madzia2143
madzia2143
  24 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Nigella Lucy Lawson (ur. 6 stycznia 1960) – brytyjska dziennikarka, autorka książek kucharskich, prezenterka telewizyjna.

Osobiście lubię jej program na TLC ; )







Znacie tą kobietkę? :)
Faceci - chcielibyście aby tak wyglądała Wasza żonka? Piękny uśmiech, dobrze gotuje i ma trochę ciałka do pieszczenia.
Kobietki - chciałybyście w jakimś stopniu być taka jak ona w jej wieku? Jest coś co imponuje Wam w niej? : )

A może to ideał matki?

Pozdrawiam :)

madzia2143
madzia2143
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kobiety ją lubią, bo jest normalną kobietą która się nie głodzi i można się z nią identyfikować.

mnie się też to podoba, mnóstwo jest programów teraz w których liczą na ekranie kalorie, ile ma zwykła szynka a ile ta którą oni robią, Boże, mnie to irytuje.
pijana
pijana
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie się też to podoba, mnóstwo jest programów teraz w których liczą na ekranie kalorie, ile ma zwykła szynka a ile ta którą oni robią, Boże, mnie to irytuje.

Albo gotują osoby, które nie mają o tym zielonego pojęcia :zonk: Ewa Wachowicz albo Omenaa Mensah ze swoją rozpieszczoną córką, natrafiłam na to wczoraj, ona taka miła, a to dziecko takie chamskie, no tragedia.
madzia2143
madzia2143
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Omenaa Mensah ze swoją rozpieszczoną córką, natrafiłam na to wczoraj, ona taka miła, a to dziecko takie chamskie, no tragedia.

och, widziałam ten program. masakra.
ale ta omenaa i tak najbardziej zirytowała mnie swoją wypowiedzią, że gdyby miała wypadek to martwiłaby się o to czy ma dobrą bieliznę na sobie bo by było jej wstyd przed ratownikami. zgrozo.
mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkiego mieć nie można, ja nigdy nie bd miała takich nóg jak Ty

dlatego nie narzekam, a na starość zawsze pozostaje chirurg;)

Konto usunięte
Konto usunięte: mnie się też to podoba, mnóstwo jest programów teraz w których liczą na ekranie kalorie, ile ma zwykła szynka a ile ta którą oni robią, Boże, mnie to irytuje.

tzn. akurat programy o zdrowym żywieniu być powinny, a nigella gotuje też tłusto i kalorycznie.
ja sobie oglądam nigelle i różne podróże kulinarne(nie te polskie) no i na tvn style 'wiem co jem' - najlepszy program.
pijana
pijana
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ta omenaa i tak najbardziej zirytowała mnie swoją wypowiedzią, że gdyby miała wypadek to martwiłaby się o to czy ma dobrą bieliznę na sobie bo by było jej wstyd przed ratownikami. zgrozo.

... słów mi brakło :-/
madzia2143
madzia2143
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 'wiem co jem' - najlepszy program.

ta kobieta rozbraja, ale fakt - wielu rzeczy się dowiedziałam ciekawych. np zawsze myślałam, że mrożonki to są najgorsze ściepki,a tu się okazuję, że czasem lepsze od świeżego warzywka. no ale trzeba umieć rozpoznać te dobre ; )
madzia2143
madzia2143
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ... słów mi brakło :-/

takie coś chyba trzeba olewać.
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobietki - chciałybyście w jakimś stopniu być taka jak ona w jej wieku? Jest coś co imponuje Wam w niej? : )

dobrze sie trzyma i fajnie wyglada jak na swoj wiek, ale nie, nie chcialabym :)
mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta kobieta rozbraja, ale fakt - wielu rzeczy się dowiedziałam ciekawych. np zawsze myślałam, że mrożonki to są najgorsze ściepki,a tu się okazuję, że czasem lepsze od świeżego warzywka. no ale trzeba umieć rozpoznać te dobre ; )

właśnie dlatego lubię ją oglądać. przynajmniej wiem jakie E mnie zabiją wcześniej niż używki
madzia2143
madzia2143
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie, nie chcialabym :)

ze względu na tuszę czy są jakieś inne przyczyny? : )
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobietki - chciałybyście w jakimś stopniu być taka jak ona w jej wieku? Jest coś co imponuje Wam w niej? : )

W jakims stopniu z cala pewnoscia tak ;D

z twaryz abrdzo ladna
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze względu na tuszę czy są jakieś inne przyczyny? : )

raczej bardziej to, ze kiepsko sie widze w ciemnych wlosach :jezyk2:
no i mam niebieskie oczy, wiec dla mnie glupio by bylo gadac, ze strasznie bym chciala tak wygladac na starosc, bo raczej by to swiadczylo, ze nie jestem zadowolona ze swojego wygladu - no a przynajmniej tak na to patrze.
tuszy nie ma najgorszej, mam dwie babcie, wprawdzie obydwie sa starsze, ale tez grubsze, wiec nie jest zle :P
chociaz ja na starosc chce nosic powiedzmy mke, nie podobaja mi sie wysuszone staruszki :P
madzia2143
madzia2143
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej bardziej to, ze kiepsko sie widze w ciemnych wlosach

a nie miałaś kiedyś? czy coś mi się przyśniło? ^^
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie miałaś kiedyś? czy coś mi się przyśniło? ^^

mialam, ale w jasnych lepiej sie czuje :d
mialam przerozne brazy i nawet czarny przez jakies trzy miesiace :D
madzia2143
madzia2143
  25 kwietnia 2011

zapomniałam dodać, że gdy oglądam jej program to nie mogę się przestać zachwycać nad jej włosami :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.