie znałam jej wcześniej : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

madzia2143
madzia2143
  25 kwietnia 2011
naaats
naaats: Nie znałam jej wcześniej : )

polecam książki kucharskie i program telewizyjny :)
styka51
styka51
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie tą kobietkę? :)

Tak, świetna jest :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Kobietki - chciałybyście w jakimś stopniu być taka jak ona w jej wieku? Jest coś co imponuje Wam w niej? : )

Imponuje mi jej pogoda ducha, ta lekkość z jaką przygotowuje potrawy, taka aura ciepła bije od niej, nawet przez telewizor ;p No i jest taka.. normalna, uśmiechnięta z fajną figurką, zadbana, pewna siebie i ogólnie no... Piękna jest. Chciałabym w jej wieku tak wyglądać :)
zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  25 kwietnia 2011

Oj ta to lubi jeść, ale jej się nie dziwię :mrgreen:

Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Transcendencja
Transcendencja
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Faceci - chcielibyście aby tak wyglądała Wasza żonka? Piękny uśmiech, dobrze gotuje i ma trochę ciałka do pieszczenia.

W sumie niezły z niej kawałek Milfa aczkolwiek jakoś do mnie nie przemawia .
Szczurka
Szczurka
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie tą kobietkę? :)

osobiście nie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kobietki - chciałybyście w jakimś stopniu być taka jak ona w jej wieku? Jest coś co imponuje Wam w niej? : )

ja chcę dożyć jej wieku przy moim trybie życia, to wystarczy :mrgreen:
Fajnie, naturalnie wygląda na ekranie. :)

BTW, przez pięć minut siedziałamz opuszczoną szczęką, jak zobaczyłam jerj datę urodzenia. Myślałam, że ona przed 40. jest...
Patrishia
Patrishia
  25 kwietnia 2011

Jest niesamowicie kobieca i subtelna a przy okazji wyluzowana. Uwielbiałam oglądać te jej programy na TVN style ;)

marta0859
marta0859
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie tą kobietkę? :)

Nie znam i niespecjalnie mi się podoba...

Konto usunięte
Konto usunięte: Kobietki - chciałybyście w jakimś stopniu być taka jak ona w jej wieku? Jest coś co imponuje Wam w niej? : )

nie
Patrishia
Patrishia
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam i niespecjalnie mi się podoba...

Bo to zdjęcia. Powinnaś sobie obejrzeć. Poza tym ma piękny akcent, uwielbiam jej słuchać.
http://www.youtube.com/watch?v=vXmDEWIXB8w&feature=related
madzia2143
madzia2143
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BTW, przez pięć minut siedziałamz opuszczoną szczęką, jak zobaczyłam jerj datę urodzenia. Myślałam, że ona przed 40. jest...

nie Ty jedna :)

Konto usunięte
Konto usunięte: niespecjalnie mi się podoba

powiesz dokładnie co Ci w niej nie przypadło do gustu? :)
Patrishia
Patrishia
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 6 stycznia 1960)

Jest starsza od mojej matki :wtf:
marta0859
marta0859
  25 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Bo to zdjęcia. Powinnaś sobie obejrzeć. Poza tym ma piękny akcent, uwielbiam jej słuchać.

Jakoś ten akcent mnie nie zachwyca ;)
Ale rzeczywiście, jak na swój wiek się nieźle trzyma, ale akurat jej typ urody do mnie nie przemawia :) Przypomina mi trochę Anne Hathaway, a ona mi się kompletnie nie podoba.
madzia2143
madzia2143
  25 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Jest starsza od mojej matki

od mojej tez..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.